Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy gratulują siatkarzom. Show-biznes pęka z dumy. Co na to Lewandowscy?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.09.2023 11:13

Gwiazdy gratulują siatkarzom. Show-biznes pęka z dumy. Co na to Lewandowscy?

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Gwiazdy gratulują siatkarzom, fot. KAPiF/instagram.com/karolklos/

Po sobotnim zwycięstwie Polaków w Mistrzostwach Europy w siatkówce, media społecznościowe ogarnęła fala euforii. Gwiazdy składają gratulacje reprezentacji. Głos zabrała nawet Anna Lewandowska wraz z mężem. Ostatnio w "sporcie narodowym" nie mogliśmy liczyć na takie sukcesy.

Mecz Polska-Włochy. Siatkarze wracają ze złotem

Po sobotnim meczu reprezentacja Polski w siatkówce po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na uznanie sportowych fanów. Po czternastu latach drużyna wraca z turnieju ze złotymi medalami i pucharem. W Rzymie wygrali z Włochami 3:0 w setach.

Ostatnie klęski piłkarzy sprawiły, że coraz więcej internautów zaczyna przyglądać się poczynaniom siatkarzy. Sukces na Mistrzostwach Europy śmiało można zaliczyć do kolejnego argumentu za zmianą "sportu narodowego". W mediach społecznościowych nie cichną gratulacje po świetnym spotkaniu.

Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Gwiazdy gratulują siatkarzom złotego medalu

Sobotnie emocje udzieliły się internautom, w tym wielu gwiazdom show-biznesu, które śledziły poczynania sportowców. Gratulacje spływały od reprezentantów TVP, TVN, a także innych gwiazd sportu. Siatkarskie święto na kilka chwil sprawiło, że wszyscy mieliśmy powód do dumy.

Swoim uznaniem podzielili się m.in.: Adam Małych, Agnieszka Radwańska, Maciej Kurzajewski, Damian Michałowski, Joanna Opozda, Maciej Dowbor i wiele innych znanych nazwisk. Takiego sukcesu w sporcie ostatnio bardzo nam brakowało.

Maciej Kurzajewski (17).jpg
Gwiazdy gratulują siatkarzom, fot. instagram.com/maciejkurzajewski/
Damian Michałowski.jpg
Gwiazdy gratulują siatkarzom, fot.instagram.com/_damianmichalowski_/
Joanna Opozda (41).jpg
Gwiazdy gratulują siatkarzom, fot. instagram.com/asiaopozda/
Maciej Dowbor (20).jpg
Gwiazdy gratulują siatkarzom, fot. instagram.com/maciej_dowbor/

Anna i Robert Lewandowscy reagują na zwycięstwo siatkarzy

Sportowy szał udzielił się także Annie i Robertowi Lewandowskim. Choć kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej niedawno musiał pogodzić się z porażką w meczu z Albanią, to dumnie wspiera siatkarzy. 

Duet pokazał świetną postawę i nie krył radości z kolejnego sukcesu siatkarzy. Euforia towarzyszy wszystkim miłośnikom drużynowej rywalizacji. Ania i Robert wykazali się wielką klasą w tej sytuacji. 
 

Robert Lewandowski1.PNG
Gwiazdy gratulują siatkarzom, fot. instagram.com/_rl9/
Anna Lewandowska (44).jpg
Gwiazdy gratulują siatkarzom, fot. instagram.com/annalewandowska/