Gogglebox - Izabela pokazała męża Żródło: Facebook.com/Izabela Zeiske

Izabela z „Gogglebox” w końcu pokazała męża. Fani są zachwyceni

11 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Izabela Zeiske jest jedną z gwiazd programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”. Kobieta, która na ekranie występuje z synem Joachimem, w końcu pokazała, jak wygląda jej mąż. Fani nie kryją zachwytu i zasypują małżeństwo samymi komplementami.

  • Izabela Zeiske zasłynęła dzięki programowi „Gogglebox. Przed telewizorem”
  • Show TTV sprawiło, że na Instagramie obserwuje ją już 153 tys. użytkowników
  • W styczniu kobieta postanowiła opublikować zdjęcie, na którym towarzyszy jej mąż
  • „Cudownie razem wyglądacie” – komentowali zachwyceni internauci

Program „Gogglebox. Przed telewizorem” od początku zaskarbił sobie sympatię widzów, którzy z czasem zaczęli interesować się nie tylko występami uczestników, ale także ich życiem prywatnym. Oczywiście show zadziałało także w drugą stronę – osoby, które zdecydowały się w nim wystąpić, stały się sławne. Dziś wielu z nich próbuje swoich sił jako influencerzy.

„Googlebox. Przed telewizorem”. Jak wygląda mąż Izabeli?

Do najpopularniejszych uczestników, których śmiało można nazwać aspirującymi celebrytami, należy między innymi Agnieszka Kotońska. W czołówce znajduje się także Izabela Zeiske, która w każdym odcinku zasiada przed telewizorem ze swoim synem Joachimem.

Izabela Zeiske występuje na antenie TTV z synem i to właśnie z nim najczęściej kojarzą ją internauci. Kobieta coraz częściej korzysta jednak z mediów społecznościowych, w których przedstawia obserwatorom pozostałych członków swojej rodziny. Ostatnio opublikowała fotografię, na której towarzyszy jej ukochany mąż.

- Kochani, nie tylko w górach, ale nad morzem też można ogrzać się grzańcem, a mróz dzisiaj tęgi. Wspaniałej niedzieli życzymy – napisała na Instagramie.

Kammel i Rogalska w ogniu krytyki za brak poparcia strajku mediów. Nieprzychylne komentarze szybko zaczęły znikaćKammel i Rogalska w ogniu krytyki za brak poparcia strajku mediów. Nieprzychylne komentarze szybko zaczęły znikaćCzytaj dalej

Izabela Zeiske i jej ukochany przez 18 lat tworzyli rodzinę zastępczą, w której wychowywali przybrane dzieci. Oboje mają wielkie serca i darzą najbliższych ogromnym uczuciem. Siebie nawzajem kochają jak szaleni – to od razu rzuciło się w oczy internautom.

- Cudownie Państwo razem wyglądacie, widać wasze szczęście i miłość i oby jak najdłużej – napisała jedna z obserwatorek Izabeli.

- W końcu z mężem – dodał kolejny internauta.

Na czym polega „Gogglebox. Przed telewizorem”?

„Gogglebox. Przed telewizorem” to polski program telewizyjny oparty na brytyjskim formacie „Gogglebox”. W każdym odcinku jego uczestnicy siadają przed telewizorami i w gronie najbliższych komentują inne programy rozrywkowe.

Pierwszy odcinek show został wyemitowany 6 września 2014 roku na antenie TTV. W Polsce do tej pory pojawiło się 14 serii programu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Instagram, wikipedia.org

Następny artykuł