Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego? Jeden jest już żonaty i tak ambitny, że rodzice pękają z dumy. Co z młodszym?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.11.2022 22:15

Jak wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego? Jeden jest już żonaty i tak ambitny, że rodzice pękają z dumy. Co z młodszym?

synowie Macieja Kurzajewskiego
instagram.com/maciejkurzajewski

Afera towarzyska między Kurzajewskim, Cichopek i Pauliną Smaszcz sprawiła, że życie prywatne tej trójki jest nieustannie komentowane. Z daleka od dramy trzymają się na szczęście synowie Macieja Kurzajewskiego. Obaj są oczkiem w głowie rodziców i ogromnym powodem do dumy.

Kurzajewski i Smaszcz doczekali się dwójki synów. Kiedy internauci oglądają ich zdjęcia, nie mają wątpliwości, do kogo są podobni. Ostatnie wypowiedzi Pauliny mogły sugerować, że są to jeszcze mali chłopcy. Jest wręcz przeciwnie: Franciszek jest już dorosły, a Julian uczy się w liceum.

Synowie Macieja Kurzajewskiego: wiek

W ostatnim czasie Paulina Smaszcz dużo mówi o swoich synach. Ujawnienie relacji Kasi i Macieja uzasadniała ich dobrem. Stwierdziła też, że nie mogą przyjść do domu Kurzajewskiego, kiedy jest u niego Cichopek. "Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem" ogłosiła też.

Starszy z nich, Franciszek, urodził się w 1997 roku, ma więc 25 lat. Ma też już żonę i mieszka we Włoszech. Młodszy Julian to szesnastoletni uczeń liceum, a prasa donosi, że nauki pobiera w szkole w Holandii. W przeszłości Paulina mówiła w wywiadach, że informację o rozwodzie rodziców przyjęli ze spokojem i mądrością.

W przeszłości Franciszek studiował w Izraelu. O jego sukcesach Smaszcz pisała z dumą na Instagramie: "Skończył takie trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie 5 języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją".

Synowie Macieja Kurzajewskiego: Franciszek i Julian

Franciszek, podobnie jak jego tata, uwielbia aktywny tryb życia. Jeździ konno i bierze udział w maratonach biegowych, często razem z ojcem. W 2021 roku poślubił Włoszkę, Laurę Vaccari, i przeprowadził się do jej kraju.

Synku, jesteś radością mojego życia, jesteś mądrym i dobrym człowiekiem. Każdego dnia z dumą obserwuję jak odważnie kroczysz przez życie. Zawsze możesz na mnie liczyć! Kocham cięnapisał o nim Kurzajewski z okazji 23. urodzin młodzieńca.

O Julianie, młodszym synu Smaszcz i Kurzajewskiego, wiadomo nieco mniej. Ostatnio Paulina chwaliła się jego sukcesami w mediach społecznościowych. W mediach można znaleźć niepotwierdzone oficjalnie informacje, że chłopak uczy się w holenderskim liceum. Wiadomo też, że kiedy tylko może, towarzyszy tacie na wyprawach na łono natury.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Wygrali "Hotel Paradise", czy nadal są razem? Decyzja Moniki i Mikołaja "może zawodzi fanów"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].