Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska (2)

TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska po porodzie wygląda oszałamiająco. Wróciła do pracy z dużą ilością pozytywnej energii

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Kilka tygodni po porodzie Ida Nowakowska powraca do życia zawodowego z nową energią. Dziś paparazzim udało się uchwycić prezenterkę opuszczającą studio jednego z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Zdjęcia mówią same za siebie, tancerka wprost promienieje. Uwagę zwraca także stylizacja Idy Nowakowskiej.

  • Ida Nowakowska niedawno została matką

  • Wróciła do pracy po krótkiej przerwie po porodzie

  • Prezenterka wygląda kwitnąco

Niedawno spełniło się jedno z marzeń Idy Nowakowskiej. Na początku maja gwiazda TVP została matką. 7 maja ona i jej małżonek, Jack Herndon, powitali na świecie pierworodnego syna. Nawet w trakcie ciąży prezenterka była jednak aktywna zawodowo, o czym mogli nie raz przekonać się telewidzowie Telewizji Polskiej.

Aktywność zawodowa Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska ogłosiła, że spodziewa się dziecka na łamach programu „Pytanie na śniadanie”. 26 stycznia prezenterka pokazała widzom powoli rosnący ciążowy brzuszek. Po tym ogłoszeniu natychmiast posypały się gratulacje, zarówno od współpracowników, jak i internautów.

Tancerka zdecydowała się kontynuować aktywność zawodową. Będąc w ciąży, zaprezentowała układ taneczny podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w listopadzie 2020 roku. Pojawiała się także w każdym odcinku roztańczonego show „Dance Dance Dance”, gdzie oceniała występy uczestników.

Niedługo po porodzie Ida Nowakowska otrzymała propozycję przekazania punktów przyznanych przez polskie jury podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Tancerka zgodziła się pokazać na wizji z radością, o czym informowała w social mediach (więcej >tutaj<).

Bieniuk

Jarosław Bieniuk po śmierci Ani Przybylskiej praktycznie zerwał kontakt z teściową. Czy nadchodzą zmiany w tej kwestii?

CZYTAJ DALEJ

Jak prezentuje się dziś świeżo upieczona mama?

Wszystko wskazuje na to, że po krótkiej przerwie od obowiązków po porodzie, Ida Nowakowska powróciła do aktywności zawodowej. Dowodem tego są jej występy w programie „Pytanie na śniadanie”, którego jest współprowadzącą.

Dzień 26 maja był dla Idy Nowakowskiej pierwszym, gdy wróciła na wizję po porodzie. Dziś, tj. w środę 2 czerwca, tancerka pojawiła się w studiu „Pytania na śniadanie” kolejny raz. Dzięki zdjęciom autorstwa reporterów Faktu możemy przekonać się, jak obecnie się prezentuje.

Trzeba przyznać, że Ida Nowakowska wygląda olśniewająco, uśmiech wprost nie schodzi z twarzy tancerki. Doskonale wygląda również figura prezenterki. W jej dłoniach można było dostrzec bukiet białych kwiatów.

Uwagę zwraca również elegancka stylizacja gwiazdy TVP. Ida Nowakowska postawiła na czerń. Włożyła długą sukienkę wiązaną na karku. Look uzupełniły czarna torebka, szeroka bransoletka, złote kolczyki i buty na koturnie.

Co ciekawe, Ida Nowakowska do dziś nie wyjawiła imienia synka. Sympatykom prezenterki pozostaje więc cierpliwie czekać, aż ta w przypływie dumy wspomni imię dziecka na przykład w social mediach, gdzie chętnie się udziela.

Ida Nowakowska 0206 1

Ida Nowakowska 0206 1

Ida Nowakowska 020621 2

Ida Nowakowska 020621 2

Źródło zdjęć: Fakt.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >