Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Porażka Roberta Lewandowskiego. Matka wydała oświadczenie. Stanęła murem za synem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 08.01.2024 16:21

Porażka Roberta Lewandowskiego. Matka wydała oświadczenie. Stanęła murem za synem

Iwona Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. KAPIF
Iwona Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. KAPIF

Iwona Lewandowska zamieściła komunikat w mediach społecznościowych, w którym skomentowała porażkę Roberta. Tak wspiera syna po ostatnich wydarzeniach.

Robert Lewandowski pominięty w "Przeglądzie Sportowym"

Za nami już tegoroczna Gala Mistrzów Sportu. Wydarzenie miało miejsce 6 stycznia 2024 roku w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. W 89 plebiscycie “Przeglądu Sportowego” wielu polskich sportowców otrzymało nagrody, za osiągnięte sukcesy. 

Sportowcem roku, po raz drugi z rzędu została tenisistka Iga Świątek, o czym więcej pisaliśmy tutaj.

Nie obyło się jednak bez zaskoczeń. Robert Lewandowski, do tej pory trzykrotny zdobywca wyżej wymienionej nagrody, nie zaliczył się do pierwszej dziesiątki plebiscytu. Ostatecznie zajął siedemnaste miejsce. 

Piłkarz może liczyć na wsparcie koleżanki po fachu.

Magda Linette żartuje z porażki Roberta Lewandowskiego. Internauci pękają ze śmiechu Iga Świątek dziękuje za nagrodę, a fani czują się zniesmaczeni. W takich warunkach nagrała film na wielką galę. Złośliwych komentarzy masa

Magda Linette udostępnia mema z Robertem Lewandowskim

W miniony sobotni wieczór ogłoszono zwycięzców plebiscytu. Ujawniono również, kto zaliczył się do najlepszej dziesiątki, byli to:

 1. miejsce: Iga Świątek (tenis)
 2. miejsce: Bartosz Zmarzlik (żużel)
 3. miejsce: Aleksander Śliwka (siatkówka)
 4. miejsce: Natalia Kaczmarek (bieg na 400 m)
 5. miejsce: Piotr Żyła (skoki narciarskie)
 6. miejsce: Wojciech Nowicki (rzut młotem)
 7. miejsce: Hubert Hurkacz (tenis)
 8. miejsce: Martyna Klatt, Helena Wiśniewska (kajakarstwo)
 9. miejsce: Renata Knapik-Miazga, Martyna Swatowska-Wenglarczyk, Magdalena Pawłowska i Ewa Trzebińska (szermierka)
 10. miejsce: Adrian Meronk (golf)
   

Oprócz Lewandowskiego, w tym gronie zabrakło także Magdy Linette, która może się pochwalić sukcesami w tenisie. 

W sieci krąży wiele memów dotyczących tegorocznej Gali Mistrzów Sportu. Jeden z nich udostępniła sama tenisistka, a przedstawia on Lewandowskiego, który nalewa sobie napój alkoholowy. Linette podpisała post:

Polej, Robercik.

Internauci byli pod wielkim wrażeniem, czego wyraz dali w komentarzach. Natomiast piłkarz otrzymał także wspierające słowa ze strony swojej ukochanej mamy.

Mama Lewandowskiego wspiera syna po porażce

Robert Lewandowski w poprzednim roku trafił na podium. Zwykle do wyniku, jaki przyznali mu czytelnicy “Przeglądu sportowego”, odnosił się w social mediach. Tym razem, zajmując 17. miejsce w plebiscycie, nie skomentował zaistniałego wydarzenia. Natomiast pogratulował Idze Świątek uzyskania pierwszego miejsca, za pośrednictwem platformy X (dawniej Twitter).

Iga, wielkie gratulacje za wczorajsze zwycięstwo w Plebiscycie. Powodzenia w jutrzejszym finale i sukcesów przez cały rok – napisał piłkarz.

Kapitan polskiej reprezentacji ma wsparcie w mamie, która zamieściła post na Facebooku, gdzie wyraziła dumę z syna. Wydała oświadczenie o następującej treści:

Dumna. Robercie, jesteś wspaniałym, mądrym i szlachetnym człowiekiem i jeszcze wielokrotnie dasz nam chwile wzruszenia i podziwu -–wyjawiła Iwona Lewandowska.

Zawodnik FC Barcelona może liczyć na ciepłe słowa ze strony najbliższych. Z pewnością wspiera go również żona Anna, która na ten moment nie zdecydowała się zabrać głosu publicznie. 

Matka Lewandowskiego publicznie pociesza go po porażce na Gali Mistrzów Sportu. Mocny wpis wylądował w sieci, fot. Facebook
Matka Lewandowskiego publicznie pociesza go po porażce na Gali Mistrzów Sportu. Mocny wpis wylądował w sieci, fot. Facebook
Robert Lewandowski z siostrą Mileną i mamą Iloną, fot. KAPiF
Robert Lewandowski z siostrą Mileną i mamą Iwoną, fot. KAPiF
Robert Lewandowski z rodziną, fot. Instagram
Robert Lewandowski z rodziną, fot. Instagram