Swiatgwiazd.pl
Sławomira Łozińska

TRICOLORS/East News

Sławomira Łozińska 19 lat temu straciła syna. "Myślałam, że tylko obłęd będzie moim życiem"

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

O czym nie każdy wie, wiele lat temu w życiu prywatnym Sławomiry Łozińskiej rozegrał się prawdziwy dramat. Aktorka straciła jedną z najbliższych osób. W młodym wieku odszedł jej ukochany syn, Tomasz. Po śmierci dziecka życie gwiazdy serialu "Barwy szczęścia" straciło wszelkie kolory. By uśmierzyć ból, Sławomira Łozińska sięgnęła między innymi po alkohol.

  • Dwie dekady temu Sławomira Łozińska straciła starszego syna

  • Tomasz Olejniczak zmarł w wyniku zatoru

  • Aktorka długo nie mogła ułożyć sobie życia na nowo

Sławomira Łozińska zdobyła ogólnopolską popularność dzięki roli Bronki w serialu „Daleko od szosy”. W późniejszych latach aktorka pojawiła się w wielu innych produkcjach filmowych i telewizyjnych, w tym w „Plebanii”, „M jak Miłość” czy „Barwach szczęścia”. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż przed laty Sławomira Łozińska doświadczyła prawdziwej osobistej tragedii.

Prawie 20 lat temu Sławomira Łozińska straciła syna

Sławomira Łozińska była małżonką pianisty Janusza Olejniczaka. Ze związku przyszło na świat dwóch synów aktorki, w tym Tomasz Olejniczak, który zmarł nagle w 2002 roku. Miał zaledwie 24 lata.

Tomasz Olejniczak planował karierę lekarza. Studiował medycynę, a wolny czas wypełniało mu żeglowanie. Nic nie zwiastowało wydarzeń, jakie nadeszły w kwietniu 2002 roku.

Tragedia ma swój niepozorny początek w chwili, gdy syn Sławomiry Łozińskiej wysiadał z autobusu. Tomasz Olejniczak niefortunnie skręcił wówczas nogę, którą lekarze usztywnili za pomocą gipsu. Najgorsze stało się w nocy z 13 na 14 kwietnia - starszy syn aktorki dostał zatoru. Rano Tomasz Olejniczak już nie żył.

Po tych wydarzeniach Sławomira Łozińska na jakiś czas zniknęła z życia publicznego. Aktorka pragnęła przede wszystkim samotności. W jednym z wywiadów, którego udzieliła po czasie dla „Rewii”, przyznała, że po uroczystości pogrzebowej starszego syna poczuła napływ mocny emocji, co dało jej siłę do podejmowania dalszych działań.

- To było niewyobrażalne. (…) Myślałam, że tylko obłęd będzie moim życiem. Ale pamiętam moment, kiedy kilka dni po pogrzebie Tomka poczułam, że wstępuje we mnie jakaś zwierzęca siła, nieprawdopodobna moc. To był sygnał, że muszę trwać - wyznała przed laty Sławomira Łozińska.

Nie oznaczało to jednak końca osobistych problemów aktorki. Sławomira Łozińska zaczęła brać mocne leki i częściej sięgać po alkohol. Nie zaprzestała jednak działalności zawodowej, która, według doniesień mediów, miała przynosić aktorce chwilowe ukojenie.

Związki Sławomiry Łozińskiej

Sławomira Łozińska rozwiodła się z Januszem Olejniczakiem, ojcem Tomasza. Pianista wspierał ją jednak w najgorszych chwilach; służył aktorce pomocą również wtedy, gdy odeszła jej matka.

Życie Sławomiry Łozińskiej zmieniło się dopiero w 2010 roku. Aktorka związała się wówczas z aktorem Andrzejem Makowieckim. I ta relacja nie przetrwała jednak próby czasu - po trzech latach para rozstała się. Andrzej Makowiecki odszedł kilka lat później, w 2016 roku, dożywając wieku 72 lat.

66 lat temu urodziła się Sławomira Łozińska. Wszystkiego najlepsego ????????????????????????.Aktorka. Jest Warszawianką. Maturę zdała...

Opublikowany przez Retro Wtorek, 9 kwietnia 2019

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Piotr Gąsowski popełnił wpadkę w programie na żywo. Fani: "masakra"

  • Pobita aktorka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"

  • Ania Bardowska zataiła prawdę przed mężem

Źródło: Viva!, e-teatr

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >