Swiatgwiazd.pl
Jacek Borkowski przejmuje się maturą syna

TRICOLORS/East News

Jacek Borkowski przejmuje się maturą syna. "Po takiej domowej nauce trochę się boję"

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Zaledwie miesiąc temu media obiegły informacje o chorobie Jacka Borkowskiego. Teraz rodzina znanego aktora ma kolejne powody do zmartwień. Jacek Borkowski Junior przystępuje bowiem do egzaminów maturalnych. Ojciec nastolatka martwi się o niego i podaje w wątpliwość system zdalnego nauczania.

  • Jacek Borkowski ma troje dzieci – Karolinę, Jacka i Magdę

  • Jedyny syn aktora „Klanu” zdaje w tym roku maturę

  • Ojciec obawia się, że nastolatek może nie być odpowiednio przygotowany

Ostatni czas nie jest łatwy dla Jacka Borkowskiego i jego najbliższych. Przypomnijmy, że zaledwie miesiąc temu do mediów dotarła informacja o hospitalizacji znanego aktora. Okazało się, że testy potwierdziły u niego obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

O stanie swojego zdrowia Jacek Borkowski poinformował swoich sympatyków w mediach społecznościowych. Aktor opublikował zdjęcie, do którego pozował z maseczką tlenową. Nie trudno było nie zauważyć, że pacjent nie czuje się najlepiej. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Rodzina Jacka Borkowskiego

Choć informacje dotyczące stanu zdrowia Jacka Borkowskiego zaniepokoiły jego rodzinę, przyjaciół i fanów, aktor szybko wrócił do zdrowia. Po opuszczeniu placówki medycznej w domu czekali na niego najbliżsi, między innymi dzieci.

Jacek Borkowski trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Elżbieta Jasińska. Gdy związek zakończył się niepowodzeniem, aktor ożenił się z Katarzyną Borkowską, która urodziła mu córkę Karolinę. Po zakończeniu tego małżeństwa żoną Jacka Borkowskiego została Magdalena Gotowiecka.

Trzecie małżeństwo przyniosło Jackowi Borkowskiemu dwoje dzieci – Jacka Juniora, który przyszedł na świat w 2003 roku i urodzoną w 2006 roku Magdę. Dziesięć lat po narodzinach córki z powodu białaczki zmarła żona znanego aktora. Magdalena Gotowiecka miała zaledwie 42 lata.

Jacek Borkowski obawia się o maturę syna

Jacek Borkowski jest bardzo związany ze swoimi dziećmi. Gdy wyszedł ze szpitala, w głowie ciągle pojawiała mu się jedna myśl – matura syna. W rozmowie z tygodnikiem „Świat&Ludzie” aktor zdradził, że Jacek Junior podchodzi w tym roku do kilku etapów egzaminu dojrzałości. Oprócz podstawowych testów z języka polskiego, matematyki i języka obcego nastolatek sprawdzi się też z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie.

Niestety, ku niepocieszeniu aktora matura Jacka Juniora przypadła na okres pandemii koronawirusa. Choć nastolatek z całych siła starał się do niej przygotować, jego sławny ojciec nie jest przekonany, czy system zdalnego nauczania umożliwił mu to w stu procentach. Podając w wątpliwość zajęcia online, wypowiedział się nie tylko o swoim synu, ale o wszystkich tegorocznych maturzystach.

- Po takiej domowej nauce trochę się boję, że maturzyści mogą być „niedouczeni”. W zasadzie on z tych trzech lat w szkole był półtora roku – wyznał.

Jacek Borkowskie zdradził też, co jego syn zamierza robić po zdaniu matury. Okazuje się, że nastolatek nie planuje iść w ślady ojca, a jego marzeniem są studia w zakresie stosunków międzynarodowych. Ojciec pochwala tę decyzję.

- I dobrze! Aktorstwo to nie jest zawód dla porządnego faceta – dodał w wywiadzie.

undefined

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Gwiazda "Barw szczęścia" 19 lat temu przeżyła niewyobrażalną tragedię

  • Do sieci trafiło zdjęcie Małgorzaty Sochy bez makijażu

  • Skandal w TVN. Internauci są zażenowani

Źródło: Świat&Ludzie

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >