Swiatgwiazd.pl
Pazura

Pawel Wodzynski/East News

Edyta Pazura pokazała zdjęcie najstarszej córki Cezarego. Podobna do ojca?

4 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Cezary Pazura ma za sobą nie tylko duże doświadczenie filmowe, ale też przez lata dorobił się licznej rodziny. Jego partnerka podzieliła się niedawno zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak ich dzieci się ze sobą świetnie dogadują.

  • Cezary Pazura jest już w trzecim małżeństwie

  • Przez lata wiele razy był już mężem i ojcem

  • Niedawno Edyta Pazura podzieliła się poruszającym zdjęciem swoich dzieci

Edyta i Cezary Pazura od lat tworzą szczęśliwy związek. Żona aktora nie kryje się ze swoim szczęściem i często lubi się dzielić w mediach wspomnieniami czy zdjęciami z ich wspólnego życia. Jej najnowszy wpis na Instagramie jest bardzo poruszający.

Jak wygląda rodzina Cezarego Pazury?

Cezary Pazura przez długie lata szukał szczęścia w miłości. Trzykrotnie był żonaty i parę razy został ojcem, zanim w końcu udało mu się znaleźć szczęście w miłości. Aktualnie jest od 12 lat w małżeństwie z Edytą Pazurą.

Okazuje się, że z Edytą związek wbrew złym wróżbom cały czas się rozwija. Początkowo sceptycy zapowiadali, że trzecie małżeństwo aktora nie przetrwa długo, jednak para udowodniła że nawet w późnym wieku można znaleźć prawdziwą miłość.

Partnerka aktora chętnie korzysta z social mediów, w których publikuje najciekawsze i najważniejsze wydarzenia z jej życia. Tam zdobyła też wierne grono fanów - aktualnie obserwuje ją ponad 200 tysięcy internautów. Użytkownicy Instagrama są żywo zainteresowani życiem prywatnym żony celebryty.

Okazuje się, że mimo różnych życiowych poturbowań rodzina Cezarego Pazury jest ze sobą bardzo zżyta. Niedawny wpis Edyty nie pozostawia wątpliwości.

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel przez wiele lat nosił inne nazwisko. „Takie to były czasy”

CZYTAJ DALEJ

Poruszające zdjęcie córek Cezarego i Edyty Pazury

Przez to, że Pazura był w wielu małżeństwach, między jego dziećmi z kolejnych związków jest duża różnica wieku. Najstarsza córka ma już 33 lata, więc teoretycznie mogłaby być już matką dla jego dzieci z trzeciego małżeństwa.

Jednak okazuje się, że nie jest to żadna przeszkoda w dobrych kontaktach rodzinnych. Edyta Pazura udostępniła na swoim profilu na Instagramie rodzinne zdjęcie na którym jej najstarsza córka pozuje w bliskim uścisku z najstarszą córką jej męża, ponad trzydziestoletnią kobietą. Widok jest naprawdę wzruszający.

Internauci nie kryją zachwytu nad tak ciepłymi relacjami w nietypowej rodzinie. Nie brakuje także komentarzy wskazujących na podobieństwo najstarszej córki aktora do ojca. Dostrzegacie w niej rysy Cezarego?Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Pomponik

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >