Helena Vondrackova o związku z młodszym mężczyzną Żródło: Instagram.com/helenavondrackovacz

Helena Vondrackova opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną

31 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Od kilkunastu lat Helena Vondrackova żyje u boku młodszego o 12 lat męża. Słynna czeska wokalistka chwali sobie tę relację i przyznaje, że różnica wieku ma znaczenie między innymi w sferze seksualnej. O intymnych tajnikach swojego związku opowiedziała w rozmowie dla Super Expressu.

  • Helena Vondrackova wylansowała takie utwory jak „Malovany dzbanku” czy „Długa noc”
  • Wokalistka wciąż zachwyca obłędną urodą i niekończącymi się pokładami energii
  • W życiu prywatnym Vondrackova związana jest z młodszym o 12 lat biznesmenem
  • „Młodszy mężczyzna jest lepszy” – przyznała w wywiadzie dla Super Expressu

Helena Vondrackova jest słynną czeską piosenkarką, której utwory doskonale zna także polska publiczność. 73-letnia gwiazda wciąż zachwyca temperamentem, urodą i zniewalającą figurą. Jak twierdzi, tak wyśmienitą formę może zawdzięczać młodszemu o dwanaście lat mężowi.

Jak wygląda małżeństwo Heleny Vondrackovej?

Gwiazda czeskiej sceny muzycznej dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był niemiecki gitarzysta Helmut Sickel, z którym Vondrackowa rozwiodła się w 2001 roku. Prawdziwa miłość przyszła dwa lata później – w 2003 roku piosenkarka powiedziała „tak” biznesmenowi Martinowi Michalowi. Mężczyzna jest od niej sporo młodszy.

Dwanaście lat różnicy nie pokonało miłości, która narodziła się między słynną śpiewaczką a biznesmenem. Mimo upływu lat para wciąż wiedzie szczęśliwe życie, z dnia na dzień odkrywając siebie na nowo. O wrażeniach dotyczących małżeństwa z młodszym mężczyzną Helena Vondrackova opowiedziała w rozmowie dla Super Expressu. Zdradziła, że to nie pierwszy tego typu związek w jej życiu.

Mój mąż jest młodszy ode mnie o dwanaście lat. Poprzedni był młodszy o siedem. Nie planowałam tego, ale to nie jest złe. A wręcz bardzo dobre – powiedziała w wywiadzie.

Pola Wiśniewska zwróciła uwagę mężowiPola Wiśniewska zwróciła uwagę mężowiCzytaj dalej

Zdaniem Heleny Vondrackovej kobieta, która ma u swojego boku młodszego partnera, stara się o wiele bardziej – zarówno dla niego, jak i dla siebie. To między innymi dlatego wokalistka cały czas dba o nienaganną urodę i doskonałą kondycję fizyczną. Jak twierdzi, motywacją do tego jest dla niej młodszy małżonek.

Helena Vondrackowa zwróciła także uwagę na aspekt życia małżeńskiego, o którym nie każda kobieta w jej wieku chce wypowiadać się publicznie. Mowa o potrzebach seksualnych, które wraz z upływem czasu często prowadzą do nieporozumień między partnerami. W przypadku małżeństwa Heleny Vondrackovej te problemy na razie nie istnieją.

- Kobieta cały czas ma potrzeby, więc młodszy mężczyzna jest lepszy. Potrafi je zaspokoić. Poza tym mój mąż jest dla mnie podporą. Czuję się z nim bardzo fajnie – zdradziła gwiazda, po czym roześmiana poleciła kobietom związki z młodszymi mężczyznami.

Helena Vondrackova – kim jest?

Helena Vondrackova urodziła się czerwca 1947 roku w czeskiej Pradze. W przeszłości próbowała swoich sił jako aktorka i prezenterka telewizyjna. Dla wielu jest jednak niekwestionowaną królową czeskiej piosenki, która wylansowała takie przeboje jak: „Malovany dzbanku”, „Długa noc”, „Ja pujdu tam a ty tam” czy „Casy se meni”.

Helena Vondrackova jest związana nie tylko z Czechami, ale także z Polską. W 2020 roku wokalistka była jurorką w programie „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Prywatnie przyjaźni się natomiast z Marylą Rodowicz. Ostatnio obie wzięły udział w nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express, Obcas.pl

Następny artykuł