Swiatgwiazd.pl
Sklejka z Eurowizji

SANDER KONING/AFP/East News; KENZO TRIBOUILLARD/AFP/East News

Eurowizja 2021. Największe wpadki podczas konkursu

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Emocje związane z tegorocznym wielkim finałem 65. Festiwalu Eurowizji w Rotterdamie w dalszym ciągu nie opadły. Na scenie nie obyło się bez spektakularnych występów, ale również wpadek, które wpłynęły na dalszy przebieg konkursu. Zwyciężyła ekipa Maneskin, reprezentująca Włochy. Największą uwagę przykuło dwuznaczne zachowanie zwycięzcy.

  • Tegoroczny festiwal Eurowizji zwyciężyła ekipa Maneskin z Włoch

  • Podczas występów wydarzyło się kilka spektakularnych wpadek

  • Jedna z uczestniczek zgubiła na scenie mikrofon

Eurowizja w Rotterdamie przyniosła nam mnóstwo emocji, a występy uczestników zostaną zapamiętane na wiele lat. Reprezentujący Polskę Rafał Brzozowski nie przedostał się do wielkiego finału, jednak jego występ nie został najgorzej oceniony. Wiele scenicznych wpadek innych artystów przyćmiło kiepski wynik Polaków.

Sceniczne wpadki na Eurowizji w Rotterdamie

Zwycięzcami tegorocznej Eurowizji okazali się Włosi, a dokładniej zespół Maneskin, który zaprezentował utwór o nazwie „Zitti e Buoni”. Punktację Polaków podała Ida Nowakowska. 12 punktów z naszego kraju powędrowało do San Marino.

Kamery obecne na festiwalu w Ahoy Arenie w Rotterdamie zarejestrowały wiele ciekawych zachowań uczestników oraz publiczności, które miały miejsce zarówno na scenie, jak i za jej kulisami.

Pierwsza z nich przydarzyła się samym zwycięzcom. Wokalista, Damiano podczas jednego z ostatnich elementów choreografii przewrócił się na scenie. W mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza. Włosi zapewniali później, że był to zaplanowany ruch.

Paulla - ea

Paulla wspiera Andrzeja Piasecznego. Wyznała także co myśli o tolerancji

CZYTAJ DALEJ

Co więcej, ich ekscytację dało się zauważyć również za kulisami, gdzie kamery zarejestrowały bardzo dziwne zachowanie tego samego członka ich ekipy. Podczas ogłoszenia wyników zauważono, że siedzi pochylony nad stołem, wyglądając na wciągającego narkotyki.

Zachowanie natychmiast zostało opublikowane i skomentowane w mediach społecznościowych. Damiano bezzwłocznie zakomunikował, że nie bierze narkotyków, a jego pochylenie było spowodowane faktem, iż jeden z jego kolegów potłukł szklankę i chciał ją zebrać.

Piosenkarka zgubiła mikrofon

Jednak nie było to jedyne, zastanawiające zachowanie podczas największego festiwalu muzyki w Europie. Bardzo dziwna sytuacja zdarzyła się podczas występu reprezentantki Mołdawii. Natalia Gordienko popisała się nie tylko wielkim talentem wokalnym, ale też tanecznym.

Jednak w pewnym momencie prawdopodobnie pogubiła się we własnej choreografii i zapomniała, gdzie jest jej mikrofon. Widać było zagubienie piosenkarki, jednak po chwili wszystko wróciło do normy i dokończyła swój zadowalający występ.

Przypomnijmy, że reprezentujący Polskę Rafał Brzozowski nie dostał się do wielkiego finału i z zaledwie 35. punktami zajął odległe 14 miejsce. To już 3 festiwal z rzędu, w którym Polska nie wychodzi z półfinałów.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Halina Mlynkova chwali się ciążowymi krągłościami. „Chwilo trwaj”

  • Trwa zbiórka pieniędzy dla Krzysztofa Krawczyka Juniora. Kwota odbiera mowę

  • Magda Femme kończy 50 lat. Czym dziś zajmuje się była gwiazda „Ich Troje”?

Źródło: plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >