Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy dopingują Polskę podczas meczu z Argentyną: Dominika Gwit, Michał Wiśniewski, Edyta Herbuś
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.11.2022 22:09

Gwiazdy dopingują Polskę podczas meczu z Argentyną: Dominika Gwit, Michał Wiśniewski, Edyta Herbuś

Dominika Gwit, Radosław Majdan, Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/dominikagwit/instagram.com/r_majdan/instagram.com/m_wisniewski1972/

Środowy wieczór należy do fanów piłki nożnej, którzy z zapartym tchem obserwują poczynania naszej drużyny podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Wśród trzymających kciuki znalazły się także gwiazdy m.in.: Dominika Gwit, Radosław Majdan, Sanah i Michał Wiśniewski.

Mundialowe emocje udzieliły się reprezentantom Polski show-biznesu, którzy z całego serca kibicują naszym sportowcom. Wynik meczu z Argentyną okażę się kluczowy w dalszej walce biało-czerwonego zespołu. W mediach społecznościowych widać kolejne posty pełne wsparcia.

Gwiazdy kibicują Polakom: Dominika Gwit, Sanah, Michał Wiśniewski i inni

Dominika Gwit

Aktorka pomimo zaawansowanej ciąży nie odpuściła sobie sportowych emocji, które pochłonęły cały kraj. W mediach społecznościowych udostępniła relacje z przygotowań do piłkarskiego wieczoru. Dodatkową trudnością dla gwiazdy są problemy z zatokami, jednak nic nie powstrzyma jej przed kibicowaniem.

Dominika Gwit
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/dominikagwit/)

Sanah

Piosenkarka w czasie meczu Polska-Argentyna bierze udział w trasie koncertowej "bankiet u sanah". Mimo zawodowych obowiązków nie zapomniała o piłkarskim wydarzeniu. Podczas wyjątkowego występu będzie prezentowała się w biało-czerwonej stylizacji. Elegancka suknia została podkreślona białym dodatkami. Być może gwiazda zaśpiewa za kulisami znaną przyśpiewkę "Polska, biało-czerwoni".

Sanah
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/sanahmusic/)

Michał Wiśniewski

Gwiazdor programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jak miliony rodaków śledzi wynik spotkania z zacisza własnego domu. Wyposażony w szalik z wiarą zasiadł przed odbiornikiem, by oglądać popisy naszych piłkarzy. Już po zdjęciach w relacjach można zauważyć, że ten wieczór w domu muzyka przebiega bardzo emocjonalnie.

Michał Wiśniewski
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/m_wisniewski1972/)

Radosław Majdan

Były bramkarz reprezentacji Polski podczas mundialu aktywnie dopinguje sportowcom ze studia "Przeglądu Sportowego Onet". Przed dzisiejszym spotkaniem opublikował post wraz ze słowami ogromnego wsparcia.

My już w @onet_pl zaczynamy. Ostatnie 45 min w naszym studiu meczowym i gramy — zachęcał.

Radosław Majdan
fot. instagram.com/r_majdan/

Ania Lewandowska

Żona naszego kapitana nie mogła opuścić tak ważnego wydarzenia. Na meczu tym razem pojawiła się z małoletnimi córkami, Klarą oraz Laurą. W mediach społecznościowych ochoczo relacjonuje przebieg spotkania ze stadionu w Katarze. Na pierwszy rzut oka widać gorące emocje wśród tłumu kibiców.

Edyta Herbuś

Tancerka zaprezentowała w mediach społecznościowych swój strój kibica. Zaczynając od biało-czerwonej koszulki po czerwone dopasowane spodnie zachęcała do oglądania dzisiejszych zmagań.

Trzymamy kciuki — mówiła z entuzjazmem.

edyta-herbus

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].