Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Etiennette Wiśniewska, u boku matki, w androgenicznej stylizacji. Tak zaprezentowały się na gali
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.04.2023 21:42

Etiennette Wiśniewska, u boku matki, w androgenicznej stylizacji. Tak zaprezentowały się na gali

Etiennette Wiśniewska
fot. KAPIF

Etiennette Wiśniewska zaskoczyła wszystkich swoją elegancką kreacją. Córka Michała Wiśniewskiego pojawiła się na gali Woman Power u boku swojej znanej mamy i urzekła wszystkich zgromadzonych.

To nie pierwszy raz, kiedy utalentowana pociecha czerwonowłosego muzyka szokuje fanów. Tym razem wywołała powszechne zdumienie nie swoim pięknym głosem, ale stylową kreacją. 

Etiennette Wiśniewska urzeka na gali Woman Power

Za nami wyjątkowa gala Woman Power, podczas której prawdziwe kobiety sukcesu mają okazję wymienić się swoimi doświadczeniami i wzajemnie zainspirować do dalszej pracy. Na tym prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć największych polskich gwiazd, jak chociażby Dody, Małgorzaty Rozenek czy Joanny Krupy.

Uwagę fotoreporterów przykuła również Etiennette Wiśniewska, która na gali pozowała u boku swojej znanej mamy Anny Świątczak. Dziewczyna od razu oczarowała wszystkich swoją androgeniczną stylizacją.

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Już wtedy wyglądała jak gwiazda

Etiennette Wiśniewska oczarowała wszystkich nietypową kreacją

Córka Michała Wiśniewskiego pojawiła się na luksusowej gali w nietypowym wydaniu. Wokalistka miała na sobie czarny garnitur w stylu oversize, który natychmiast przykuł uwagę wszystkich zgromadzonych. Luźna biała koszula nie była włożona do szerokich czarnych spodni, przez co stylizacja gwiazdy wydawała się być jeszcze większa. Całość dopełnił elegancki bardzo długi krawat oraz lakierowane buty.

Etiennette Wiśniewska pozowała u boku swojej mamy, która również zadała szyku na gali Woman Power. Anna Świątczak też postawiła na garnitur, lecz w przeciwieństwie do córki jej stylizacja nie była aż tak luźna. Czarna marynarka w białe paski idealnie pasowała do ozdobionych tych samym wzorem dzwonów oraz dopasowanej białej bluzki. Piosenkarka postawiła też na czarne sportowe obuwie.

To nie pierwszy raz, gdy Ettiennette Wiśniewska zaskoczyłą fanów

Córka czerwonowłosego muzyka już od dłuższego czasu sieje zamęt w polskim show-biznesie. Kilka miesięcy temu artystka nagrała kilka krótkich filmików na social mediach, na których chwali się swoim pięknym wokalem, a niedługo później wraz ze znanym tatą, rozpoczęła prace nad wspólnym albumem.

Nie da się ukryć, że dziewczyna ma ogromny talent, który z pewnością odziedziczyła po swoich sławnych rodzicach. Dodatkowo Etiennette Wiśniewska odznacza się charyzmą i unikatowością, które widać w jej stylizacjach, w tym, chociażby włosach, które młoda wokalistka zmienia na każdym kroku. Jeszcze niedawno fani podziwiali ją w czarnej fryzurze, a na dzisiejszej gali Woman Power zaprezentowała się w całkowicie odmienionej rudej czuprynie.

Zobacz zdjęcia:

Etiennette Wiśniewska 3.jpg
fot. KAPIF
Etiennette Wiśniewska 4.jpg
fot. KAPIF
Etiennette Wiśniewska Anna Świątczak 2.jpg
fot. KAPIF
Etiennette Wiśniewska Anna Świątczak 1.jpg
fot. KAPIF