Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Internet płonie przez film Stanowskiego, a Natalia Janoszek... pokazuje TO. Niewiarygodne, co właśnie robi
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.08.2023 17:26

Internet płonie przez film Stanowskiego, a Natalia Janoszek... pokazuje TO. Niewiarygodne, co właśnie robi

Natalia Janoszek i Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF; PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
Natalia Janoszek i Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF; PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Natalia Janoszek najwyraźniej za wszelką cenę próbuje udowodnić, że reportaż Krzysztofa Stanowskiego nie zrobił na niej wielkiego wrażenia. W swoich mediach społecznościowych zaprezentowała, czym się obecnie zajmuje.

Natalia Janoszek prześwietlona

Natalia Janoszek to w ostatnich dniach jedno z najczęściej odmienianych przez przypadki nazwisk w polskich mediach. Niestety jednak nie za sprawą sukcesów, a kompromitującego reportażu zrealizowanego przez Krzysztofa Stanowskiego.

Gospodarz “Dziennikarskiego zera” stara się w nim udowodnić, że aktorka nie zdołała zrobić kariery w Bollywood, a przynajmniej nie na taką skalę, jak pisano o tym w mediach. Dogłębna analiza jej dorobku nie pozostawiła wątpliwości, że jej sukces został nieco rozdmuchany.

Natalia Janoszek 1.png
Natalia Janoszek jednak nie jest gwiazdą Bollywood? Fot. KAPiF
Anna Lewandowska z "Pytania na śniadanie" o niepełnosprawnym synu. Reakcja Idy Nowakowskiej ściska gardło

Natalia Janoszek pod ostrzałem

Nowy materiał Krzysztofa Stanowskiego narobił zamieszania w mediach, ale sama zainteresowana nie zdecydowała się dotąd go skomentować. Nie oznacza to jednak, że tak jak po poprzednim reportażu dziennikarza, ponownie zniknęła z mediów społecznościowych.

Natalia Janoszek zamieszcza na swoim InstaStory zdjęcia ze swojego pobytu w Londynie, a na jednym z nich zobaczyć możemy ją podczas zabawy, która może oznaczać, że aktorka niezbyt przejęła się zarzutami mediów.

Natalia Janoszek 2.png
Natalia Janoszek została “prześwietlona” przez Krzysztofa Stanowskiego, fot. KAPiF

Natalia Janoszek zajęta zabawą

Na jednej z klatek InstaStory Natalia Janoszek zamieściła zdjęcie wykonane podczas… układania puzzli przedstawiających most Westminster Bridge. Czy z podobnym powodzeniem przyjdzie jej układać linię obrony wobec oskarżeń Krzysztofa Stanowskiego?

Przebywająca w Wielkiej Brytanii aktorka nie zapomniała też o ojczyźnie. W dniu 79. rocznicy Powstania Warszawskiego oddała hołd polskim bohaterom grafiką przedstawiającą powstańców.

Zobacz zdjęcia:

instagram Natalii Janoszek 1.jpg
Natalia Janoszek układa puzzle, fot. instagram.com/nataliajanoszek
instagram Natalii Janoszek 2.jpg
Natalia Janoszek oddała hołd powstańcom warszawskim, fot. instagram.com/nataliajanoszek
Natalia Janoszek 3.png
Natalia Janoszek, fot. KAPiF