Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grzeszczak reaguje na doniesienia o nowej miłości Libera
Karolina Kurek
Karolina Kurek 05.06.2024 20:08

Grzeszczak reaguje na doniesienia o nowej miłości Libera

Sylwia Grzeszczak
fot. KAPiF

Niedawno Świat Gwiazd informował, że Liber ma nową partnerkę. Była żona muzyka Sylwia Grzeszczak zareagowała na te doniesienia. Szczegóły. 

Liber ma nową partnerkę

Liber to popularny polski wokalista i autor tekstów. Przez wiele lat on i Sylwia Grzeszczak byli parą zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Rok temu para podjęła jednak decyzję o rozstaniu. Jak dowiedział się Świat Gwiazd, wszystko wskazuje na to, że Liber jest znowu zakochany. Niedawno spędził z nową partnerką romantyczny wieczór w Sopocie. 

Przytulali się i nie zważając na otoczenie, namiętnie całowali. Widać, że na tym etapie związku nie potrafią jeszcze utrzymać rąk z dala od siebie. Zachowywali się w taki sposób, jak robią to zakochani. To nie może być tylko przyjaźń. Przyjaźń zaczęła się już dawno temu - mówi nasz informator. 

Nie jest wiadome, czy pobyt muzyka w mieście był związany ze zobowiązaniami zawodowymi, czy też był to też wyjazd w celach prywatnych:

Nie wiadomo, czy Liber był tam zawodowo, czy prywatnie, ale z piękną towarzyszką zachowywali się jak turyści, jakich wielu o tej porze roku nad morzem.

Nasz informator zdradził również, jak wygląda nowa ukochana muzyka. 

Jest bardzo podobna do Sylwii Grzeszczak. To wysoka bruneta o prostych długich włosach i z oliwkową karnacją. W pierwszej chwili można ją pomylić z byłą żoną Libera - usłyszeliśmy. 

Tylko u nas: Liber ma nową partnerkę. Jest podobna do Sylwii Grzeszczak. Już się nie ukrywają "Buziaczek i do wody". Wydało się, co robi Liber po rozstaniu z Grzeszczak

Reakcja Grzeszczak na informację o nowym związku Libera

Wielu zastanawiało się, jak zareaguje była żona Libera, Sylwia Grzeszczak na wiadomość, że były partner i ojciec jej córki jest ponownie zakochany. Para muzyków od rozstania utrzymuje pozytywne relacje i nadal razem pracują. Jakiś czas temu stworzyli razem utwór “Motyle”. Piosenka stała się przebojem i zdobyła pierwsze miejsca na listach przebojów. Wokalistka i autor tekstów ogłosiła również, że najważniejsze jest dla nich dobro córki Bogny. 

Przyszedł moment, gdy Sylwia zareagowała na wyżej wymienioną informację. Grzeszczak dodała nowe zdjęcia na InstaStories. Wokalistka przywitała się z fanami i zrobiła sobie selfie w lustrze. Artystka prezentuje się świetnie, wygląda na szczęśliwą i zadowoloną. Można zatem wywnioskować, że Sylwia nic sobie nie robi z doniesień na temat zmian w życiu prywatnym Libera. Piosenkarka zajmuje się sobą i swoją karierą. Lepiej nie mogła pokazać, co myśli o zamieszaniu wokół byłego męża. Zdjęcia w galerii poniżej. 

Związek Sylwii Grzeszczak i Libera

Sylwia Grzeszczak i Liber, a właściwie Marcin Piotrowski rozpoczęli współpracę w latach 2000. Para stworzyła razem wiele przebojów. Należą do nich m.in. “Co z nami będzie”, “Mijamy się”, czy “Dobre myśli". Z czasem stali się również parą w życiu prywatnym. W 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu, o czym poinformowali media już po ceremonii. 

Rok później powitali na świecie córkę, Bognę. Przez kolejne lata duet muzyków uchodził za jedną najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w branży. Rok temu Grzeszczak i Liber wywołali szok fanów i mediów, gdy zamieścili w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym przekazali, że podjęli decyzję o rozwodzie. 

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie - wyznali. 

Sylwia Grzeszczak, fot. Instagram
Sylwia Grzeszczak, fot. Instagram
Sylwia Grzeszczak, fot. Instagram
Sylwia Grzeszczak, fot. Instagram