Hubert Urbański - córka Żródło: Facebook.com/Hubert Urbański

Córka Huberta Urbańskiego wyrosła na piękną kobietę. Ma już 27 lat i zajmuje się sztuką

20 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Druga córka Huberta Urbańskiego wyrosła na piękną i utalentowaną kobietę. Krystyna Engelmayer-Urbańska pasjonuje się sztuką, którą aktywnie dzieli się w social mediach. Publikuje w nich także zdjęcia z tatą.

  • Hubert Urbański ma cztery córki
  • Krystyna Engelmayer-Urbańska jest owocem związku prezentera z Urszulą Engelmayer
  • 27-latka może pochwalić się nie tylko urodą, ale także wyraźnym talentem artystycznym
  • Kobieta zajmuje się kolażami i grafiką komputerową
  • Aktywnie wspiera też Ogólnopolski Strajk Kobiet

Hubert Urbański, którego widzowie znają jako prowadzącego „Milionerów”, niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Prezenter dba bowiem o swoją prywatność i chce oddzielić ją od sfery zawodowej. Informacji o posiadaniu córek nigdy nie zamierzał jednak ukrywać.

Hubert Urbański czterokrotnie zostawał ojcem. Będąc w związku z Urszulą Engelmayer, gwiazdor doczekał się dwóch córek – Marianny i Krystyny. Owocem jego miłości z Julią Chmielnik są natomiast kolejne dwie pociechy – Stefania i Danusia. Najstarsza córka Urbańskiego ma obecnie 31 lat, najmłodsza – 10.

Druga córka Huberta Urbańskiego została artystką

Popularny prezenter bardzo kocha swoje córki, a na dowód tego wytatuował sobie pierwsze litery ich imion. Pod „K” kryje się oczywiście Krystyna Engelmayer-Urbańska, którą zainteresowali się niedawno dziennikarze Super Expressu. Dziewczyna ma już 27 lat.

Krystyna Engelmayer-Urbańska jest młodszą córką Huberta Urbańskiego, której ten doczekał się z Urszulą Engelmayer. Młoda kobieta najwyraźniej odziedziczyła zamiłowanie do sztuki po sławnym ojcu. Przypomnijmy, że obecny prowadzący „Milionerów” studiował kiedyś na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. W 1994 roku przerwał jednak naukę.

Wojciechowska i Kossakowski jednak nie poprowadzą wspólnego show. „Wspólny czas spędzamy prywatnie, nie zawodowo”Wojciechowska i Kossakowski jednak nie poprowadzą wspólnego show. „Wspólny czas spędzamy prywatnie, nie zawodowo”Czytaj dalej

Choć informacje na temat wykształcenia drugiej córki prezentera są wciąż niewiadomą, w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat jej zainteresowań i kierunku, w którym chciałaby podążać. Na instagramowym profilu Krystyny można zobaczyć różnego rodzaju ulotki i plakaty. Pojawiają się także poważniejsze projekty.

Córka Urbańskiego jest autorką plakatu wykorzystanego podczas aukcji „Wysokich Obcesów” na rzecz Centrum Praw Kobiet i walki z przemocą wobec kobiet. Jak ustalił Super Express, praca miała zostać wystawiona w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Krystyna Engelmayer-Urbańska odpowiada także za zaprojektowanie kart dań i napojów dla warszawskiego klubu „Plan B.”.

Na Instagramie drugiej córki Huberta Urbańskiego trudno nie zauważyć także jej zaangażowania w Ogólnopolski Strajk Kobiet. 27-latka umieszcza bowiem w swoich projektach symboliczną czerwoną błyskawicę. Do jednego zdjęcia pozuje także w charakterystycznej dla protestu koszulce.

- Okładka i ilustracje do @sleekmag to efekt najfajniejszej współpracy z @marykomasa i @anja_rubik. Dzięki za zaufanie i super projekt, bardzo się cieszę, że mogłyśmy to razem robić – czytamy pod jedną z jej prac, w której także znalazło się miejsce na czerwoną błyskawicę.

Wśród prac graficznych na profilu 27-letniej Krystyny często pojawiają się także zdjęcia z Hubertem Urbańskim. Córka z ojcem mają ze sobą bardzo dobry kontakt.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express, Instagram

Następny artykuł