Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Chodakowska poinformowała o rozstaniu. Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich" "To była fantastyczna podróż"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.01.2024 18:11

Ewa Chodakowska poinformowała o rozstaniu. Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich" "To była fantastyczna podróż"

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska, fot. KAPiF

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce, a także jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Ostatnio podzieliła się wiadomością, która zszokowała fanów. Gwiazda poinformowało o tym, że pewien etap w jej życiu na zawsze się zakończył. I to po 12 latach…

Małżeństwo Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis poznali się na jednej z greckich plaż. To właśnie stamtąd pochodzi wybranek trenerki fitness. Jak przyznała Chodakowska, bardzo szybko złapali dobry kontakt i między nimi zaiskrzyło. 

Mój znajomy na jednej z wysp prowadził beach bar. Prosto z portu, nie zważając na zmęczenie, wparowałam na plażę. Była piąta rano, miejsce wciąż tętniło życiem, a powietrze pachniało beztroską. Pierwszą osobą, na jaką wpadłam, był brat właściciela lokalu, mój Lefteris – zdradziła “Vivie”.

Pobrali się w 2013 roku w Sanoku. Aktualnie para kursuje między Polską a Grecją. I te dwa państwa oboje traktują jako dom. 

 My z mężem prowadzimy bardzo podobną relację, podobny styl komunikacji, tak teraz jak i na początku naszej relacji – zaczęła ostrożnie.

Ewa Chodakowska w rozmowie z “Vivą!” przyznała, że obydwoje rozumieją się bez słów i darzą ogromnym zaufaniem.

Jesteśmy wciąż świeżym związkiem, który jest uważny na swoje potrzeby, otwarty na siebie, obdarowujący się zaufaniem – kontynyuowała.

Ewa Chodakowska zapadła się pod ziemię? " Przepraszam za ciszę" Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Ewa Chodakowska o macierzyństwie

Ewa Chodakowska ma 41. lat. Od ponad 10 lat jest też w związku małżeńskim. Z tego względu nie mogło obyć się bez pytań o macierzyństwo ze strony fanów. W rozmowie z “Miastem Kobiet” zaskoczyła wielu internautów, ponieważ wyznała, że wcale nie planuje zostać matką. 

Po pół roku wrócił do mnie z tym tematem. Powiedziałam mu, że w tej kwestii nic się nie zmieniło, więc jeżeli chcesz się rozstać, to rozstańmy się lepiej teraz. (...) Mój wtedy jeszcze chłopak powiedział, [...] że też nie chce mieć dzieci w przyszłości - wspomina Chodakowska.

Ewa Chodakowska podzieliła się również smutną informacją dotyczącą tego wyznania. Spadła na nią ogromna fala hejtu. Wielu ludzi nie było w stanie zrozumieć jej decyzji o braku posiadania dzieci.

  Były takie sytuacje, kiedy czytałam, że moje życie jest nic niewarte. W momencie, kiedy nie jestem matką, nie decyduję się na macierzyństwo, to nie noszę w sobie tej wartości 

Ewa Chodakowska poinformowała o rozstaniu

Ewa Chodakowska posiada jedno z najpopularniejszych kont instagramowych w Polsce. Niedługo przekroczy próg 2 milionów obserwujących. Postem, który ostatnio opublikowała, zszokowała wszystkich. Nagle zaskoczyła wszystkich i poinformowała o rozstaniu.

Po 12. latach postanowiła zakończyć współpracę z popularną marką. Przez te kilkanaście lat Ewa była twarzą firmy i byłą z nią bardzo kojarzona. Wspomniała, że ten kontrakt był dla niej wspaniałym przeżyciem, które pozwoliło jej się rozwinąć. Podkreśliła, że odczuwa ogromną wdzięczność względem firmy. 

Mówiłam, że ten rok będzie przełomowy pod wieloma względami. 12 lat temu, na moim stole wylądowały dwa kontrakty - każdy na dwa lata współpracy. Z miejsca postawiłam na markę @adidas, z którą utożsamiałam się w 100%   I chociaż zawsze jestem stała w relacjach i lojalna we współpracy, nie przypuszczałam, że nasze drogi zejdą się na tak długo.  Za nami 12 LAT RAZEM!   To była fantastyczna podróż, pełna rozwoju, wyjątkowych doświadczeń, serdecznych relacji.  Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego partnera i jestem bardzo wdzięczna za te współprace, nie mniej jednak, zdecydowałam się zakończyć ten rozdział i pójść dalej..  

Chodakowska podkreśliła też, że to rozstanie było bardzo trudną decyzją. Twierdzi jednak, że szuka nowej drogi dla siebie. Trenerka ma nadzieję na wsparcie fanów w tej sytuacji. 

 Przyznaję, ze nie była to łatwa decyzja, ale już czas rozejrzeć się wokoło i poszukać rozwiązań, które w 100% spełniają moje oczekiwania i wpisują się w moje DNA.   Coś czuję, ze za rogiem czeka na mnie REWOLUCJA.PS Liczę na to, ze wesprzesz mnie w tej decyzji. Twoja Choda.

I co wy na to?

Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Ewa Chodakowska pierwszy raz o aborcji. Otworzyła się przed fanami w trudnym temacie
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Ewa Chodakowska od lat jest znaną trenerką fitnessu, jednak niedawno mieliśmy okazję poznać ją z bardziej prywatnej, emocjonalnej strony. Wraz z Joanną Krupą ruszyła na pomoc parom, które mają kłopoty w związku. Podczas konferencji prasowej TVN opowiedziała o własnych decyzjach w miłosnej relacji. Po raz pierwszy zabrała głos w sprawie aborcji.
Czytaj dalej
Bez litości sprawdziliśmy sekret Chodakowskiej na przetłuszczające się włosy
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Przetłuszczające się włosy to problem, który dotyka wielu kobiet. Nie jest jednak łatwo z nim walczyć. Nic więc dziwnego, że najlepsi eksperci od lat głowią się nad recepturami kosmetyków, które uporają się z tą kwestią. Wyzwanie postanowiła podjąć również Ewa Chodakowska. Chodakowska jest rozpoznawalnym i uznanym w całym kraju autorytetem w zakresie dbania o swój wygląd oraz figurę. Nie zaskakuje więc, że dbająca o zdrowie Polaków gwiazda, postanowiła także spróbować swoich sił, jeśli chodzi pielęgnację włosów. Jak wyszło? Do produktów Chodakowskiej początkowo podeszliśmy bardzo sceptycznie. Przecież to, że gwiazda zna się na ćwiczeniach czy dietetyce nie oznacza wcale, że musi tworzyć świetne kosmetyki. Postanowiliśmy więc, że nie będzie taryfy ulgowej. Dość szybko okazało się jednak, że... kosmetyki po prostu działają. Ale od początku
Czytaj dalej