Swiatgwiazd.pl
Jacek Borkowski

TRICOLORS/East News

Jacek Borkowski relacjonuje walkę z chorobą. "Ledwo mówię i oddycham"

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów napływają nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Jacka Borkowskiego. Parę dni temu aktor trafił do szpitala z powodu zakażenia niebezpiecznym patogenem; w rozmowie z jednym z serwisów dał znać, jak czuje się obecnie. Niestety nie

  • Jacek Borkowski przebywa obecnie w szpitalu

  • Aktor zmaga się z chorobą COVID-19

  • W rozmowie z serwisem Fakt wyjawił, jak się czuje

  • W gronie celebrytów nie brakuje zakażeń nowym koronawirusem

Jacek Borkowski to postać doskonale znana entuzjastom takich produkcji jak: „Klan”, „Pierwsza miłość” czy „W rytmie serca”. Aktor od dawna pozostaje z fanami w kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie na oficjalnym profilu gwiazdora na Facebooku w niedzielę ukazał się niepokojący wpis. Okazało się, że Jacek Borkowski potrzebuje pilnej pomocy medyków.

Jacek Borkowski trafił do szpitala. Wiemy, jak się czuje

W niedzielę 11 kwietnia Jacek Borkowski zamieścił w social mediach wiele mówiące zdjęcie. Wykonał je w szpitalnej sali; podłączony do tlenu aktor wyjaśnił sytuację lakonicznym wpisem.

Z krótkiej notatki dołączonej do publikacji internauci dowiedzieli się, że powodem hospitalizacji aktora było zakażenie nowym koronawirusem SARS-CoV-2. Jak poinformował Jacek Borkowski, nie zdążył przyjąć jeszcze preparatu przeciw COVID-19. Wiele wskazuje na to, że 62. rocznicę urodzin, wypadającą 16 kwietnia, gwiazdor spędzi w szpitalu.

- No i nie zdążyłem się zaszczepić.... - czytamy w mediach społecznościowych aktora.

Dziś do mediów napłynęły nowe doniesienia w tej sprawie. Serwis Fakt skontaktował się z Jackiem Borkowskim, który wyjawił więcej szczegółów. Gwiazdor niestety nie miał zbyt dobrych wieści do przekazania: nie jest jasne, kiedy wyjdzie ze szpitala. Co więcej, stan jego zdrowia wciąż pozostawia wiele do życzenia.

Jacek Borkowski pokusił się nawet o stwierdzenie, że zdrowotnie nie miewał się jeszcze tak źle, jak obecnie. Tym, co dokucza mu najbardziej, jest brak sił. Dodatkowo choroba znacznie utrudnia gwiazdorowi komunikację z innymi, płuca aktora nie są w najlepszej kondycji.

- Przede wszystkim ledwo mówię i oddycham. To jest najgorsze. Pomaga mi podawany tlen. Nie mam na nic siły, więc proszę trzymać kciuki, żebym szybko pokonał to cholerstwo - przekazał Jacek Borkowski.

Znani i lubiani, którzy zmagali się z COVID-19

Jacek Borkowski to nie pierwszy i z pewnością nie ostatni przedstawiciel branży rozrywkowej, któremu przyszło zmagać się z infekcją wywołaną nowym wirusem SARS-CoV-2. Do tego grona można zaliczyć już również między innymi prezenterkę Dorotę Gardias, aktorkę Maję Ostaszewską, modelkę Sandrę Kubicką, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Radosława Majdana czy piosenkarza Andrzeja Piasecznego. Swoje przechorowały również gwiazdy światowego formatu, w tym Tom Hanks i jego małżonka, piosenkarka Pink oraz aktor Antonio Banderas.

Przypomnijmy, że na COVID-19 chorował również zmarły 5 kwietnia 2021 roku Krzysztof Krawczyk. Muzyk został jednak wypisany ze szpitala, o czym informował fanów za pośrednictwem Facebooka. Artysta zmarł parę dni po zakończeniu hospitalizacji. Żona Krawczyka zaprzeczyła jednak doniesieniom mówiącym o tym, że choroba COVID-19 miała związek ze śmiercią artysty.

No i nie zdążyłem się zaszczepić....

Opublikowany przez Jacka Borkowskiego Niedziela, 11 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ewa Skibińska pokazała zdjęcie bez ubrań. Fani komentują

  • Dzieci Lecha Wałęsy przeciwko sobie w sądzie. "Mam nadzieję, że ta gehenna wreszcie się skończy"

  • Andrzej Piaseczny powiedział, jak się czuje. Padły słowa o konsekwencjach

Źródło: Fakt, Facebook, Onet, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >