Swiatgwiazd.pl
Ewa Krawczyk

youtube/ROZRYWKA

Ewa Krawczyk straciła połowę renty. Junior skorzysta

11 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Udostępnij:

W zeszłym roku fani ze smutkiem żegnali Krzysztofa Krawczyka, którego kultowe piosenki śpiewała cała Polska. Ewa Krawczyk, wdowa po popularnym piosenkarzu, próbując radzić sobie z rzeczywistością, korzystała z renty rodzinnej. Teraz, w wyniku działań syna gwiazdy straciła połowę pobieranej kwoty.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka była niemałym szokiem dla fanów, ale przede wszystkim dla najbliższych gwiazdy. Znany i uwielbiany piosenkarz pozostawił wdowę, Ewę Krawczyk, a także syna z drugiego małżeństwa z Haliną Żytkowiak i jego potomka. Niestety, zostało także wiele tajemnic związanych z testamentem. Kiedy wydawało się, że finansowe rewelacje wokół piosenkarza nieco przycichły, na jaw wyszła kwestia renty rodzinnej, jaką po zmarłym otrzymywała Ewa Krawczyk.

Ewa Krawczyk na wojennej ścieżce z synem gwiazdora

Kiedy 4 kwietnia, po okresie znacznego osłabienia zdrowia zmarł Krzysztof Krawczyk, nikt nie spodziewał się, że wokół króla polskiej estrady i jego spadku rozpocznie się medialna burza. Okazało się bowiem, że sławny piosenkarz pozostawił nietypowy testament, w którym wszystkie swoje dobra przepisał obecnej żonie, Ewie Krawczyk.

Ostatnią wolę próbował wówczas obalić syn gwiazdy, Krzysztof Krawczyk Junior. W toku sprawy okazało się, że prawdopodobnie powstały dwa testamenty, z których pierwszy miał być bardziej przychylny potomkowi gwiazdy. Junior zarzucał także macosze utrudnianie kontaktu z ojcem w ostatnich miesiącach jego życia.

Opozda i Królikowski

Joanna Opozda przerywa milczenie po skandalu z ojcem. Nie jest z nią dobrze

CZYTAJ DALEJ

Na zmianę z nowymi faktami w sprawie testamentu, pojawiały się także świeże doniesienia na temat przykrej rzeczywistości Juniora i jego konfliktu z Ewą Krawczyk. W grudniu pisaliśmy m.in. o tym, jak chorujący na padaczkę syn gwiazdora prawie znalazł się na ulicy. Fatalną sytuację przedstawiono w programie Uwaga TVN.

Teraz zaś pojawiły się nowe doniesienia, w których centrum znów znajduje się Ewa Krawczyk i syn Krzysztofa.

Ewa Krawczyk dostanie tylko połowę renty

Aby jakoś poradzić sobie po śmierci męża, który za życia był odpowiedzialny za utrzymanie rodziny, Ewa Krawczyk złożyła wniosek o przyznanie renty rodzinnej. Otrzymała świadczenie.

Nie spodziewała się jednak, że taką samą prośbę wystosuje także Krzysztof Junior, który od kilku lat znajduje się pod opieką piosenkarza Krzysztofa Cwynara, a także korzysta z pomocy prawniczki. Jak się wydaje, potomek gwiazdora nie zamierza odpuścić. Śpiewa także w prowadzonym przez opiekuna zespole "Studio Integracji".

Jak się dowiadujemy, ZUS prześwietlił sprawę i przyznał Juniorowi połowę świadczenia, które otrzymywała dotąd Ewa Krawczyk. Według managera Krzysztofa Cwynara pozyskanie renty to pierwszy sukces Krzysztofa.

- [Krzysztof] Wcześniej miał około 1000 złotych renty, którą prawie w całości wydawał na leki przeciw padaczce i był tak biedny, że obiady opłacał mu Krzysztof Cwynar. Dzięki rencie rodzinnej z ZUS starczy mu teraz i na jedzenie i na alimenty dla syna, a to 650 złotych, które wcześniej płacił po połowie z tatą — relacjonowała w wywiadzie dla Pomponika bliska osoba z otoczenia Juniora.

Znacznie mniej powodów do radości ma Ewa Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu będzie musiała przywyknąć do tego, że będzie dostawać tylko połowę z tego, co przyznano jej wcześniej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Smutne doniesienia o Beacie Kozidrak, fani trzymali kciuki. Gwiazda jest bezradna 2. Michał Wiśniewski został bez pieniędzy? Muzyk nagle przekazał, fani zaniepokojeni 3. Gwiazda "M jak miłość" w żałobie, śmierć przyszła nagle

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Aktorka nagle zniknęła z ekranów. Choroba zmieniła jej życie, mało kto miał o niej pojęcie

Slajd 1 z 4

Paweł Matyka, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Kariera Elżbiety Zającówny

Elżbieta Zającówna zyskała sławę dzięki roli w popularnym serialu emitowanym w latach 90': „Matki żony i kochanki". Aktorka wcielała się tam w rolę Hanki. Później mieliśmy okazję oglądać ją w takich produkcjach, jak: "Seksmisja", czy "Va Bank".

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Robert i Monika Janowscy opowiedzieli o swoim małżeństwie. Jeden szczegół może zaskakiwać

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska zapytała córkę o imiona rodziców. Odpowiedź zupełnie ją rozbawiła

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Rafał Mroczek pokazał niepokojące zdjęcie zniszczonego auta. Ujawnił, co się stało

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Mucha udostępniła informację o kradzieży. Prosi internautów o pomoc

Czytaj więcej >