Swiatgwiazd.pl
lichocka maneskin

East News: Piotr Molecki/KENZO TRIBOUILLARD/AFP

Joanna Lichocka komentuje pocałunek Maneskin. "Kochani, my to dobrze znamy"

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Nie milkną kontrowersję po pocałunku i apelu członków zespołu Maneskin na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Teraz gest zwycięzców Eurowizji zdecydowała się skomentować jedna z posłanek PIS-u, Joanna Lichocka, słynąca z ciętego języka.

  • W miniony weekend miało miejsce największe polskie wydarzenie muzyczne po pandemii - ,,Polsat SuperHit Festiwal"

  • Na scenie wystąpili również włoscy artyści z zespołu Maneskin, którzy na końcu występu wystąpili przeciwko homofobii

  • Występ zdecydowała się skomentować posłanka PIS, Joanna Lichocka.

Zespół Maneskin to bez wątpienia największe muzyczne odkrycie 2021. W zeszłym tygodniu zwycięzcy Eurowizji w ramach swojej europejskiej trasy wystąpili w Sopocie podczas ,,Polsat SuperHit Festiwal", gdzie na końcu występu zaapelowali do polskich władz o zaprzestanie homofobicznych działań. Dziś do sprawy odniosła się jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek PiS.

Występ Maneskin na ,,Polsat SuperHit Festiwal"

,,Polsat SuperHit Festiwal" to wydarzenie muzyczne, które wzbudziło wiele emocji. Było to pierwsze tak duże wydarzenie od czasu wybuchu pandemii. Mogliśmy oglądać występy artystów, którzy od dawna nie koncertowali, takich jak Doda, Beata Kozidrak, Michał Szpak czy włoski zespół Maneskin.

Maneskin to grupa muzyczna, która błyskawicznie zdobyła ogromną popularność na całym świecie po wygraniu tegorocznego konkursu Eurowizji. Młodzi artyści podbili serca fanów na całym świecie swoją energią, dopasowanymi makijażami i kostiumami oraz odwagą w podejmowaniu trudnych gestów czy tematów.

Włoscy muzycy postanowili wykorzystać swój czas na scenie, by zaapelować do polskich władz. Pod koniec wykonywania jednego z największych przebojów ,,I wanna be your slave" wokalista Damiano David pocałował gitarzystę, Thomasa Roggi. Powtórzył tym samym gest z Eurowizji, tym razem jednak zwracając się ze specjalnym apelem do widzów w Polsce.

- Uważamy, że każdy powinien mieć prawo zrobić to bez żadnego lęku. Uważamy, że każdy powinien móc być tym, kim chce. Dziękujemy, Polsko. Miłość nigdy nie jest zła - wykrzyczał Damiano.

klan

Jakub Tolak ożenił się w kamperze. "Od dawna myśleliśmy o ślubie w podróży"

CZYTAJ DALEJ

Joanna Lichocka komentuje występ Maneskin

Do sprawy postanowiła odnieść się jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek PiS, Joanna Lichocka. Przypomnijmy, że zasłynęła po słynnym geście środkowego palca wymierzonego w stronę posłów opozycji, podczas głosowania nad przekazaniem 2 mld na TVP. Opozycja wówczas chciała przekazać te pieniądze na ochronę zdrowia.

Tym razem na Twitterze skomentowała występ zespołu Maneskin w Sopocie. Porównała końcowy pocałunek do słynnego pocałunku Edwarda Gierka z Leonidem Breżniewem w 1974 na Dworcu Gdańskim w Warszawie.

- Podobno panowie z zespołu Maneskin całowali się na scenie, by pokazać polskim fanom czym jest miłość. Kochani, my to dobrze znamy - takie pocałunki. ;) - napisała.

Trudno stwierdzić, co dokładnie posłanka miała na myśli, internauci szybko skrytykowali wypowiedź kontrowersyjnej polityczki. Na Twitterze pojawił się m.in. komentarz: "Porównanie ciut nie na miejscu". Zgadzacie się?Źródło: Plotek

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Partner Agnieszki Włodarczyk miał wypadek na trasie. Trafił do szpitala

  • Ola Kwaśniewska nagle zaczęła płakać na wizji. Stanęła w obronie ojca

  • Gwiazda TVN jest w ciąży. Wiadomość przekazała w zaskakujący sposób


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >