Swiatgwiazd.pl
Grażyna Wolszczak - skutki po koronawirusie

TRICOLORS/East News

Grażyna Wolszczak o skutkach ubocznych po koronawirusie. Gwiazda do tej pory odczuwa konsekwencje choroby

26 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Pod koniec ubiegłego roku Grażyna Wolszczak zaraziła się koronawirusem. Choć sama choroba przebiegła u aktorki dość łagodnie, skutki uboczne do dziś dają się jej we znaki. Gwiazda "Pierwszej miłości" musiała zmierzyć się między innymi z chroni

  • Grażyna Wolszczak przeszła COVID-19 w grudniu 2020 roku

  • U aktorki wystąpiło pocovidowe wypadanie włosów

  • W trudnych chwilach pomógł jej zaprzyjaźniony fryzjer

Grażyna Wolszczak jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która od ponad dziesięciu lat wciela się w postać Grażyny Weksler w serialu „Pierwsza miłość”. W grudniu ubiegłego roku aktorka przeszła zakażenie koronawirusem. Powikłania po chorobie towarzyszą jej niestety do dziś.

Grażyna Wolszczak mogła wyłysieć

Koronawirus mocno namieszał w codziennym życiu Grażyny Wolszczak. Choć aktorka nie odczuła poważnych objawów choroby, dokładnie wie, czym są występujące po niej powikłania. W jednym z wywiadów dla Super Expressu, którego udzieliła niedługo po przejściu zakażenia, zdradziła, że zmaga się z chronicznym wypadaniem włosów.

- Podobno u 25 proc. ozdrowieńców występuje łysienie telogenowe, które po 6-12 miesiącach ustępuje – mówiła.

Grażyna Wolszczak od początku zdawała sobie sprawę z tego, że utrata włosów może odbić się na jej planach zawodowych. Bycie aktorem zobowiązuje bowiem do wyjątkowej dbałości o wygląd, który jest pewnego rodzaju narzędziem pracy artystycznej. Gwiazda „Pierwszej miłości” postanowiła więc zrobić wszystko, by nie wyłysieć.

Pomógł jej zaprzyjaźniony fryzjer

Zdeterminowana Grażyna Wolszczak szybko zwróciła się o pomoc do specjalisty. By jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia, zainwestowała w zabiegi, które miały polepszyć kondycję jej włosów. Efektami tych działań aktorka pochwaliła się w najnowszym nagraniu na Instagramie.

Okazało się, że dzięki szybkiej reakcji Grażynie Wolszczak udało się zatrzymać proces pocovidowego wypadania włosów i dziś nie jest całkiem łysa. Na jej głowie brakuje jednak wielu kosmyków, które przy pomocy zaprzyjaźnionego fryzjera dopiero zaczynają odrastać. Popularną aktorkę czeka więc zmiana fryzury.

- Walczyłam dzielnie z pocovidowym wypadaniem włosów: seria mezoterapii, suplementy, wcierki przeróżne. Nie wyłysiałam więc do zera, a włosy przestały wypadać. I tu najlepszy fryzjer na świecie decyduje: „Czas na zmianę! (...)” napisała Grażyna Wolszczak pod nagraniem na Instagramie.

Zobaczcie sami:

Grażyna Wolszczak – kim jest?

Grażyna Wolszczak urodziła się 7 grudnia 1958 roku w Gdańsku. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Od lat związana jest nie tylko z produkcjami telewizyjnymi, ale także z filmem i teatrem.

Zaraz po ukończeniu studiów Grażyna Wolszczak zaczęła występować na scenie w poznańskim Teatrze Nowym. Obecnie występuje na deskach Teatru Rorozmaitości w Warszawie. Publiczność zna ją także między innymi z filmu „Ja wam pokażę!” czy seriali „Pierwsza miłość” i „Na Wspólnej”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

  • Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

  • Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiada

Źródło: Instagram, Kobieta.pl, Filmweb

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >