Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Kurzajewski o relacji Kasi Cichopek z jego synami. Zdementował plotki
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 19.11.2022 14:18

Maciej Kurzajewski o relacji Kasi Cichopek z jego synami. Zdementował plotki

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek, EA
fot. TRICOLORS/East News

Maciej Kurzajewski jest szczęśliwym ojcem dwóch synów. W mediach swego czasu zaczęły mnożyć się niepotwierdzone informacje, związane z rzekomym brakiem akceptacji Kasi Cichopek, jako partnerki ojca. Prezenter zabrał głos w sprawie i raz na zawsze uciął spekulacje na temat relacji synów z Kasią.

Oficjalne ogłoszenie związku przez Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego okazało się tak ciekawą informacją dla internautów i telewidzów, że temat ten nie znika z czołowych portali i magazynów. Przyszedł czas, by Maciej skonfrontował się z kolejnymi medialnymi pogłoskami.

Maciej Kurzajewski o relacji synów z Kasią Cichopek

Maciej Kurzajewski niegdyś tworzył małżeństwo z Pauliną Smaszcz. Para doczekała się dwóch synów - Franciszka i Juliana. Obecnie oboje są dorośli i mieszkają za granicą. Starszy stacjonuje we Włoszech, natomiast młodszy mieszka w Holandii.

Daleka odległość sprawia, zarówno Maciej, jak i Paulina nie widują się często z synami. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Kasi Cichopek, o której od jakiegoś czasu krążą nieprzychylne informacje.

Maciej Kurzajewski postanowił uciąć spekulacje i odnieść się do pojawiających się informacji. Wyznał, że jego synowie mają dobry kontakt z jego partnerką i co więcej, podczas rozmów zawsze ją pozdrawiają.

Za każdym razem, kiedy rozmawiamy, a rozmawiamy bardzo często, taka rozmowa kończy się pozdrowieniami nie tylko dla moich sióstr, czy babci, ale również dla Kasi. To jest arcymiłe i panowie, Franku, Julku też wam za to bardzo dziękuję powiedział Maciej w rozmowie z Super Expressem.

Paulina Smaszcz o relacjach Kasi z synami

Warto wspomnieć o głośnym wywiadzie, który w ubiegłych tygodniach udzieliła była żona Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Zejdler wyjawiła, że jej synowie nie mogą odwiedzać ojca, kiedy w domu jest Kasia Cichopek. Podkreśliła również, że ze ścian zniknęły wspólne zdjęcia, a cała wypowiedź wzbudziła szereg kontrowersji.

 Moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, gdy przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem. Jest jakaś granica, do której można się posunąć — powiedziała Ani Paulina Smaszcz.

Powyższe słowa, jak i cała rozmowa odbiła się szerokim echem i wzbudziła ogromne kontrowersje. W sprawę zostały zamieszane również inne, znane osoby. Niemniej jednak najświeższa wypowiedź Macieja Kurzajewskiego uspokoiła zaniepokojonych fanów.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Kasia Cichopek, instagram.com/katarzynacichopek/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Wybitny aktor przebywa w odosobnieniu, jest z nim coraz gorzej. Nigdy nie zobaczymy go już na ekranach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].