Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gdy Dagmara trafiła do więzienia, Conan miał zaledwie 8 lat. Jak radził sobie bez mamy?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.04.2024 14:56

Gdy Dagmara trafiła do więzienia, Conan miał zaledwie 8 lat. Jak radził sobie bez mamy?

Dagmara Kaźmierska/Conan Kaźmierski
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska dziś jest pierwszoligową gwiazdą telewizji. Jej przeszłość jednak nie była kolorowa. Odbyła karę w więzieniu i mocno przeżyła rozstanie z 8-letnim wówczas synem. Oto, co “Królowa życia” opowiedziała o tym trudnym dl nich obojga czasie.

Dagmara Kaźmierska w mediach

Dagmara Kaźmierska to niezwykle barwna postać w polskim show-biznesie. Rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie stacji telewizyjnej TTV “Królowe życia”. Kobieta szybko zdobyła sympatię widzów. W kolejnych latach otrzymała własny program w Polsacie “Dagmara szuka męża”, gdzie wraz z pomocą syna Conana i przyjaciela Jacka rozgląda się za odpowiednim partnerem. 

Tej wiosny “Królowa życia” jest jedną z uczestniczek “Tańca z gwiazdami”. Dagmara cieszy się popularnością fanów formatu, którzy chętnie oddają na nią swoje głosy. 

Edzia z „Królowych życia” straciła dziecko. Miało piękne imię. Z tragedii pomogła podnieść się jej Dagmara Kulisy interwencji ws. Conana. Pracownik Polsatu ujawnił nam, co Dagmara usłyszała od produkcji "TzG"

Kaźmierska odbyła karę w więzieniu

Przed laty Dagmara była właścicielką agencji towarzyskiej. Jednak w 2009 roku została ona zatrzymana i postawiono jej zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwa, i zmuszania kobiet do prostytucji. Kaźmierska została skazana przez sąd na karę więzienia. W areszcie spędziła ponad rok. “Królowa życia” rzadko mówi o tym okresie swojego życia. Jakiś czas temu zrobiła jednak wyjątek.

W Polsce to nie jest legalne i trzeba było na jakiś czas pożegnać się z wolnością - wyznała. 

W tej rozmowie, Dagmara Kaźmierska ucięła spekulacje, jakoby spędziła za kratami kilka lat. Karę odbywała przez 14 miesięcy. O warunkach w więzieniu wyraziła się:

Nic tam się złego człowiekowi nie dzieje.

Dagmara Kaźmierska o rozłące z synem

Jednak Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że najgorsze w odbyciu kary w więzieniu była rozłąka z ukochanym synem. Conan miał wówczas 8 lat. 

Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu. On [syn - przyp. red.] bardzo to przeżył. Jego poduszka była codziennie mokra od łez. Babcia mi opowiadała. On gorzej to przeżył niż ja - mówiła. 

“Królowa życia” zdradziła, że te wydarzenia odcisnęły wyraźne piętno na jej synu. Dziś jest jednak szczęśliwy i z optymizmem patrzy w przyszłość. 

Do tej pory się to ciągnie, gdzieś tam się odłożyło to u niego. Dziś już jest na szczęście dobrze - zdradziła. 

Kaźmierska jakiś czas temu wyznała, że nigdy nie zdecydowałaby się na złamanie prawa ze względu na Conana:

Powiem, że już nie chce mi się prowadzić klubów nocnych. Nie zrobię już niczego, co sprawiłoby, żeby mój mały znowu by cierpiał. Dostawałam p****olca o niego.

Przy okazji Dagmara ujawniła, że pierwsze, co zrobiła po wyjściu na wolność to zjadła barszcz z uszkami.

Co o tym myślicie? 

Dagmara Każmierska, Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska,, Conan Kaźmierski for. KAPiF
Dagmara Każmierska, Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska,, Conan Kaźmierski for. KAPiF
Dagmara Każmierska, Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska,, Conan Kaźmierski for. KAPiF
Dagmara Każmierska, Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska,, Conan Kaźmierski for. KAPiF