Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja lifestyle quizy O nas
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gruchnęło w środku nocy. Polska gwiazda w żałobie. „Życie straciło sens, lekarze poddaliście się”
Magdalena Szymańska
Magdalena Szymańska 23.06.2026 07:38

Gruchnęło w środku nocy. Polska gwiazda w żałobie. „Życie straciło sens, lekarze poddaliście się”

Gruchnęło w środku nocy. Polska gwiazda w żałobie. „Życie straciło sens, lekarze poddaliście się”
fot. KAPiF

Dramatyczne wieści obiegły media nad ranem. Znana polska gwiazda przeżywa jeden z najtrudniejszych momentów w swoim życiu po bolesnej stracie bliskiego członka rodziny. Fani nie kryją poruszenia, a do celebrytki płyną setki słów wsparcia i kondolencji.

Laluna walczy z patoschroniskami

Laluna coraz mocniej angażuje się w pomoc zwierzętom. Choć większość widzów kojarzy ją przede wszystkim z programów telewizyjnych i mediów społecznościowych, od kilku lat regularnie zabiera głos w sprawach dotyczących bezdomnych psów i warunków, w jakich przebywają zwierzęta w schroniskach.

Temat stał się szczególnie głośny w 2026 roku, gdy ponownie zaczęto mówić o tzw. patoschroniskach. Chodzi o miejsca, w których zwierzęta żyją w złych warunkach, a ich dobrostan pozostawia wiele do życzenia. Sprawa zwróciła uwagę nie tylko organizacji prozwierzęcych, ale także osób publicznych. W działania na rzecz zwierząt zaangażowały się m.in. Laluna i Doda, które apelują o większą kontrolę nad takimi placówkami oraz skuteczniejszą ochronę zwierząt. Laluna podkreśla, że pomoc nie powinna kończyć się na publikowaniu postów w internecie. Zwraca uwagę na to, że wiele znanych osób chętnie komentuje ważne tematy w mediach społecznościowych, ale rzadziej decyduje się na konkretne działania. Sama deklaruje, że stara się wspierać zwierzęta nie tylko słowami, lecz także realnym zaangażowaniem.

Jestem zawiedziona wami wszystkimi, jestem zawiedziona influencerami, freak fighterami, tiktokerami, nie potraficie nic zrobić. Garstka nas walczy, a wy siedzicie za ekranem, na kanapie i nic nie robicie. Tylko hejtujecie, krytykujecie — mówiła rozgoryczona Laluna.

W rozmowie z Party.pl nie kryła rozczarowania postawą części influencerów i celebrytów. Jej zdaniem osoby mające duże zasięgi powinny częściej wykorzystywać swoją popularność do nagłaśniania problemów związanych z losem zwierząt. Szczególnie wtedy, gdy chodzi o kwestie wymagające szybkiej reakcji i szerokiego zainteresowania opinii publicznej.

La Luna opłakuje śmierć ukochanego przyjaciela

Laluna poinformowała swoich obserwatorów o śmierci ukochanego pupila Hermesa. Influencerka opublikowała na Instagramie poruszające nagranie, w którym pożegnała swojego pupila i podziękowała za wsparcie, jakie otrzymała w ostatnich dniach.

NIE POTRAFIE TEGO ZROZUMIEĆ NIE POTRAFIE OPISAĆ BÓLU KTÓRY NAS SPOTKAŁ ODESZŁA CZEŚĆ NAS

HERMES kocham cię nad życie bez ciebie nic  już nie ma sensu !!!!!!!! 

.
Walczyłam o ciebie z całych sił nie potrafię zrozumieć dlaczego nie podolaliscie lekarze ;( nje potrafię zrozumieć nic nie wiem co mam myśleć nie wiem co mam mówić jest mi bardzo ciężko życie straciło sens ……. - napisała zrozpaczona

Jeszcze niedawno celebrytka za pośrednictwem relacji prosiła o pomoc dla zwierzaka. Organizowała pilną zbiórkę krwi, która miała zwiększyć szanse Hermesa na powrót do zdrowia. W akcję zaangażowało się wiele osób, jednak mimo starań nie udało się go uratować. Jak przekazała Laluna, pies odszedł w nocy. Pod opublikowanym wpisem szybko pojawiły się dziesiątki komentarzy. Internauci składali wyrazy współczucia i dzielili się własnymi doświadczeniami związanymi z utratą ukochanych zwierząt. 

W trudnych chwilach Laluna mogła liczyć na wsparcie swojej społeczności. Komentarze pełne ciepłych słów i otuchy pokazały, jak wiele osób śledziło historię Hermesa i trzymało kciuki za jego powrót do zdrowia.

Influencerka kolejny ran mierzy się z żałobą w tym roku

To nie pierwsza strata w życiu influencerki w tym roku. Gwiazda programu „Królowe życia” poinformowała w mediach społecznościowych o śmierci swojej ukochanej suczki Sisi, która towarzyszyła jej przez 13 lat. Jak podkreśliła we wpisie, pies był przy niej w najtrudniejszych momentach życia i stał się ważną częścią rodziny.

Dzisiaj odeszła część mnie SISI!! Żegnaj kochana moja RIP. Spoczywaj w spokoju AMEN. Byłaś ze mną w najcięższych chwilach mojego życia!!! Na zawsze w moim sercu. Pękło mi serce na kawałki! - napisała

To kolejny trudny cios dla celebrytki. W ostatnim czasie Laluna pożegnała już kilka swoich psów, dlatego odejście Sisi okazało się szczególnie bolesnym doświadczeniem. Według relacji influencerki, do śmierci suczki doszło podczas jej podróży. Bliscy przez pewien czas nie przekazywali tej informacji, obawiając się, że wiadomość może wpłynąć na jej bezpieczeństwo za kierownicą.

Nie jest tajemnicą, że dla wielu właścicieli psy i koty są pełnoprawnymi członkami rodziny. Eksperci od lat zwracają uwagę, że żałoba po zwierzęciu może być równie trudna jak przeżywanie straty bliskiej osoby. Nic więc dziwnego, że wpis Laluny spotkał się z dużym odzewem ze strony fanów, którzy doskonale rozumieją emocje towarzyszące takim chwilom. Sisi spędziła u boku celebrytki ponad dekadę. Przez 13 lat była częścią jej codzienności, dlatego jej odejście pozostawiło po sobie ogromną pustkę. W swoim wpisie Laluna podziękowała pupilce za wspólnie spędzone lata i pożegnała ją w wyjątkowo osobisty sposób.

Bądź na bieżąco - najważniejsze wiadomości z kraju i zagranicy
Google News Obserwuj w Google News
Wybór Redakcji
Maciej Orłoś
Maciej Orłoś osiągnął wiek emerytalny. Wyjawił, ile może dostać z ZUS. "Nie zamierzam się skarżyć"
Agata Młynarska, Donald Tusk
Agata Młynarska grzmi. Zwróciła się prosto do Tuska
Beata Kozidrak
Gruchnęło ws. Kozidrak. Zespół wydał komunikat
Magdalena Majtyka
Nowe fakty ws. śmierci Magdaleny Majtyki! Prokuratura już wie
Bonnie Tyler
Pilne oświadczenie bliskich uwielbianej gwiazdy! Trwa dramatyczna walka o jej życie
Torbicka
Jak dobrze znasz Grażynę Torbicką? Te pytania mogą zaskoczyć
Wybór Redakcji