Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Halina Mlynkova odcina się od TVP. Nie pojawi się na koncercie. "Wieczór spędzę w kinie". W komentarzach burza
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 22.09.2023 15:18

Halina Mlynkova odcina się od TVP. Nie pojawi się na koncercie. "Wieczór spędzę w kinie". W komentarzach burza

Halina Mlynkova
Halina Mlynkova fot. KAPiF.jpg

Halina Mlynkova była jedną z gwiazd, które pojawiały się niemal na wszystkich koncertach organizowanych przez TVP. Teraz wymownie odcięła się od stacji i wywołała prawdziwą burzę w sieci. Co opublikowała?

Halina Mlynkova gwiazdą TVP

Halina Mlynkova od wielu lat współpracowała z Telewizją Polską. Pojawiała się w popularnych programach i na dużych muzycznych imprezach organizowanych przez publicznego nadawcę. Można powiedzie, że była jedną z muzycznych twarzy stacji. Zawsze błyszczała na koncertach i śpiewała swoje największe przeboje. 

Halina Mlynkova fot. KAPiF
Halina Mlynkova fot. KAPiF

Zdaje się jednak, że stosunki artystki z Telewizją Polską nieco się ochłodziły. Jej nowy post w sieci mocno zaskakuje. Co dodała?

Halina Mlynkova ujawniła prawdę o macierzyństwie. Niepokojące informacje wyciekły do sieci, „jeden z najtrudniejszych momentów” Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Koncert "Murem za polskim mundurem". Kiedy i o któej godzinie?

Telewizja Polska już od jakiegoś czasu organizuje koncerty pod nazwą “Murem za polskim mundurem”. Największe gwiazdy polskiej estrady wykonują wówczas piosenki żołnierskie. Wydarzenie odbywa się w różnych polskich miastach i ma na celu wesprzeć mundurowych, którzy od dwóch lat jeszcze intensywniej strzegą naszej wschodniej granicy. 

Telewizja Polska już jakiś czas temu ogłosiła listę gwiazd, które pojawią się 22 września na scenie w Meilniku. Wśród nich wymieniono Halinkę Mlynkovą. 

Na scenie w Mielniku nad Bugiem widzowie Telewizji Polskiej usłyszą pieśni i piosenki patriotyczne m.in.: "O mój rozmarynie", "Pałacyk Michla", "Rozkwitały pąki białych róż", "Wojenko, wojenko", "Szara piechota", "Dziś do ciebie przyjść nie mogę", "Biały krzyż", "Przybyli ułani pod okienko", "Jak to na wojence ładnie", które wykonają: Halina Mlynkova, Anna Józefina Lubieniecka, Natalia Krakowiak, Marek Piekarczyk, Antek Smykiewicz, Łukasz Drapała, Bartas Szymoniak i chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego - przekazywała TVP we wpisie.

Gwiazda ma jednak zupełnie inne plany.

Halina Mlynkova odcina się od TVP!

Halinka Mlynkowa, która miała być jedną z gwiazd koncertu zamieściła w sieci wpis, w którym poinformowała, że dzisiejszy wieczór zamierza spędzić w… kinie. 

"Pojawiła się informacja, że wystąpię dziś w koncercie "Murem za mundurem" mające na celu wsparcie straży granicznej. Nie biorę udziału w tym koncercie, a dzisiejszy wieczór mam zamiar spędzić w kinie - napisała artystka w social mediach. 

Można wnioskować jedynie, że relacje gwiazdy z Telewizją Polską uległy znacznemu ochłodzeniu. W komentarzach pod postem gwiazdy prawdziwa burza. Jedni popierają jej decyzję, a inni wręcz przeciwnie. 

Halina Mlynkova fot. KAPiF
Halina Mlynkova fot. KAPiF
Halina Mlynkova fot. KAPiF
Halina Mlynkova fot. KAPiF
Halina Mlynkova fot. KAPiF
Halina Mlynkova fot. KAPiF
Halina Mlynkova na koncercie upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka wyglądała pięknie. Podkreśliła ciążowy brzuszek
Halina Mlynkova
Halina Mlynkova
Halina Mlynkova olśniła publikę (dosłownie i w przenośni) swoimi wyjątkowymi kreacjami. Piosenkarka zaprezentowała je wczoraj w Opolu, podczas wyjątkowego widowiska upamiętniającego legendarnego Krzysztofa Krawczyka. Dobrze dopasowane do ciała suknie Haliny Mlynkovej uwydatniły ciążowy brzuszek gwiazdy.Halina Mlynkova wkrótce ponownie zostanie mamąPiosenkarka wystąpiła podczas koncertu wspominającego twórczość Krzysztofa KrawczykaWokalistka prezentowała się na scenie znakomicieHalina Mlynkova, która zdobyła popularność dzięki współpracy z zespołem Brathanki, zgodziła się wystąpić wczoraj na koncercie poświęconym twórczości Krzysztofa Krawczyka. Całemu przedsięwzięciu przewodził prowadzący Tomasz Kammel. Halina Mlynkova promieniała na scenie, nie rezygnując z aktywności zawodowej nawet przed zbliżającym się wielkimi krokami porodem.
Czytaj dalej
Halina Mlynkova opowiedziała o groźbach, jakie dostaje. "Nie mieści mi się w głowie takie zło"
Halina Mlynkova
Halina Mlynkova
Halina Mlynkova to jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych polskich wokalistek. Na swoim Instagramie pozostaje w kontakcie z fanami. Ostatnio wyznała, że dostawała groźby. Ktoś groził jej śmiercią. Halina Mlynkova zyskała największą sławę jako wokalistka zespołu Brathanki. Niedawno gwiazda po raz drugi została mamą. Mlynkova zdecydowała się na odważne wyznanie na swoim Instagramie. Zdradziła fanom, że ktoś groził jej śmiercią. Halina Mlynkova ma na swoim Instagramie już ponad 30 tys. obserwujących. Gwiazda nie stroni od zdradzania swoim fanom szczegółów związanych zarówno z jej życiem zawodowym, jak i prywatnym. Ostatnio przywołała bardzo przykry incydent, który wywołał burzę w sieci.
Czytaj dalej