Swiatgwiazd.pl
fot. Świat Gwiazd

fot. Świat Gwiazd

Joanna Racewicz o zabiegach medycyny estetycznej. Jaki jest jej ulubiony? "Trzeba potem mieć dzień wolnego"

1 Listopada 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Niedawno odbyła się premiera książki Pawła Nowaka "Cudze życie". Podczas medialnego wydarzenia mieliśmy okazję porozmawiać m.in.: z Joanną Racewicz. Prezenterka zdradziła nam szczegóły dbania o urodę.

Dziennikarka długo prowadziła karierę telewizyjną. Praca przed kamerą wiąże się z dbałością o nieskazitelny wizerunek. Podczas rozmowy Joanna Racewicz zdradziła nam jakim zabiegom najchętniej się poddaje. Mimo pewnych wad efekt wynagradza poświęcenie.

Joanna Racewicz o zabiegach medycyny estetycznej

Dziennikarka bez przerwy musi mierzyć się z komentarzami dotyczącymi swojej urody w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy internautów, z którymi chętnie rozpoczyna rozmowy, choć często nie są one proste. Joanna Racewicz nie zamierza jednak udawać, że jej nieskazitelna uroda jest wynikiem picia wody i używania drogiego kremu.

Podczas premiery książki "Cudze życie" mieliśmy okazję porozmawiać z nią o zawodowych, a także osobistych decyzjach. Dziennikarka zdradziła nam, z jakich zabiegów korzysta z największą przyjemnością.

Mezoterapie zdecydowanie. Fenomenalny zabieg niekoniecznie inwazyjny w tym znaczeniu, że on nie zmienia rysów twarzy, ale bardzo pięknie odżywia skórę — zachwalała.

Każdy zabieg medycyny estetycznej, tym bardziej z wykorzystaniem igieł, wpływa na wygląd naszej skóry. Joanna Racewicz podkreślała, że choć efekty są zadowalające, trzeba mieć na uwadze początkowe działania, które mogą szybko zniechęcić konsumenta.

Trzeba co prawdę pamiętać potem o dniu wolnym, bo oczywiście skóra jest nakłuta po prostu. Nie ma innej rady, ale fenomenalnie to działa — wyjaśniała.

Kuba Badach EA

Historia miłości Kuby Badacha i Aleksandry Kwaśniewskiej. Na temat ich poznania krążyła plotka

CZYTAJ DALEJ

Joanna Racewicz nie planuje powrotu do korzeni

Joanna Racewicz nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, by zachować świeży wygląd. W mediach społecznościowych relacjonowała przebieg wizyty, która miała na celu poprawienie kondycji skóry głowy. Nagranie wywołało niemałe kontrowersje wśród internautów.

I nic dziwnego, gdyż seria zastrzyków i grymasy dziennikarki mogły skutecznie zniechęcić do skorzystania z podobnych usług. Mezoterapia polega bowiem na bezpośrednim dostarczaniu skórze składników odżywczych, które wprowadzane są do tkanki poprzez liczne nakłucia.

Relacjonowany zabieg miał na celu zmniejszenie ilości wypadających włosów. W skalp wstrzyknięto jej preparat na bazie toksyny botulinowej typu C.

– Dziś robimy z panią doktor, żeby włosy nie wypadały. Koleżanki mówiły, że to boli. Szczerze? To jest mało powiedziane. Jest jakieś mocniejsze słowo niż boli?

Niestety, nie opuszczamy salonu od razu wyglądając jak milion dolarów. Przez jakiś czas po mezoterapii mogą występować bąble i wyraźne ślady po nakłuciach — Racewicz prezentowała ten efekt podczas jednej z relacji, zaznaczając, że dziwaczne, wyglądające niczym masowe ukąszenia komarów grudki wcale nie są oznakami choroby.

– To nie ospa, to "mezo" – uspokoiła.

Zobacz cały wywiad:

Joanna Racewicz, fot. instagram.com/joannaracewicz

Joanna Racewicz, fot. instagram.com/joannaracewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz, fot. instagram.com/joannaracewicz

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Jak pomóc dziecku, gdy boli je gardło?

  2. Czy neo-angin działa antyseptycznie i łagodzi ból gardła? - Reklama

  3. Meghan i Harry mają aż piątkę dzieci? Książę właśnie się wygadał, zaskakujące słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama

Michał Wiśniewski, fot. instagram.com/m_wisniewski1972, Edyta Pazura, fot. instagram.com/edyta_pazura, Krzysztof Ibisz, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Polskie gwiazdy, które sprawiły sobie nowe uśmiechy. Na zdjęciach "przed" wyglądają zupełnie inaczej

Wiele gwiazd nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej i stale ingeruje w urodę, by czuć się pięknie i młodo. Nie inaczej jest w przypadku zębów, które celebryci pokazują nieustannie, choćby podczas pozowania do zdjęć. Stomatologia jest stale rozwijającą się dziedziną. Wybielanie czy prostowanie zębów to zaledwie początek długiej listy możliwości. Lekarze podejmują się podcinania dziąseł, a także nakładają śnieżnobiałe licówki, by uśmiechy gwiazd prezentowały się idealnie. Oto celebryci, którzy sprawili sobie nowe zęby.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz polskie gwiazdy lat 2000?

Pytanie 1 z 10

Jak nazywał się zamożny producent filmowy, w którego wcielił się Tomasz Kot w serialu "Niania"?

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tom Grabowski

Wywiady

"10 minut z...": Tom Grabowski w szczerym wywiadzie o "40 kontra 20". Tylko nam opowiedział o kulisach programu i rozwodzie

Czytaj więcej >
Tomson i Baron / The Voice

Wywiady

Tomson i Baron z "The Voice of Poland" zdradzili, jak rozpoznają zwycięzcę. "Już dwóch doszło do finału"

Czytaj więcej >
Lanberry

Wywiady

Chwilę po "Voice of Poland" Lanberry opowiedziała o duecie z Dodą. "Zawsze jestem otwarta"

Czytaj więcej >
Monika Miller

Wywiady

Monika Miller: "Moi dziadkowie mówią na moje dziewczyny: koleżanki". A jak reaguje mama?

Czytaj więcej >
Mandaryna

Wywiady

Mandaryna o życiu z cukrzycą. "Proponowali mi zmianę zawodu"

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek-Majdan

Wywiady

Ekspert od mowy ciała ocenia zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan w "DDTVN". "Chce się uwiarygodnić"

Czytaj więcej >