Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kaźmierska świętuje urodziny. Które? Wpis Conana tylko wzmógł spekulacje na temat wieku gwiazdy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.04.2024 15:10

Kaźmierska świętuje urodziny. Które? Wpis Conana tylko wzmógł spekulacje na temat wieku gwiazdy

Które urodziny obchodzi Dagmara Kaźmierska?
fot. KAPiF, Instagram

Dagmara Kaźmierska w piątek 12 kwietnia świętuje urodziny. Ile ma już wiosen za sobą? Na ten temat krążą w sieci różne teorie. Conan Kaźmierski złożył życzenia mamie w social mediach i dodał do pieca.

Dagmara Kaźmierska w telewizji

Dagmara Kaźmierska stała się rozpoznawalna za sprawą formatu "Królowe życia", emitowanego w latach 2016-2022. Po udziale w tym programie kobieta otrzymała własny show, który telewidzowie mogli oglądać na antenie stacji telewizyjnej Polsat, czyli “Dagmara szuka męża”. W tym roku Kaźmierska bierze udział w najnowszej odsłonie uwielbianego formatu “Taniec z gwiazdami". 

Mimo ostrych słów ze strony jurorów “Królowa życia” i jej partner Marcin Hakiel cieszą się ogromną sympatią ze strony widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują w każdym odcinku chwili, gdy Dagmara wejdzie na parkiet i zrobi show. 

Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI Kulisy interwencji ws. Conana. Pracownik Polsatu ujawnił nam, co Dagmara usłyszała od produkcji "TzG"

Zamieszanie wokół wieku Kaźmierskiej

Wielu fanów “Królowej życia” zastanawiało się, ile Dagmara ma lat. W sieci można znaleźć informację, iż w tym roku kończy 49 lat. Sama Kaźmierska potwierdziła tą informację.

Tak, myślałam, że już pięć dych, cholera. Dobrze, że nie, bo to koszta, na 50-tkę trzeba bibę zrobić, dobrze, że to dopiero za rok. Tak, tak 49 lat będę miała - powiedziała w rozmowie z “Vivą!”.

Internauci byli mocno zaskoczeni tym faktem. Wielu z nich uważa, że Dagmara nie wygląda na swój wiek. 

Conan Kaźmierski złożył życzenia mamie z okazji urodzin

W piątek 12 kwietnia Dagmara Kaźmierska obchodzi urodziny. Oficjalna wersja mówi, że “Królowa życia” przyszła na świat w 1975 roku. W ten wyjątkowy dzień życzenia złożył jej ukochany syn Conan. Mężczyzna dodał wspólne zdjęcie z mamą, do którego dopisał:

Moja mama obchodzi dziś swoje 18. urodziny. Jeszcze raz dużo zdrowia dla @queen_of_life_77.

To ile w końcu lat ma Dagmara? Niektórzy internauci są już nieco pogubieni. To, że Conan nazwał swoją matkę osiemnastolatką, raczej nie ma jednak nic wspólnego z teoriami spiskowymi internautów. Łatwo się domyślić, że nie napisał wprost, które urodziny dziś świętuje Dagmara, gdyż jako młody dżentelmen wyznaje zasadę, iż nie powinno się publicznie mówić o wieku kobiety. Dlatego też często żartuje się, iż panie co roku obchodzą 18. rocznicę narodzin. 

Najlepsze życzenia dla Dagmary Kaźmierskiej od redakcji Świata Gwiazd!

Dagmara Każmierska i Conan Kaźmierski, fot. Instagram
Dagmara Każmierska, Conan Kaźmierski, fot. Instagram 
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, Conan Kaźmierski, fot. KAPiF