Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak ma na drugie imię syn Kaźmierskiej. To jeszcze oryginalniej niż Conan. Mąż królowej miał fantazję
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.04.2024 20:40

Tak ma na drugie imię syn Kaźmierskiej. To jeszcze oryginalniej niż Conan. Mąż królowej miał fantazję

Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
KAPiF

Conan to imię o jakim marzyło niejedno dziecko dorastające w pierwszej połowie lat 90. Synowi Dagmary Kaźmierskiej poszczęściło się na tyle, by je nosić. Co ciekawe, 22-latek ma jeszcze drugie!

Conan kibicuje Dagmarze Kaźmierskiej

Nowa edycja “Tańca z gwiazdami” budzi ogromne zainteresowanie publiczności, głównie ze względu na niezwykle atrakcyjną obsadę. Widzowie podziwiają na parkiecie występy m.in. Roksany Węgiel, Macieja Musiała, czy Julii Kuczyńskiej.

Wśród uczestników show jest również znana z “Królowych życia” Dagmara Kaźmierska, której partneruje sam Marcin Hakiel. I choć celebrytka nie grzeszy przesadnym talentem tanecznym, wierni fani dokładają wszelkich starań, by awansowała do kolejnych odcinków.

Kibicuje jej również ukochany syn Conan, który dopinguje mamę w studiu Polsatu. Czasem zbyt entuzjastycznie, co nie zawsze podoba się produkcji programu. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Kaźmierska świętuje urodziny. Które? Wpis Conana tylko wzmógł spekulacje na temat wieku gwiazdy Gdy Dagmara trafiła do więzienia, Conan miał zaledwie 8 lat. Jak radził sobie bez mamy?

Co studiuje Conan Kaźmierski?

Syna Dagmary Kaźmierskiej szerszej publiczności było dane poznać dzięki “Królowych życia” TTV, programu, w którym raz na jakiś czas pojawiał się u boku swojej mamy. 22-letni obecnie mężczyzna nie dał o sobie zapomnieć również po zakończeniu show.

Niegdyś próbował swoich sił w branży lodziarskiej, dziś kojarzymy go jednak przede wszystkim jako przyszłego lekarza. Młodzieniec udał się na studia medyczne, czym wprawia w dumę szczęśliwą mamę.

Conan jest obecnie w związku z niejaką Ewą, którą bardzo polubiła Dagmara Kaźmierska.

To jest bardzo wartościowy człowiek. Ona wiedziała kim ja jestem, znała mnie, ale o dziwo nie była mną przerażona aż tak bardzo - komplementowała być może przyszłą synową “królowa życia”.

Jak brzmi drugie imię Conana Kaźmierskiego?

Conan Kaźmierski jest owocem miłości Dagmary Kaźmierskiej i jej dawnego męża Pawła Kaźmierskiego. Gwiazda “Królowych życia” rzadko opowiada o byłym ukochanym. Wiadomo, że para pobrała się w więzieniu, gdyż ojciec Conana odsiadywał wyrok za morderstwo.

Okazuje się, że to właśnie on wybierał imię dla ich wspólnego syna. Zainspirowany twórczością Roberta E. Howarda upamiętnił w ten sposób jednego z bohaterów pisarza, wojownika z Cymerii.

Niewielu wie jednak, że syn Dagmary Kaźmierskiej ma jeszcze drugie imię! Tajemnicę ujawniła mama mężczyzny w rozmowie z Vogule Poland.

Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo - zdradziła uczestniczka “Tańca z gwiazdami”.

Znacie jeszcze kogoś o imieniu Shingoo?

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, fot. KAPiF

Źródło: Vogule Poland, jastrzabpost.pl