Swiatgwiazd.pl
fort buyard

TRICOLORS/East News

Fort Boyard wraca na ekrany. Kogo zobaczymy w nowej edycji?

4 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Niewiele z produkcji TVP do dziś się cieszy taką sympatią jak emitowany parę lat temu Fort Boyard. Emocjonujący program, w którym celebryci brali udział w wyzwaniach na sprawność fizyczną i nie tylko przyciągał wielu widzów. Mamy dobrą wiadomość dla fanów programu - niebawem będziemy mogli oglądać nowe odcinki.

  • Fort Boyard swego czasu bił rekordy popularności

  • Popularny program wraca z wieloma znanymi nazwiskami

  • Nowych odcinków możemy się spodziewać jeszcze w tym roku

Fort Boyard był jednym z najciekawszych formatów telewizyjnych, gdzie mogliśmy oglądać znane na co dzień osobistości z nagłówków tabloidów w sytuacjach, gdzie musieli wykazać się sprawnością fizyczną czy sprytem. Nic dziwnego, że powrót programu budzi dużo pozytywnych emocji.

Fort Boyard wróci na ekrany

W czasach słabnącej popularności telewizji wiele stacji decyduje się na jak najciekawsze dostarczanie rozrywki, dzięki czemu mamy na rynku coraz więcej coraz bardziej oryginalnych programów. Nie brakuje także wznowień dawnych show, które się cieszyły popularnością, wystarczy popatrzeć na aktualny sukces takich programów jak Milionerzy czy Brzydula. Teraz na jaw wyszły informacje o powrocie kolejnego popularnego przed laty programu.

Fort Boyard był popularnym formatem parę lat temu, który zdobył dużą sympatię widzów. Był z pewnością jednym z ciekawszych programów. Kilkuosobowe drużyny złożone ze znanych nazwisk polskiego showbiznesu w każdym odcinku zmagały się z wyzwaniami i zadaniami sprawnościowymi czy survivalowymi. W każdej odsłonie dwie drużyny rywalizowały o to, która pierwsza zdobędzie klucz do tytułowego fortu. Program przyciągał przed telewizory wielu zainteresowanych widzów.

Na jaw wyszły ściśle strzeżone informacje na temat realizacji nowej edycji. Jeszcze do niedawna sam fakt powrotu popularnego programu pozostawał tajemnicą, teraz znamy nawet nazwiska uczestników. Nie stało się to jednak za sprawą żadnej oficjalnej informacji ze strony twórców. Wszystko przez błąd jednego z realizatorów, który podczas pobytu na planie robił zdjęcia i wrzucił je na Instagrama. Bystre oko fanów szybko dostrzegło znane twarze.

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel przez wiele lat nosił inne nazwisko. „Takie to były czasy”

CZYTAJ DALEJ

Co wiadomo o nowej edycji Fort Boyard?

Nowe odcinki mają aż roić się od znanych nazwisk. Okazuje się, że w zmaganiach przy Forcie Boyard będziemy mogli oglądać między innymi Adama Zdrójkowskiego, znaną z Warsaw Shore parę Pawła i Elizę Trybałę, Rafała Maślaka, czy gwiazdy Top Model - Osi Ugonoh i Radka Pestkę.

Nowe odcinki mamy zobaczyć jeszcze w tym roku, jednak nie na TVP 2. Emisją najnowszych odcinków zająć się ma platforma Viaplay. Zdjęcia do programu najprawdopodobniej odbywają się we Francji.

Jak na razie nie wiemy dużo więcej o powrocie popularnego formatu, jednak już tyle wystarczyło by wzbudzić ogromne emocje w telewidzach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Radio Zet

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >