Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wymowna reakcja Sylwii Grzeszczak na piosenkę Libera o "ex-partnerce"? To pojawiło się na jej profilu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.04.2024 13:05

Wymowna reakcja Sylwii Grzeszczak na piosenkę Libera o "ex-partnerce"? To pojawiło się na jej profilu

Sylwia Grzeszczak, Liber
fot.: KAPiF

Najnowszy utwór Libera poróżnił internautów z uwagi do nawiązań o jego "ex-partnerce". Teraz Sylwia Grzeszczak zamieściła wymowne zdjęcie w mediach społecznościowych. Byli małżonkowie jednak nie zakończyli relacji w tak dobrej atmosferze jak się wydawało?

Sylwia Grzeszczak i Liber - rozstanie

Duet długo nie wpuszczał dziennikarzy do swojej prywatności. Początkowo byli znani jaki współpracujący artyści. To dzięki nim powstał taki hit jak m.in.: "Co z Nami Będzie". Dopiero po latach ujawniono, że parę łączy coś więcej niż tylko muzyczna pasja. 

Sylwia Grzeszczak i Liber wyznali sobie miłość w lipcu 2014 roku, a rok później na świat przyszła ich córka Bogna. Wydawało się, że małżonkowie świetnie się dogadują. Nadal wspólnie tworzyli utwory i występowali na scenie. We wrześniu ubiegłego roku duet oznajmił fanom, że podjął decyzję o rozstaniu.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie - przekazali w mediach społecznościowych.

Dla fanów była to szokująca informacja. Niedługo później oboje udostępnili pierwsze utwory po rozstaniu. Twórczość Libera zastanowiła słuchaczy.

Liber nagrał piosenkę, a fani się wściekli: "Usuń to chłopie". Mocny tekst o eks partnerce Po rozstaniu w końcu znalazła szczęście! Sylwia Grzeszczak nie ukrywa, że wywołuje to w niej "ochy i achy"

Liber nawiązał do Sylwii Grzeszczak w najnowszym utworze? Nie gryzł się w język

Sylwia Grzeszczak jako pierwsza wydała piosenkę po zakończeniu małżeństwa. Fani byli w szoku, gdy okazało się, że za tekst do "Motyli" odpowiada nie kto inny jak Liber. Wydawało się wtedy, że duet mimo rozstania nadal darzy się szacunkiem.

Spotkam cię w tylu snach, choć poranki przywitam z kimś innym. Będę śnić o Tobie, o naszych dniach, nieraz, nieraz. Czy tak się musiało stać? W brzuchu motyle, a w sercu igły - brzmią słowa.

Gorzko-romantyczna ballada została jednak zapomniana przez najnowszy utwór Libera. W piosence "Wilk" odważnie wspomniał o swojej "eks".

Taka ładna i w porządku, ale już eks, od niedawna już eks. Pomyślałem, że to potrwa dłużej niż dzień czy pięć tygodni. Nie ma to znaczenia, bo czuje już, że się włączył samotny wilk. Patrzysz na mnie, jakbym poradzić mógł, z tym się chyba nie zrobi nic. Nikt nie będzie mówił mi, co mam robić, już nikt nie będzie mówił mi, co mam robić. Jak wilk, żyje jak wilk. Mało mam powietrza, lubię nasz dom, ale muszę wyjść, bo napisane mam „uciekać”, w DNA kod - śpiewa raper.

Słuchacze od razu zaczęli doszukiwać się nawiązania do związku muzycznego duetu. Na odpowiedź Sylwii Grzeszczak nie trzeba było długo czekać. W jednej z relacji zamieściła wymowne zdjęcie.

Sylwia Grzeszczak reaguje na utwór Libera? Wymowny komentarz piosenkarki

Sylwia po rozstaniu zapewniała, że ma z byłym partnerem dobre relacje i nadal razem pracują. Utwór Libera wzmocnił jednak czujność internautów. W jednej z relacji Sylwii Grzeszczak doszukują się odpowiedzi na tekst piosenki jej byłego partnera.

Niech słowa mają smak cukrowych wat - napisała na zdjęciu kolorowej słodkości.

Być może w ten sposób chciała nawiązać do ulotności i kruchości słodyczy? Relacja może być też nawiązaniem do nowej twórczości artystki. Wszystko wskazuje na to, że niedługo możemy spodziewać się od niej kolejnego projektu. Fani doczekają się odpowiedzi na utwór Libera?

Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak reaguje na utwór Libera?, fot. Instagram
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak reaguje na utwór Libera?, fot. KAPiF