Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Koroniewska dodała zdjęcie córki. Fani widzą podobieństwo do babci
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 24.03.2022 09:15

Joanna Koroniewska dodała zdjęcie córki. Fani widzą podobieństwo do babci

Katarzyna Dowbor ma powód do radości
TRICOLORS/East News
  • Joanna Koroniewska pokazała córkę na Instagramie

  • Internauci nie mają wątpliwości, do kogo dziewczynka jest podobna

  • Janina przez przypadek wyjawiła, kto jest jej idolką

Katarzynę Dowbor i Joannę Koroniewską łączą rodzinne więzy. To za sprawą ślubu, jaki w 2014 aktorka zawarła z Maciejem Dowborem. Ze związku małżonków przyszły na świat dwie córeczki - urodzona w 2009 Janina i Helena (2018). Ostatnio w mediach społecznościowych byłej gwiazdy „M jak Miłość” pojawiła się starsza z pociech, Janina.

Joanna Koroniewska pokazała wnuczkę Katarzyny Dowbor. Fani nie mają wątpliwości, do kogo dziewczynka jest podobna

Córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora nie są częstymi gośćmi na profilu aktorki. Z zasady gwiazda chroni prywatność dzieci - wczoraj pozwoliła sobie jednak na pewien drobny wyjątek w tej kwestii.

Na profilu Joanny Koroniewskiej pojawiło się zdjęcie starszej córki, Janiny. Twarz dziewczynki jest w dużej mierze zakryta maseczką. Wciąż możemy dostrzec jednak jej ciemne oczy oraz jasną cerę. Aktorka wykorzystała okazję, by nieco lepiej zapoznać fanów z osobą Janiny.

Była gwiazda TVP zaznacza, że w starszej z jej pociech drzemie dusza buntowniczki. Jednocześnie Janina ma w sobie coś z księżniczki, przekonuje Joanna Koroniewska; okazuje się, że dziewczynka, gdy tylko zechce, potrafi władać również ciętym językiem.

Joanna Koroniewska wyjawiła również, że w rodzinie trwa spór dotyczący podobieństwa Janiny do bliskich. W tej kwestii fani nie mają jednak większych wątpliwości. Wielu internautów natychmiast orzekło, że Janina ogromnie przypomina im osobę Katarzyny Dowbor, prowadzącą program „Nasz nowy dom”.

Pokaźne grono internautów jest zdania, że urodę Janina odziedziczyła właśnie po babci. Przemawia za tym między innymi miedziany kolor włosów dziewczynki - ten właśnie naturalny odcień odziedziczyła po swych przodkach Katarzyna Dowbor.

- Czysta babcia Kasia - twierdzi jedna z internautek.

Wydało się, kim jest idolka wnuczki Katarzyny Dowbor

Choć internauci nie mogli zobaczyć twarzy córeczki Joanny Koroniewskiej, mieli szansę przekonać się, kto został idolem Janiny. Wszystko wyjawił napis na czapce, którą założyła tego dnia dziewczynka. Na elemencie ubioru widnieją imiona Billie Eilish.

Billie Eilish zyskała międzynarodową popularność dzięki płycie „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” wydanej w 2019 roku. Dziś młoda artystka (w grudniu skończy dopiero 20 lat!) może pochwalić się zdobyciem między innymi siedmiu nagród Grammy. W miniony czwartek swą premierę miał nowy utwór muzyczny piosenkarki, „Your Power”, który do dziś obejrzano już ponad 20 mln razy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]