Magda Gessler pokazała kulisy swojego programu Żródło: kadr z programu "Kuchenne rewolucje"/player.pl

Magda Gessler pokazała kulisy „Kuchennych rewolucji”. Luksusowy kamper nazwała „swoim domem”

20 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Magda Gessler zdradziła, jak mieszka podczas nagrywania kolejnych odcinków „Kuchennych rewolucji”. Okazuje się, że gwiazda TVN przemierza Polskę luksusowym kamperze. Ujęcia „jej domku” pojawiły się na Instagramie.

  • Magda Gessler od 11 lat pomaga polskim restauratorom
  • Program „Kuchenne rewolucje” dotarł już do ponad 250 lokali
  • Wiele restauracji leży z dala od Warszawy
  • W trakcie przeprowadzania rewolucji Magda Gessler mieszka w luksusowym kamperze

Nieprzerwanie od 11 lat „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler nie znikają z ramówki TVN. Program cieszy się ogromną popularnością, a jego prowadząca może poszczycić się opinią najsłynniejszej restauratorki w Polsce. Format ma na swoim koncie już ponad 250 przeprowadzonych rewolucji.

Jak w trakcie rewolucji mieszka Magda Gessler?

Pierwszy odcinek „Kuchennych rewolucji” został wyemitowany 6 marca 2010 roku. Od tego dnia sympatycy programu regularnie śledzą kolejne przemiany polskich restauracji, a Magda Gessler co jakiś czas dzieli się z nimi kolejnymi ciekawostkami zza kulis. Ostatnio pokazała, jak mieszka w trakcie nagrań.

Kręcenie poszczególnych odcinków „Kuchennych rewolucji” nie należy do najłatwiejszych – ekipa współpracująca z Magdą Gessler często musi przemierzyć wiele kilometrów, by dotrzeć do restauracji w potrzebie. To z kolei wiąże się z utrudnieniami noclegowymi.

Okazuje się, że z takimi problemami Magda Gessler i jej współpracownicy radzą sobie wyśmienicie. Ekipa nie ma nawet potrzeby korzystania z hotelu. Jak pokazała Magda Gessler, jej „domem” na czas nagrywania „Kuchennych rewolucji” staje się luksusowy kamper.

Piotr Gąsowski z córką na lotnisku dowiedzieli się, że nigdzie nie polecą. „Mnie się płakać chce”Piotr Gąsowski z córką na lotnisku dowiedzieli się, że nigdzie nie polecą. „Mnie się płakać chce”Czytaj dalej

- Mój domek na kółkach – napisała Magda Gessler, prezentując pojazd w relacji na Instagramie.

Restauratorka pokazała fanom, jak wraca po ciężkim dniu pracy i wsiada do schludnego, oświetlonego kampera. To właśnie w pojeździe Gessler odpoczywa po kolejnych etapach rewolucji, a także oddaje się w ręce makijażystki. Takie rozwiązanie najwyraźniej bardzo jej odpowiada.

Magda GesslerŹródło: jastrzabpost.pl

Magda Gessler1Źródło: jastrzabpost.pl

„Kuchenne rewolucje” w okresie pandemii

Magda Gessler przeprowadziła w Polsce już ponad 250 rewolucji, z których większość zakończyła się sukcesem. „Kuchenne rewolucje” doczekały się tym samym 21 serii, a kolejna czeka widzów wiosną 2021 roku. Odcinki wciąż przebiegać będą jednak przy przestrzeganiu obostrzeń.

Odkąd w Polsce rozpoczęła się pandemia koronawirusa, branża gastronomiczna znalazła się w poważnym kryzysie. Magda Gessler nie zwalnia jednak tempa i nawet w takich okolicznościach chce pomagać zagubionym restauratorom. W poprzedniej serii widzowie mogli zobaczyć, jak nadchodzi z odsieczą, a właściciele lokali witają ją w maseczkach lub przyłbicach. Mimo to rewolucje kończyły się w bardzo pozytywnych nastrojach.

- To będzie sezon inny niż wszystkie, choć i tym razem nie zabraknie dużych emocji. Obecnie, gdy coraz więcej barów i lokali zamyka lub zawiesza swoją działalność, pomoc znanej restauratorki będzie potrzebna jeszcze bardziej niż zwykle – czytamy w zapowiedzi najnowszego sezonu na platformie player.pl.

Kuchenne rewolucjeKadr z programu „Kuchenne rewolucje” (Źródło: screen/player.pl)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, player.pl

Następny artykuł