Swiatgwiazd.pl
Ślub od pierwszego wejrzenia

Kadr z wywiadu z Igą Śmiechowicz z Party; screen youtube.com/Party

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wyborze ekspertów. Poruszyły ją słowa, jakie usłyszała

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Uczestniczka niezwykle popularnego w ostatnim czasie reality show „Ślub od pierwszego wejrzenia” przerwała milczenie. Iga Śmiechowicz udzieliła wywiadu pierwszy raz po zakończeniu emisji programu. W rozmowie z Party wyjawiła, że jest jej przykro z powodu tego, co niekiedy słyszała na swój temat od ekspertów.

  • Małżeństwo Igi i Karola niemal od początku wzbudzało największe emocje

  • Związek nie przetrwał próby czasu

  • Niedawno uczestniczka show udzieliła pierwszego wywiadu po zakończeniu emisji

„Ślub od pierwszego wejrzenia” pojawia się na antenie TVN od 2016 roku. Telewidzowie chętnie śledzą losy par dobranych przez ekspertów i dzielą się swoimi opiniami na temat relacji uczestników w Internecie. Niedawno dobiegła końca 5. edycja formatu, gdzie odbiorcy zapoznali się między innymi z osobą Igi Śmiechowicz.

Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” stanęła we własnej obronie

Niemal od samego początku emisji 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” to związek Igi Śmiechowicz i Karola Maciesza wzbudzał największe emocje. Choć początkowo para wydała się dobrze ze sobą dogadywać, szybko okazało się, że w ich relacji często dochodzi do kłótni. Małżonkowie nie potrafili się ze sobą porozumieć.

Jak wiadomo po premierze finałowego odcinka „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, Karol i Iga postanowili się rozstać. Karol wyznał, że czuł się przez swą partnerkę zmanipulowany. Twierdził, że swoimi słowami czasami sprawiała mu przykrość.

Iga postanowiła przedstawić sytuację ze swojej perspektywy. Jej zdaniem to, co telewidzowie mieli okazję zobaczyć w finale reality show, było „sporym wyolbrzymieniem”. Przekonywała, że w ostatnim odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zabrakło wielu informacji niezbędnych do ujawnienia prawdy na temat jej relacji z Karolem (więcej >tutaj<).

Mam talent!

Kto zastąpi Szymona Hołownię w "Mam Talent"? TVN zaproponowało posadę Barbarze Kurdej-Szatan

CZYTAJ DALEJ

Iga w pierwszym wywiadzie po zakończeniu emisji

Ostatnio Iga zgodziła się porozmawiać z reporterką serwisu Party. Był to pierwszy wywiad, jakiego udzieliła po zakończeniu emisji 5. odsłony „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Uczestniczka odniosła się między innymi do samej decyzji ekspertów o tym, by połączyć ją z Karolem.

Jak ocenia Iga, eksperci musieli dostrzec coś, co mogłoby stanowić solidny łącznik między nią a Karolem. Uczestniczce „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie udało się jednak zobaczyć tego samego w jej relacji z małżonkiem. Tym, co sprawiło jej przykrość, są natomiast słowa, jakie padły z ust ekspertów na jej temat.

- Nie ukrywam, że jest mi przykro z tego, co zostało powiedziane gdzieś tam w programie. (...) Nie chcę tego negować, nie chcę zostawiać żalu do nich. To się wydarzyło i już. Oczywiście jest mi przykro, bo usłyszałam bardzo dużo przykrych słów pod moim adresem, natomiast to jest ich opinia - powiedziała Iga.

Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” odnosiła się zapewne do sytuacji, gdy eksperci określali jej zachowanie jako niewłaściwe lub niekoniecznie adekwatne. W ich ocenie niektóre wybory Igi miały być niezrozumiałe dla jej małżonka. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie Iga wyjawiła, iż cieszy się, że udział w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” ma już za sobą.

- W końcu piątek będzie weekendu początkiem. Odetchnęłam z ulgą, że to koniec - czytamy w social mediach.

Pełen wywiad z Igą Śmiechowicz dostępny tuż pod artykułem.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >