Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kulisy interwencji ws. Conana. Pracownik Polsatu ujawnił nam, co Dagmara usłyszała od produkcji "TzG"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.04.2024 12:21

Kulisy interwencji ws. Conana. Pracownik Polsatu ujawnił nam, co Dagmara usłyszała od produkcji "TzG"

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami
fot. KAPiF

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" wywołał sporo emocji z uwagi na zachowanie syna Dagmary Kaźmierskiej. Conan po raz kolejny pojawił się na parkiecie, jednak tym razem nie zakończyło się na wręczeniu kwiatów. Mężczyzna odgryzł się Iwonie Pavlović za krytykę jego matki. Polsat zareagował!

Skandal z udziałem Conana w "Tańcu z Gwiazdami"

6. odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" opiewał w wiele zaskakujących sytuacji. Po raz kolejny byliśmy świadkami "czterdziestek", które powędrowały do Roksany Węgiel i Krzysztofa Szczepaniaka za ich tańce współczesne. Nie zabrakło też emocji podczas eliminacji.

Ku zaskoczeniu widzów i publiczności, z parkietem pożegnał się Aleks Mackiewicz, który zgarnął za sambę 38 punktów od Iwony Pavlovic, Ewy Kasprzyk, Tomasza Wygody i Rafałą Maseraka. Jego odejście jest tym bardziej szokujące, że w gronie zagrożonych znalazła się także Dagmara Kaźmierska. "Królowa życia" za choreografię zgarnęła zaledwie 19 punktów.

Do zaskakujących scen doszło po jej występie. Gdy wraz z Marcinem Hakielem czekała na ocenę jury, na parkiecie po raz kolejny pojawił się jej syn. Conan obdarował matkę czerwonymi różami, a dodatkowo zabrał mikrofon, by zwrócić się do przewodniczącej jury. Iwona Pavlović nie była gotowa na jego słowa.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami nawet by kroku nie zrobiła… - skwitował.

Warto przypomnieć, że Dagmara Kaźmierska zgłosiła się do "Tańca z Gwiazdami" pomimo kłopotów z nogami po wypadku samochodowym. Zachowanie jej syna wzbudziło skrajne emocje.

Dagmara Kaźmierska
Dagmarę Kaźmierską spotkają konsekwencje za występek Conana w "Tańcu z Gwiazdami"?, fot. KAPiF
Kaźmierskiej puściły nerwy. Odpowiedziała na kąśliwy komentarz Edzi. Padły mocne słowa Tłum gwiazd na gali "Osobowości i Sukcesy". Pojawili się Kaźmierska, Minge i Martyniuk, ale to Doda przyćmiła wszystkich

Jak zareagowano na zachowanie Conana? Dagmara Kaźmierska poniesie konsekwencje?

Jeszcze podczas "Tańca z Gwiazdami" uczestniczka próbowała rugać syna za niewybredny komentarz. 

Tutaj mama się zgadzała z panią Iwonką i tu nie ma dyskusji, synek! - ucięła.

Widzowie byli jednak mniej wyrozumiali dla jego zachowania. Udział "królowej życia" wywołuje coraz to większe emocje wśród internautów, którzy zaczęli nawet ją prosić o rezygnację z programu. Krytyka ma też związek z występkiem Conana. On sam jednak nie widzi w swoim zachowaniu nic złego.

Nie myślałem jeszcze o tym, aczkolwiek śmiało tą sentencję bym powiedział do 99% ludzi na świecie, ponieważ mało kto by wytrzymał tyle bólu, tyle cierpienia gdyby był w butach mojej mamy - powiedział Conan w rozmowie ze Światem Gwiazd.

W mediach jednak łatwo trafić na doniesienia jakoby produkcja "Tańca z Gwiazdami" miała wyciągnąć konsekwencje względem Dagmary Kaźmierskiej i jej syna. Co może ich czekać? Udało nam się zdobyć potwierdzenie od pracownika programu.

Dagmara Kaźmierska
Dagmarę Kaźmierską spotkają konsekwencje za występek Conana w "Tańcu z Gwiazdami"?, fot. KAPiF

Kulisy interwencji w "Tańcu z Gwiazdami". Produkcja zareaguje na zachowanie syna Dagmary Kaźmierskiej?

Zachowanie Conana nie umknęło uwadze produkcji "Tańca z Gwiazdami". Nasz informator zdradził, że zostały rozpoczęte pierwsze kroki w celu wyeliminowania podobnych sytuacji. Nikt z ramienia Polsatu nie chce przecież powtórki ze skandalu z udziałem Jana Klimenta.

To prawda, że produkcja poprosiła Dagmarę o interwencję i rozmowę z Conanem. Wszyscy wiedzą, że on nie chciał źle i że czasem emocje biorą górę, ale w programie emitowanym na żywo nie można pozwalać sobie na takie incydenty. Ekipa do tej pory wspomina niesławny popis Janka Klimenta, który wpadł na parkiet, by chwalić występ swojej żony i przy okazji pozdrowił Edwarda Miszczaka, ówczesnego dyrektora programowego TVN, który dał mu pracę w "Mam Talent" - zdradza osoba pracująca przy "Tańcu z Gwiazdami".

Więź pomiędzy Conanem a Dagmarą Kaźmierską jest widoczna gołym okiem w odcinkach programu Polsatu, a także za kulisami. Do tej pory stacja sympatyzowała z duetem, jednak ostatnia afera rzuciła na nich spory cień. "Królowa życia" ma świadomość, że do takiego skandalu nie może ponownie dojść. Sama przecież staje się coraz to większą gwiazdą w Polsacie.

Do tej pory produkcja chętnie wykorzystywała obecność Conana na widowni, bo jego relacja z mamą budzi w widzach ciepłe uczucia. Być może to sprawiło, że syn Dagmary nabrał śmiałości, by stanąć w obronie mamy nie tylko w wywiadach po odcinku i w mediach społecznościowych, ale i podczas samego live'a. To nie może się już jednak powtórzyć i Dagmara zdaje sobie z tego sprawę - przyznaje nasz informator.

Całą rozmowę z Conanem zobaczysz poniżej:

Dagmara Kaźmierska
Dagmarę Kaźmierską spotkają konsekwencje za występek Conana w "Tańcu z Gwiazdami"?, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmarę Kaźmierską spotkają konsekwencje za występek Conana w "Tańcu z Gwiazdami"?, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmarę Kaźmierską spotkają konsekwencje za występek Conana w "Tańcu z Gwiazdami"?, fot. KAPiF