Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą
Alicja Czepli
Alicja Czepli 19.09.2021 02:00

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Ewa Chodakowska
Instagram / Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska zdecydowała się na szczere wyznanie. Opowiedziała dlaczego nie ma dzieci i jak zareagował na to jej mąż.

Ewa Chodakowska nie ukrywała nigdy, że nie jest jeszcze gotowa dzieci. Okazuje się, że nie wszystkim przypadło to do gustu - sportsmenka ma spotykać się z wieloma nieprzyjemnymi komentarzami z tego względu.

Ewa Chodakowska szczerze o rezygnacji z macierzyństwa

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej wpływowych polek ostatnich lat. Jej popularne programy treningowe i diety zmieniły życie wielu osób i miały znaczący wpływ na rozpowszechnienie mody na zdrowy tryb życia.

Gwiazda cieszy się ogromną popularnością także w sieci na Instagramie prowadzi jeden z najpopularniejszych profili w Polsce. Często dzieli się tam materiałami fitness i związanymi ze zdrowym trybem życia, jednak nie brakuje tam także prywatnych zdjęć, między innymi z ukochanym mężem.

Nie da się jednak ukryć, że para wszędzie pojawia się we dwójkę. Dopiero po latach, w programie "Miasto Kobiet", Ewa Chodakowska wyznała, że tak naprawdę nie odkłada macierzyństwa na później, a zwyczajnie nie chce mieć dzieci. Opowiedziała szczerze jaka była reakcja jej męża na tę deklarację. Ponoć miała go o tym poinformować bezpośrednio po zamieszkaniu razem, ten zaś dał jej pół roku na przemyślenie sprawy.

- Po pół roku wrócił do mnie z tym tematem. Powiedziałam mu, że w tej kwestii nic się nie zmieniło, więc jeżeli chcesz się rozstać, to rozstańmy się lepiej teraz. (...) Mój wtedy jeszcze chłopak powiedział, [...] że też nie chce mieć dzieci w przyszłości - wspomina Chodakowska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ewa Chodakowska w ogniu krytyki

Okazało się, że Ewa ze względu na swoją decyzję w kwestii macierzyństwa musi mierzyć się z wieloma nieprzychylnymi, często naprawdę ostrymi komentarzami. Wyznała, że po swojej publicznej deklaracji musiała się zmagać z naprawdę okropnym hejtem. Niektórzy internauci wprost pisali jej, że jest egoistką, która skupia się wyłącznie na karierze. Przyznała, że nie pozostało to bez wpływu na jej zdrowie psychiczne.

- Były takie sytuacje, kiedy czytałam, że moje życie jest nic niewarte. W momencie, kiedy nie jestem matką, nie decyduję się na macierzyństwo, to nie noszę w sobie tej wartości - gorzko wyznała. Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].