Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Iga Świątek nagle poruszyła temat Roberta Lewandowskiego. Zaskakujące, co powiedziała
Anna Lipska
Anna Lipska 09.12.2023 19:17

Iga Świątek nagle poruszyła temat Roberta Lewandowskiego. Zaskakujące, co powiedziała

Iga Świątek o Robercie Lewandowskim
Iga Świątek, Robert Lewandowski, fot. instagram.com/rl9/screen DDTVN

Iga Świątek w wywiadzie, którego udzieliła Damianowi Michałowskiemu w “Dzień Dobry TVN”, nagle otworzyła się na temat Roberta Lewandowskiego. Zaskakujące, co powiedziała.

Iga Świątek w "Dzień Dobry TVN"

Iga Świątek jest wielką gwiazdą tenisa. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i sukcesów na korcie. Kiedy w 2020 roku wygrała turniej im. Rolanda Garrosa, pokochali ja kibice nie tylko z Polski. 

W kolejnych latach jeszcze dwa razy zdobyła nagrodę w tym właśnie turnieju. Niedawno wygrała WTA Finals i w wielkim stylu wróciła na pierwsze miejsce światowego rankingu. Mimo mocno napiętego kalendarza zgodziła się na rozmowę z Damianem Michałowskim w “Dzień Dobry TVN”. 

Gdy pokazałem Idze nasze zdjęcie z 2019 roku wspólnie stwierdziliśmy, że czas nam w tym przypadku sprzyja  (przesuńcie palcem w lewo)

Ale nie o zdjęciach był to wywiad, a o samotności na korcie, o presji, o rytuałach, o tym co by było gdyby… nie grała w tenisa, o słynnej czerwonej kreacji, o planach na nowy sezon, o tym co krzyczy do siebie na korcie i oczywiście o memach i Robercie Lewandowskim😉

W sobotę Iga Świątek w Dzień Dobry TVN - zapowiedział rozmowę Michałowski.

Igę Świątek czekała też niespodzianka. “Pozytywka Dzień Dobry TVN” to wyróżnienie dla osoby, która swoją energią, pasją i optymizmem dzieli się z innymi, wywołując uśmiech. Powędrowała właśnie do tenisistki.

Czekała na ciebie od ponad 3 lat. Wygrałaś pierwszego Garrosa w 2020 roku. Wtedy widzowie Dzień Dobry TVN przyznali jednogłośnie super Pozytywkę dla super pozytywnej osoby. Bardzo proszę. Obiecałem, że osobiście doręczę - powiedział Damian Michałowski, przekazując tenisistce nagrodę.

Bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że zostanę pozytywna już do końca - odpowiedziała Iga.

Kiedy rozmawiała z Michałowskim o różnych sprawach, nagle poruszyła temat Roberta Lewandowskiego.

Iga Świątek ma na koncie miliony, a mieszka w takich warunkach! Te wnętrza mówią o niej wszystko Iga Świątek dostała dziwnego e-maila od WTA. Poszło o jej czerwoną sukienkę. Złamała zasadę

Iga Świątek nagle wypowiedziała się nt. Roberta Lewandowskiego

Damian Michałowski i Iga Świątek rozmawiali o wielu sprawach. Na koniec dziennikarz zapytał ją o memy, których jest bohaterką, a w których nazywana jest "gówniarą z paletką" czy "babingtoniarą". Każdy widział przynajmniej jeden taki montaż, bo regularnie pojawiają się w sieci m.in. na instagramowych profilach między innymi Make Life Harder czy Tygodnika Nie. 

Iga Świątek jest w nich często zestawiana z Robertem Lewandowskim, który z reguły “obrywa” na tych żartobliwych fotkach. Okazuje się, że memy wcale nie jej tak do końca nie bawią.

Z jednej strony faktycznie niektóre są zabawne, ale z drugiej strony dużo jest takich memów, które mnie chwalą, a  Roberta [Lewandowskiego - red.]… Jest [w nich - red.] jakiś negatywny wydźwięk w jego stronę. To mi się nie podoba, bo Robert zrobił tak dużo dla nas sportowców i w ogóle dla całego kraju. Nadal jak jeżdżę po różnych krajach, ludzie mnie nie poznają, ale jak mówię, że jestem z Polski, to słyszę "Lewandowski, Lewandowski". On przez te memy ze mną dostaje trochę hejtu. Wiem, że to jest rozrywka dla kibiców, ale sama myślę, że mogłabym być w takiej samej sytuacji jak on. Niczym sobie nie zasłużył, żeby być w takich memach - stwierdziła.
 

Robert Lewandowski o memach

Jakiś czas temu Robert Lewandowski został zapytany przez Świat Gwiazd o memy, w których występuje z Igą Świątek. Nie ukrywał, że ma do nich sporo dystansu i kibicuje młodej tenisistce. 

Oczywiście mam do tego dystans. Znam Igę i kibicuję jej bardzo mocno. Cieszę się, że osiąga sukcesy. Bardzo wierzę, że dalej i jak najdłużej będzie na jak najwyższym poziomie. Myślę, że Iga, wiadomo, zaczyna dopiero swoją karierę. Oby ona trwała jak najdłużej i oby miała jak najwięcej osiągnięć, bo to wielka duma mieć wielu sportowców na różnych płaszczyznach, grających na najwyższym poziomie - powiedział w rozmowie z nami.

Przypomnijmy, że Robert w 2022 kibicował Idze podczas turnieju Rolanda Garrosa. Wówczas tenisistka, jak zauważyła go na trybunach, zareagowała bardzo emocjonalnie, natychmiast do niego podeszła, a jej mina była bezcenna.

Robert Lewandowski kibicuje Idze Świątek, fot. East News
Robert Lewandowski kibicuje Idze Świątek, fot. East News
Iga Świątek, fot. East News
Iga Świątek, fot. East News
Iga Świątek, fot. East News
Iga Świątek, fot. East News
Iga Świątek, fot. East News
Iga Świątek, fot. East News