Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani "TzG" w szoku. Anita Sokołowska latami trenowała taniec. Tak się tłumaczy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.04.2024 13:21

Fani "TzG" w szoku. Anita Sokołowska latami trenowała taniec. Tak się tłumaczy

Anita Sokołowska, Taniec z Gwiazdami
fot. KAPiF

Wielkimi krokami zbliża się finał "Tańca z Gwiazdami", gdzie jedną z faworytek widzów i jurorów została Anita Sokołowska. Aktorka jak burza mierzy się z kolejnymi choreografiami, co dało do myślenia internautom. Wytknięto jej dawną wypowiedź. Była gwiazda "Przyjaciółek" latami trenowała taniec?

Anita Sokołowska w "Tańcu z Gwiazdami". Jak sobie radzi?

Informacja o udziale aktorki w 27. edycji tanecznego programu pojawiała się w mediach społecznościowych niedługo po odejściu z serialu "Przyjaciółki". Fani cieszyli się, że nadal będą mogli oglądać gwiazdę, choć w nieco innej roli.

Partnerem Anity Sokołowskiej został Jacek Jesche, który doskonale zna się na formule "Tańca z Gwiazdami". Duet od samego początku pokazał, że ma chrapkę na Kryształową Kulę. Kolejne występy oczarowywały jurorów, którzy obdarowali ich kilkoma "40".

W 7. odcinku aktorka do wspólnego tańca zaprosiła swojego brata. Choć tym razem nie zdobyli maksymalnej ilości punktów, bez problemów awansowali do półfinału programu. Internauci nie mogą wyjść z podziwu nad umiejętnościami gwiazdy. W jej talencie doszukują się czegoś więcej. Wyciągnęli dawną wypowiedź Anity Sokołowskiej. Będzie kolejna afera?

Partnerka Hakiela szczerze o początkach związku. Zdradziła intymne szczegóły i porównała się do... Meghan Markle Roxie i Kevin rozesłali zaproszenia na ślub. Goście wygadali się na temat szczegółów

Anita Sokołowska w przeszłości trenowała taniec?

Internauci stali się wyjątkowo wyczuleni na umiejętności taneczne uczestników "Tańca z Gwiazdami". Już na początku rywalizacji podejrzewano Aleksa Mackiewicza o doświadczenie na zagranicznych parkietach. W przypadku gwiazdora "Gliniarzy" pomyłka polegała na zbieżności nazwisk z zawodowym tancerzem.

Wiele kontrowersji wywołała także Dagmara Kaźmierska, która pomimo najsłabszych not od jurorów awansowała do 7. odcinka "Tańca z Gwiazdami". Zanim jednak stanęła na parkiecie, musiała zrezygnować z uwagi na kłopoty zdrowotne.

Teraz na celownik wzięto Anitę Sokołowską, a bardziej jej wypowiedź sprzed kilku lat. Aktorka przyznała się, że jako dziecko należała do Społecznego Ogniska Baletowego w Lublinie. Przez lata miała mieć do czynienia z tańcem.

Mama zapisała mnie na zajęcia baletowe w Lublinie i przez jedenaście lat systematycznie ćwiczyłam taniec. Dziś wiem, że balet zbudował moją wrażliwość. […] Dziecko powinno mieć pasję. To niezwykle ważne, aby nie żyło wyłącznie w świecie podwórkowo-szkolnym. Tym dla mnie był balet. Natomiast dla mojego zawodu był wspaniałą bazą. Mam wielką świadomość swojego ciała, potrafię sama sobie konceptualizować ruch na scenie, mogę stworzyć postać, która ma dziwną cielesność - wspominała kilka lat temu w rozmowie z Encyklopedią Polskiego Teatru.

Teraz Anita Sokołowska musi mocno tłumaczyć się z dawnej wypowiedzi.

Anita Sokołowska reaguje na zarzuty internautów

W założeniu "Taniec z Gwiazdami" jest skierowany do gwiazd, które nie miały wcześniej do czynienia z parkietem. Wszystko po to by jurorzy i widzowie mogli ocenić ich postępy z odcinka na odcinek. Zdarzały się już jednak wyjątki.

W ubiegłej edycji partnerką Jacka Jesche była ukraińska piosenkarka, Jamala. Ostatecznie zajęła 6. miejsce, ale miała już za sobą doświadczenia z rodzimą wersją telewizyjnego programu. Nie można zapomnieć także o Roksanie Węgiel, która na scenie występuje od lat, a taneczne choreografie nie są jej obce.

Anita Sokołowska postanowiła jednak odnieść się do zarzutów internautów na temat swoich doświadczeń. Podkreślała, że jej przygoda z tańcem miała bardziej charakter dziecięcej zabawy niż świadomego przygotowania do zawodu.

To jest tak, że dwa zdania wypowiedziane w internecie nabierają swojego tempa i znaczenia, są używane w różnych kontekstach. […] Po prostu moja mama wiedziała, że małe dziecko musi mieć w życiu swoją pasję i wybrała mi zajęcia taneczne w Lublinie, gdzie przez pół roku była rytmika, taniec neapolitański, takie zapożyczenia - tłumaczyła w rozmowie z portalem eska.pl.

Nie da się ukryć, że aktorka jest jedną z faworytek wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Czas pokaże, czy sięgnie po Kryształową Kulę. Półfinał programu już w niedzielę, 28 kwietnia, o godzinie 20:00 w Polsacie.

Anita Sokołowska
Anita Sokołowska komentuje swoje taneczne umiejętności, fot. KAPiF
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska komentuje swoje taneczne umiejętności, fot. KAPiF

Źródło: Eska.pl