Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Liber ma nową partnerkę. Jest podobna do Sylwii Grzeszczak. Już się nie ukrywają
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 04.06.2024 20:45

Tylko u nas: Liber ma nową partnerkę. Jest podobna do Sylwii Grzeszczak. Już się nie ukrywają

Liber nowa partnerka
fot. AKPA/KAPIF

Liber już nie narzeka na samotność. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta, która jest w typie urody Sylwii Grzeszczak. Co udało się dowiedzieć Światu Gwiazd?

Sylwia Grzeszczak i Liber: związek i rozstanie

Początkowo Liber i Sylwia Grzeszczak byli znani z muzycznej współpracy, która przyniosła taki hit jak "Co z nami będzie". Para długo ukrywała, że prywatnie łączy ich coś więcej. O samym związku dziennikarze dowiedzieli się niedługo przed ich ślubem.

Na ślubnym kobiercu stanęli w lipcu 2014 roku, a rok później powitali na świecie córkę, Bognę. Nic nie wskazywało na kryzys w małżeństwie, tym bardziej że jeszcze przed wydaniem oświadczenia o rozstaniu występowali wspólnie podczas Top of the Top Sopot Festival 2023.

Niestety we wrześniu Liber i Sylwia Grzeszczak przekazali fanom informacje o rozpadzie małżeństwa. W oświadczeniu podkreślali przede wszystkim wzajemny szacunek.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie - przekazali w mediach społecznościowych.

Liber o rozpadzie małżeństwa. Poruszył sprawę romansu. Mocne wyznanie Liber pierwszy raz komentuje rozwód z Grzeszczak. "Nie jest to przyjemny temat". Tak podsumował byłą żonę

Liber i Sylwia Grzeszczak o rozstaniu w swoich piosenkach

Duet nadal pozostaje aktywny zawodowo, a co za tym idzie, fani mogli już usłyszeć ich nowe kawałki. Tym razem jednak nieco inaczej podchodzą do śpiewanego przez artystów tekstu. W "Motylach" Sylwii Grzeszczak nie dało się nie zauważyć odniesienia do jej związku. Co ciekawe za słowa utworu odpowiada Liber.

Spotkam cię w tylu snach, choć poranki przywitam z kimś innym. Będę śnić o Tobie, o naszych dniach, nieraz, nieraz. Czy tak się musiało stać? W brzuchu motyle, a w sercu igły - śpiewa wokalistka.

Niedawno również raper zaskoczył nowym utworem. W "Wilku" bez ogródek wspomina o swojej "ex-partnerce". Fani i Sylwia Grzeszczak nie puścili mu tego płazem.

Taka ładna i w porządku, ale już eks, od niedawna już eks. Pomyślałem, że to potrwa dłużej niż dzień czy pięć tygodni. Nie ma to znaczenia, bo czuje już, że się włączył samotny wilk. Patrzysz na mnie, jakbym poradzić mógł, z tym się chyba nie zrobi nic. Nikt nie będzie mówił mi, co mam robić, już nikt nie będzie mówił mi, co mam robić. Jak wilk, żyje jak wilk. Mało mam powietrza, lubię nasz dom, ale muszę wyjść, bo napisane mam „uciekać”, w DNA kod - brzmi tekst.

Teraz dowiadujemy się, że Liber wypełnił już pustkę w sercu, a fragment piosenki, w którym śpiewał o tym, że wreszcie jest wolny, zdaje się już być nieaktualny.

Liber ma nową partnerkę. Jak wygląda?

Wygląda na to, że niespełna rok po ogłoszeniu rozwodu życie prywatne Libera zaczęło znów się układać. Jak dowiedział się Świat Gwiazd, artysta ma u swojego boku nową kobietę. Ostatnio spędzili romantyczny czas w Sopocie, w którego trakcie nie ukrywali swoich czułości.

Przytulali się i nie zważając na otoczenie, namiętnie całowali. Widać, że na tym etapie związku nie potrafią jeszcze utrzymać rąk z dala od siebie. Zachowywali się w taki sposób, jak robią to zakochani. To nie może być tylko przyjaźń. Przyjaźń zaczęła się już dawno temu… – mówi informator Świata Gwiazd.

Jaki charakter miała ich wizyta w nadmorskim kurorcie?

Nie wiadomo, czy Liber był tam zawodowo czy prywatnie, ale z piękną towarzyszką zachowywali się jak turyści, jakich wielu o tej porze roku nad morzem – słyszymy w rozmowie.

Jak wygląda?

Jest bardzo podobna do Sylwii Grzeszczak. To wysoka bruneta o prostych długich włosach i z oliwkową karnacją. W pierwszej chwili można ją pomylić z byłą żoną Libera – dodaje nasze źródło.

Za pewne kwestią czasu jest, aż do mediów przedostaną się pierwsze zdjęcia Libera z nową partnerką. W końcu niezawodni paparazzi przyzwyczaili nas do szybkiego reagowania na tak przełomowe wiadomości.

Liber, Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. KAPIF
Liber, Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. KAPIF