Jarosław Kret o nowej ukochanej Żródło: East News/18.12.2019 Warszawa n/z Jaroslaw Kret fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Wiemy, kim jest nowa ukochana Jarosława Kreta. To uczestniczka "Masterchef"

27 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Jarosław Kret potwierdził nowy związek. Znany prezenter pogodny zdradził, że jego ukochana ma na imię Karina. Widzowie mogli oglądać ją w programie kulinarnym „MasterChef”. To właśnie ona miała opiekować się Kretem, gdy ten został zakażony koronawirusem.

O związku Jarosława Kreta i Kariny Zuchory media spekulowały już od jakiegoś czasu. Prezenter pogody i uczestniczka kulinarnego show po raz pierwszy mieli się spotkać podczas akcji charytatywnej „MasterChef for Dogs”. Teraz ich związek potwierdził sam zainteresowany.

Jarosław Kret o nowej ukochanej

Po rozstaniu z Beatą Tadlą znany prezenter pogody przez długi czas nie angażował się w żadną bliższą relację. Wszystko miało się zmienić, gdy w jego życiu pojawiła się Karina Zuchora. Kobieta miała wspierać Jarosława Kreta, gdy ten walczył z koronawirusem.

- Miałem bardzo ostry stan covidowy i w wyniku tego przyszło zapalenie płuc też bardzo ciężkie, rozległe i masywne. Wychodzę z tego. Muszę do końca tygodnia siedzieć w domu. Ale jestem pod opieką lekarzy. Bez przerwy mam jakieś badania, co drugi dzień – mówił o przebiegu choroby w rozmowie dla Super Expressu.

Jarosław Kret pokonał COVID-19 jesienią ubiegłego roku. W jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, że w czasie choroby cały czas mógł liczyć na pomoc pięknej Kariny. Prawiąc jej komplementy, prezenter przyznał oficjalnie, że nie jest już sam.

Była partnerka Durczoka zdradziła bolesne kulisy ich związku. „Przeżyłam ogrom cierpienia, upokorzeń i łez”Była partnerka Durczoka zdradziła bolesne kulisy ich związku. „Przeżyłam ogrom cierpienia, upokorzeń i łez”Czytaj dalej

- Karina jest dla mnie bardzo ważną osobą. Wyjątkową. Opiekowała się mną. Uświadamiała mi, że nie jestem sam – powiedział.

Kim jest wybranka Jarosława Kreta?

Jak podaje Radio Zet, Karina Zuchora zadebiutowała na ekranie jako uczestniczka trzeciej edycji programu „MasterChef”. Kobieta zachwyciła swoim talentem jurorów i zaskarbiła sobie sympatię sporej części publiczności. Ostatecznie zajęła drugie miejsce, przegrywając w finale z Dominiką Wójciak.

Po zakończeniu programu Karina Zuchora szybko otrzymała pracę w jednej z restauracji, w której zaczęła spełniać się jako szefowa kuchni. Niedługo później została zaproszona na akcję charytatywną „MasterChef for Dogs”, podczas której poznała Jarosława Kreta.

Prezentera pogody i uczestniczkę popularnego show ma łączyć coś więcej niż zamiłowanie do zwierząt, dzięki któremu oboje znaleźli się na jednym wydarzeniu. Oboje mają korzystać także z aktywnych form wypoczynku – Karina Zuchora studiowała wychowanie fizyczne, a Jarosław Kret często mówi o swojej miłości do sportu.

Nowy związek Jarosława Kreta wzbudza wiele emocji. Internauci zwracają jednak uwagę na sporą różnicę wieku, która dzieli zakochanych. Prezenter ma bowiem 57 lat, natomiast jego wybranka miała niedawno skończyć 30. urodziny.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Radio Zet, Plejada

Następny artykuł