Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler

Jakub Kaminski/East News

Jak Magda Gessler zadebiutowała w telewizji? Nagranie z 1998 roku

13 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

“Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler nie były telewizyjnym debiutem najsłynniejszej polskiej restauratorki. Dzisiejsza gwiazda TVN w późnych latach 90. wystąpiła w polskim talk-show, gdzie opowiadała o jednym ze swych lokali gastronomiczn

  • Przed laty Magda Gessler gościła w talk-show “Na każdy temat”

  • Dzięki temu fani mogli przekonać się, jak bardzo gwiazda TVN zmieniła się przez ostanie lata

  • Restauratorka pokazała swoje zdjęcie sprzed lat z dziećmi na łamach social mediów

Magda Gessler zasłynęła na całą Polskę przede wszystkim dzięki programowi “Kuchenne rewolucje”, który wystartował na antenie TVN w 2010 roku. Format cieszy się dużą popularnością, dzięki czemu utrzymuje się na wizji do dziś. Rozbijanie talerzy nie jest jednak głównym zawodowym zadaniem słynnej restauratorki - Magda Gessler jest właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu lokali gastronomicznych. Jednym z nich była niegdyś restauracja oferująca kuchnię rosyjską. To właśnie otwarcie nowego punktu stało się w 1998 roku pretekstem do zaproszenia restauratorki do studia telewizji Polsat.

Magda Gessler w pierwszym polskim programie typu talk-show

Magda Gessler najwyraźniej nie obawia się nowych zawodowych wyzwań. Dowodem tego może być jej udział w pierwszym polskim formacie typu talk-show, który pojawił się na antenie Polsatu w 1993 roku. Emisję zakończono w 2002 roku - format z założenia miał poruszać tematy uznawane za kontrowersyjne.

Niedawno do sieci trafił fragment z odcinka “Na każdy temat” z 1998 roku. Na rozmowę z prowadzącym została zaproszona przyszła gwiazda stacji TVN. Pretekstem do konwersacji na wizji było otwarcie lokalu “Tsarina” oferującego ekskluzywną kuchnię rosyjską. Co warto zaznaczyć, wspomniana restauracja od dawna nie istnieje.

- Moja kuchnia jest po prostu kuchnią przedrewolucyjną, to jest kuchnia prawdziwa, rosyjska kuchnia, nie radziecka - wyjaśniała Magda Gessler.

Dzisiejsza najsłynniejsza polska restauratorka została przedstawiona jako “właścicielka najdroższych restauracji w Polsce”. To właśnie na cenach w “Tsarinie” skupiał się przedstawiony w sieci fragment wywiadu. Tymczasem uwagę internautów skradła sama osoba Magdy Gessler, której prezencję fani porównali do tej znanej obecnie głównie z programu “Kuchenne rewolucje”.

W dniu wywiadu Magda Gessler postawiła na czarną stylizację uzupełnioną dodatkiem złotych kolczyków. Na głowie restauratorki już rosła dzisiejsza burza blond loków. W 1998 roku fryzura była znacznie krótsza, lecz nie mniej kręcona. Nie zmienił się także głos gwiazdy TVN. Ten sam pozostał także uśmiech, jaki widzowie często widują dziś na łamach “Kuchennych rewolucji”. Fragment programu dostępny do obejrzenia pod artykułem.

To nie pierwszy raz, gdy fani mieli okazję zobaczyć restauratorkę sprzed lat

Dziś Magda Gessler, zgodnie z treścią czołówki show “Kuchenne rewolucje”, cieszy się mianem niekwestionowanego autorytetu kulinarnego. Restauratorce nie można odmówić również sławy, jaką udowadnia liczba obserwujących jej social mediów. Na Instagram Magdy Gessler wpada ponad 1 mln użytkowników.

To właśnie tam, podobnie jak na łamach talk-show “Na każdy temat”, w 2019 roku fani mogli na własne oczy przekonać się, jak Magda Gessler prezentowała się przed laty. Restauratorka pokazała zdjęcie, do którego pozowała z dwójką swych pociech - synem Tadeuszem i córką Larą. Niestety gwiazda TVN nie wyjawiła, w którym roku wykonano ujęcie.

- Kocham... uwielbiam... na zawsze!! (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - podpisała fotografię Magda Gessler.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nie tylko niepodłączony telefon. Przypominamy największe wpadki Andrzeja Dudy

  • Od tego tygodnia wielka zmiana w programie "Nasz Nowy Dom"

  • Nagle wparowali na plan "M jak miłość". Aktorzy nie mieli pojęcia

Źródło: Jastrząb Post, YouTube, SuperExpress, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >