Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Liber wrzucił post o Sylwii Grzeszczak. Zareagowała błyskawicznie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 18.05.2024 09:20

Liber wrzucił post o Sylwii Grzeszczak. Zareagowała błyskawicznie

Liber/Sylwia Grzeszczak
fot. KAPiF

Liber dodał nowy post w mediach społecznościowych na temat Sylwii Grzeszczak. Była żona zabrała głos w sprawie. Szczegóły. 

Liber: kariera muzyczna

Liber to pseudonim artystyczny Marcina Piotrowskiego, który pierwsze kroki w branży muzycznej stawiał w 1999 roku. Działa nie tylko jako wokalista, ale i autor tekstów. Jako solista zaczął występować od 2004 roku, wtedy na rynku ukazała się jego płyta “Bógmacher”. W ciągu niemal 25 lat kariery Liber współpracował z wieloma wokalistami i piosenkarkami. Byli to m.in. Mezo, Natalia Szroeder, czy Sylwia Grzeszczak. 

Piotrowski stworzył takie utwory jak “Co z nami będzie”, “Nie patrzę w dół”, “Mijamy się”, czy “Wszystkiego na raz”. W mediach pojawiał się głównie za sprawą związku z Sylwią Grzeszczak. 

Liber nową piosenką uderza w Sylwię Grzeszczak? Tak komentuje tekst o ex-partnerce Szroeder miała 16 lat, gdy została podopieczną Libera. Plotki o ich romansie skomentowała nawet Grzeszczak

Związek Sylwii Grzeszczak i Libera

Sylwia Grzeszczak i Liber przez lata tworzyli razem muzykę, a z czasem stworzyli również związek w sferze prywatnie. W 2014 roku zdecydowali się zawrzeć związek małżeński, o czym poinformowali media już po fakcie. 

Rok później na świat przyszła córka pary, Bogna. Małżeństwo uchodziło za jedną z najbardziej zgodnych par w branży. Ku zaskoczeniu opinii publicznej w zeszłym roku przekazali informację, że się rozstali.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie! 

Liber dodał nowy post o Sylwii Grzeszczak

Mimo rozstania Liber i Sylwia Grzeszczak nadal ze sobą współpracują. Jakiś czas temu na rynku ukazała się piosenka wokalistki “Motyle”, do której tekst napisał jej były mąż. Niedawno poinformował on o kolejnym wspólnym projekcie. Muzyk dodał fragment teledysku artystki na swój profil w mediach społecznościowych, do którego dodał opis:

Słyszeliście już nową piosenkę Sylwii "𝗼𝗰𝗵 𝗶 𝗮𝗰𝗵" i tekst który napisaliśmy wspólnie z @goya_music? Dajcie znać, jak Wam się podoba.

Byli małżonkowie utrzymują bardzo pozytywne relacje. Pod postem Libera pojawił się komentarz Sylwii Grzeszczak, który rozpoczęła od ciągu emotikonów, związanych z teledyskiem i napisała:

Jak zwykle dobra robota.

Fani pary wtórują artystce i nie kryją podziwu, że para do dziś potrafi pracować razem i żywi do siebie sympatię oraz szacunek.

  • MEGA !!! Szanuję i podziwiam Was oboje. Jedynie w głębi serca jest mi bardzo żal, że tacy wspaniali ludzie i przyjaciele dla siebie nie są już razem w życiu prywatnym.
  • Piosenka, tekst, muzyka, teledysk. Wszystko jest świetne.
  • Ta nutka będzie hitem lata.
  • Bardzo się podoba ;) To będzie letni hit - pisali obserwujący na Instagramie. 

Co Wy na to?

Poniżej możecie wysłuchać utworu i zobaczyć teledysk do utworu, który wspólnie stworzyli. 

Liber, fot. KAPiF
Liber, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF