Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Conan doczekał się oficjalnych przeprosin. Po tej osobie by się tego nie spodziewał
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.04.2024 19:56

Conan doczekał się oficjalnych przeprosin. Po tej osobie by się tego nie spodziewał

Conan doczekał się oficjalnych przeprosin. Po tej osobie by się tego nie spodziewał,
fot. KAPiF

Conan Kaźmierski wytworzył wokół siebie wiele kontrowersji, zwłaszcza podczas udziału swojej mamy w “Tańcu z Gwiazdami”. Teraz na Instagramie podzielił się zaskakującą relacją. Sam zdziwił się tym, kto go przeprosił.

Conan Kaźmierski wspierał mamę w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska brała udział w wiosennej edycji “Tańca z Gwiazdami” mimo problemów zdrowotnych związanych z kontuzją nóg po wypadku samochodowym. Teraz niestety zrezygnowała z udziały. Jednak pomimo tego, że sędziowie od samego początku umieszczali ich duet na ostatnim miejscu w klasyfikacji, popularność celebrytki wzrosła dzięki głosom widzów i internautów, co pozwoliło im dotrzeć aż do 7. odcinka. 

Podczas nagrań jej bliscy, w tym ukochany syn Conan, udzielali jej wsparcia. Conan regularnie towarzyszył matce na treningach oraz podczas nagrywania programu. To właśnie on przyniósł pierwsze bukiety kwiatów po występie. W jednym z odcinków pojawił się na parkiecie, aby skomentować uwagi Iwony Pavlović, przewodniczącej jury, która zasłynęła ostatnio z surowych ocen występów Dagmary.

Tak ma na drugie imię syn Kaźmierskiej. To jeszcze oryginalniej niż Conan. Mąż królowej miał fantazję Conan Kaźmierski tłumaczy się z pyskowania Pavlovic. Iwona nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy

Conan Kaźmierski podpadł Iwonie Pavlović

Taniec pasodoble zaprezentowany przez Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela spotkał się z surową oceną jury. Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak przyznali razem duetowi jedynie 19 punktów. Biorąc pod uwagę dwie oceny maksymalne - "40", które otrzymali podczas 6. odcinka, można było spodziewać się pewnego napięcia u "królowej życia".

Dagmaro, chciałam ci przypomnieć, że ten program, to "Taniec z gwiazdami". Nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. […] I tak, uwaga, to jest twój najlepszy taniec, człapaniec. Ale uwaga, Dagmara dobrze dokończyła, ale i tak było źle - oceniła jej występ Iwona Pavlović.

Conan Kaźmierski, syn Dagmary, nie pozostał obojętny na surową ocenę występu matki. W odpowiedzi pojawił się na parkiecie, przynosząc bukiet czerwonych róż dla niej. 

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami nawet by kroku nie zrobiła… - skwitował przy wszystkich.
 

Conan przez swoje zachowanie spotkał się z karą od produkcji. Teraz opublikował relację, w której podzielił się zaskakującą wiadomością. Poniżej szczegóły. 

Conan Kaźmierski doczekał się przeprosin

Conan Kaźmierski jest studentem medycyny. Oprócz nauki ma jednak wiele innych pasji. Jedną z nich jest sport. Syn “królowej życia” podzielił się zdjęciem przed lustrem na sali treningowej w sportowym stroju. Nie znajduje się on tam jednak sam. Obok niego stoi mężczyzna, którego twarz jednak postanowił zasłonić.

po krótkiej rozmowie w szatni. Podszedł do mnie ziomek i przeprosił za swoje hejterskie zagrywki z przeszłości w stosunku do mojej rodziny – napisał Conan.

Świadczy to o tym, że Dagmara Kaźmierska i jej rodzina musieli mierzyć się z przykrymi komentarzami kierowanymi w ich stronę. Warto jednak docenić sytuację, gdy ktoś umie szczerze przeprosić oraz przyznać się do błędu. 

 

Conan doczekał się przeprosin, fot. Instagram
Conan doczekał się przeprosin, fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska i Conan, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Conan, fot. KAPiF