Janusz Gajos Żródło: eastnews & TRICOLORS

Janusz Gajos o małżeństwach

10 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

O czym nie każdy wie, Janusz Gajos był czterokrotnie żonaty. W jednym z wywiadów wyjawił, jak ocenia swoje formalne związki z perspektywy lat. Jak się okazuje, dopiero w czwartej tego typu relacji Janusz Gajos zasmakował prawdziwej małżeńskiej miłości. Aktor przedstawił także pewną radę, którą skierował do wszystkich mężczyzn - jak mówi, panowie powinni decydować się na ślub dopiero po przeżyciu kilku dekad.

  • Janusz Gajos czterokrotnie próbował szczęścia w małżeństwie
  • Odnalazł je dopiero u boku Elżbiety Brożek
  • W jednym z wywiadów ocenił swoje poprzednie związki z perspektywy lat
  • Przekazał również wszystkim panom pewną radę

Janusz Gajos to postać, którą dobrze znają fani takich produkcji jak: “Najlepszy”, “Body/Ciało” czy “Czterej pancerni i pies”. Prywatnie aktor wiódł burzliwe życie uczuciowe - choć nie brakowało w nim rozstań, ostatecznie Janusz Gajos odnalazł bezpieczną, szczęśliwą przystań w miłości. Zanim jednak do tego doszło, gwiazdor “Czterech pancernych” próbował ułożyć sobie życie u boku trzech innych partnerek, w międzyczasie zatapiając smutki w alkoholu.

Życie uczuciowe Janusza Gajosa

O pierwszej małżonce Janusza Gajosa wiadomo niewiele. Małżeństwo aktora z Zoją zakończyło się klęską, a gwiazdor ostatecznie związał się z Ewą Miodyńską, która zawodowo zajmowała się tym samym fachem.

Drugi sformalizowany związek także nie przetrwał próby czasu. Janusz Gajos spróbował jeszcze raz, wiążąc się z realizatorką telewizyjną Barbarą Nabiałczyk. Para doczekała się dziecka, córki Agaty, będącej jedyną pociechą aktora. W jednym z wywiadów Agata wyjawiła, że choć relacja jej rodziców sama w sobie była pełna wzlotów i upadków, małżonkowie starali się oszczędzić jej emocjonalnego rollercoastera.

- Przez lata rodzice żyli jak pies z kotem, ale mnie w to nie mieszali - mówiła córka Janusza Gajosa.

Jak Michał Wiśniewski stracił swój majątek?Jak Michał Wiśniewski stracił swój majątek?Czytaj dalej

Dopiero za czwartym razem Janusz Gajos zaznał szczęścia w miłości. Na życiowej drodze aktora stanęła Elżbieta Brożek. Pobrali się po kilkunastu latach znajomości i do dziś tworzą udany związek, trwając u swego boku od przeszło 30 lat.

Aktor dzieli się własnym doświadczeniem. Ma dla panów pewną radę

Jak widać, Janusz Gajos miał wiele trudnych doświadczeń w życiu prywatnym. W jednym z wywiadów ocenił, że wraz z biegiem lat zmieniło się jego postrzeganie poprzednich małżeństw. Aktor zdobył się na odważne wyznanie, podkreślając, iż trzy pierwsze związki zakończyły się rozwodem nie bez powodu.

- Z perspektywy lat oceniam moje trzy pierwsze małżeństwa jako znajomości koleżeńskie, które niepotrzebnie nabrały urzędowej mocy- mówił aktor.

Janusz Gajos przedstawił wówczas także własną receptę na udaną małżeńską relację. Aktor zachęca wszystkich panów do tego, by nie żenili się przed czterdziestką. Najwyraźniej jego zdaniem to zdobywane z biegiem lat doświadczenie przekłada się na sukces w życiu uczuciowym.

- Mężczyzna powinien żenić się dopiero po czterdziestce, kiedy ma już za sobą kawałek życia - radził Janusz Gajos.

JG

Źródło: eastnews & TRICOLORS

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Interia, WP

Następny artykuł