Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Liber znowu szczęśliwy. Po rozstaniu z Grzeszczak nie próżnuje. Właśnie się pochwalił
Karolina Kurek
Karolina Kurek 29.02.2024 12:19

Liber znowu szczęśliwy. Po rozstaniu z Grzeszczak nie próżnuje. Właśnie się pochwalił

Liber
Liber, fot. KAPiF

Liber, o którym w ostatnim czasie jest głośno, za sprawą rozstania z wieloletnią partnerką, Sylwią Grzeszczak ponownie ma powody do radości. O wszystkim poinformował na Instagramie. Tego się nie spodziewaliście.

Kariera Libera

Liber, a właściwie Marcin Piotrowski to polski muzyk, który działalność w tej branży rozpoczął w 1999 roku. Jest nie tylko wokalistą, ale i autorem tekstów. Karierę solową rozpoczął w 2004 roku. Wtedy też wydał swój pierwszy autorski album “Bógmacher”. Dziś ma na koncie 5 wydanych płyt.

Artysta przez lata miał okazję współpracować z wieloma wykonawcami. Należą do nich m.in. Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Mezo, Agnieszka Włodarczyk czy Gosia Andrzejewicz. Do najpopularniejszych utworów z udziałem Libera należą takie przeboje, jak “Mijamy się”, “Aniele”, “Teraz Ty”, “Co z nami będzie", “Wszystkiego na raz” czy “Nie patrzę w dół”.

Sylwia Grzeszczak ma wybaczyć Liberowi? W sieci pojawił się dramatyczny apel do piosenkarki Sylwia Grzeszczak po rozstaniu z Liberem już nie ukrywa swojego szczęścia. Od razu ruszyła lawina gratulacji

Związek Libera i Sylwii Grzeszczak

Duet muzyka i piosenkarki Sylwii Grzeszczak przeniósł się na życie prywatne. Para w 2014 roku stanęła na ślubnym kobiercu, o czym poinformowała już po fakcie. Rok po zawarciu małżeństwa doczekali się córeczki Bogny. Liber i wokalistka przez lata byli jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie.  Dlatego, gdy w minionym roku przekazali, iż podjęli decyzję o rozstaniu, fani przeżyli szok.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie! - napisali na Instagramie.

Mimo rozpadu związku Liber i Sylwia Grzeszczak kontynuują współpracę zawodową. Kilka tygodni temu premierę miał nowy singiel wokalistki “Motyle”. A za tekst utworu odpowiedzialny jest jej były mąż.

Liber ma powody do radości

Na profilu autora teksów pojawiło się nowe zdjęcie, które przedstawia Libera i kilka młodych dziewczyn. Jak się okazuje są to uczestniczki nowego przedsięwzięcia “TekstMisja”. To warsztaty dla młodych twórców, w celu doskonalenia umiejętności. Wszystko odbywa się pod okiem profesjonalistów z doświadczeniem w branży. Jednym z nich jest właśnie Liber.

Kolejny sukces - podpisał muzyk.

Co o tym myślicie?

Liber i Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Liber i Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Liber, fot. KAPiF
Liber, fot. KAPiF
Liber, fot. KAPiF
Liber, fot. KAPiF
Liber, fot. KAPiF
Liber, fot. KAPiF
Tagi: Liber