Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

__Joanna Racewicz__ - polska prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Swoją karierę rozpoczęła w latach 90. Początkowo prowadziła "Panoramę", jednak po latach współpracy odeszła z TVP i rozpoczęła pracę w TVN. Spełniała się wówczas w roli prezenterki "Dzień Dobry TVN", a także programu "Sekrety Mądrej Niani" w TVN Style. Z czasem wróciła do TVP, by w 2018 roku związać się z Polsatem. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień i nagród. W 2004 roku wyszła za mąż. Owocem ich miłości jest syn Igor. Mężczyzna jako pełniący funkcję oficera BOR przy prezydencie Polski, zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Joanna Racewicz wydała również 3 książki. Data urodzenia: 24 maja 1973. Miejsce urodzenia: Hrubieszów. Wzrost: 172 cm. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieski.

Joanna Racewicz, Andrzej Duda
21.05.2024 10:21 Racewicz oburzona wypowiedzią Dudy. Te słowa są dla niej jak policzek

Andrzej Duda dołączył do światowego grona głów państw, które złożyły kondolencje po tragicznej śmierci prezydenta Iranu. Wpis wzbudza wiele emocji w internautach. Na jego słowa nie mogła nie zareagować Joanna Racewicz. Prezydent nawiązał do dramatu, w którym straciła męża.

Gwiazdy na Gali Otwarcia 33. Festiwalu Mozartowskiego
13.05.2024 22:04 Zaroiło się od gwiazd na gali: Warnke, Popiel, Popek, Racewicz

Właśnie rusza 33. Festiwal Mozartowski w Warszawie. Z tej okazji odbyła się oficjalna gala otwarcia, na której pojawiło się wiele gwiazd. Kto prezentował się najlepiej?

Joanna Racewicz wspomina męża
10.04.2024 09:17 Joanna Racewicz wspomina męża w 14. rocznicę katastrofy w Smoleńsku. Tuż po północy opublikowała poruszające zdjęcie

Mija 14 lat od tragicznych wydarzeń zwanych katastrofą smoleńską. W gronie ludzi, którzy stracili w niej swoich bliskich, znalazła się Joanna Racewicz. Dziennikarka uczciła pamięć zmarłego męża przejmującym zdjęciem w mediach społecznościowych. Łzy same cisną się do oczu.

Joanna Racewicz, fot. KAPiF
08.04.2024 21:52 Joanna Racewicz posłała syna do nietypowej szkoły bez ocen. Płaci za nią krocie

Joanna Racewicz wychowuje syna będącego owocem jej miłości z nieżyjącym już Pawłem Janeczkiem. Gwiazda zdecydowała się na wysłanie dziecka do prywatnej szkoły. Koszty, jakie z tego tytułu ponosi, niejednemu zawróciłyby w głowie.

Joanna Racewicz
01.04.2024 18:22 Joanna Racewicz wzięła ślub? Pokazała zdjęcia z ceremonii. Jej mąż w centrum uwagi

Joanna Racewicz zaskoczyła wszystkich i w drugie święto ogłosiła, że wzięła ślub! Pokazała zdjęcie z ceremonii. Pierwszy raz widzimy jej wybranka. Czy to jednak nie żarcik dziennikarki?

Joanna Racewicz, fot. KAPiF
29.03.2024 12:45 Zbezcześciła grób Pawła Janeczka. Nie miała litości dla jego bliskich. Joanna Racewicz reaguje

Joanna Racewicz padła ofiarą bezpardonowego ataku tuż przed świętami wielkanocnymi. W swoich mediach społecznościowych gwiazda opublikowała kadry, które jeżą włos na głowie.

Doskonałość roku 2023 Twojego Stylu, fot. AKPA
12.03.2024 09:50 Plejada eleganckich gwiazd na imprezie "Twojego Stylu": Szroeder, Kukulska, Racewicz, Dębska…

Gwiazdy na gali “Doskonałość Roku 2023” magazynu “Twój Styl”. Kto wygrał w plebiscycie, a kto zasiadał w jury? Na jakie kreacje postawili goście wieczoru? Zobacz zdjęcia.

Joanna Racewicz
26.02.2024 14:34 TYLKO U NAS: Joanna Racewicz o wychowywaniu syna po stracie męża. Zdobyła się na śmiałe wyznanie. Niewielu miałoby odwagę powiedzieć to na głos

Joanna Racewicz w katastrofie smoleńskiej straciła męża, Pawła Janeczka. Para w 2008 roku doczekała się syna Igora. W rozmowie ze Światem Gwiazd dziennikarka wyznała, jak radzi sobie wychowując syna w pojedynkę. W rozmowie padło szczere i zarazem bardzo mocne wyznanie z jej strony.

Joanna Racewicz, fot. swiatgwiazd.pl; AFP/EAST NEWS
26.02.2024 10:07 Joanna Racewicz przerwała wywiad. Po pytaniu o męża emocje wzięły górę. "Czas nie leczy ran"

Joanna Racewicz powróciła do trudnych wspomnień związanych ze stratą męża, który zginął 10 kwietnia 2010 r. w katastrofie smoleńskiej. W rozmowie ze Światem Gwiazd wyjawiła szczegóły dotyczące zaangażowania dziennikarza w delegację. Chwilę później ocierając łzy, przerwała wywiad.

Joanna Racewicz
07.01.2024 20:55 Tylko u nas: Joanna Racewicz ostro o zmianach w TVP: "Ten wrzód trzeba przeciąć". Wspomniała też o powrocie Orłosia...

Cały czas widoczne są nowe skutki rewolucji w TVP za sprawą październikowych wyborów. Gwiazdy dzielą się na dwa “obozy”, jedni są sceptycznie nastawieni, drudzy zaś bardzo entuzjastycznie podchodzą do wprowadzanych zmian. Joanna Racewicz wypowiedziała się na ten temat, poruszyła przy okazji temat powrotu Macieja Orłosia do Teleexpressu.

Joanna Racewicz
15.11.2023 21:43 Joanna Racewicz nie popisała się stylizacją. To niepodobne do zawsze wymuskanej gwiazdy

Joanna Racewicz słynie nie tylko z dorobku dziennikarskiego, ale i spektakularnych modowych stylizacji. Tym bardziej dziwi to, co dziś zrobiła. Dziennikarka pojawiła się na wyczekiwanej, głośnej premierze w stroju, który zdecydowanie bardziej pasuje na poranny spacer do sklepu. Co tam się wydarzyło?

Joanna Racewicz w nowej fryzurze
12.10.2023 19:08 Joanna Racewicz to prawdziwa królowa metamorfoz! Co tym razem zmieniła?

Joanna Racewicz jest prawdziwą królową metamorfoz! Co jakiś czas pojawia się zupełnie odmieniona. Najczęściej skupia się na zmianie fryzury. Jak wyglądała na imprezie Akademia Deni Cler "Jak pomagać..?"

Joanna Racewicz
24.09.2023 15:05 Joanna Racewicz po raz pierwszy pokazała zdjęcie ze ślubu! Aż trudno powstrzymać łzy. "Dziękuję tym, którzy zostali"

Joanna Racewicz po raz kolejny pokazała internautom zdjęcia ze swojej prywatnej kolekcji. Aż pęka serce na widok dziennikarki z ukochanym. Tak wyglądali zakochani w najważniejszym dla siebie dniu.

Joanna Racewicz / Paweł Janeczek
17.09.2023 16:09 "Przed świństwem, jadem, hejtem...". Joanna Racewicz musi chronić syna. Przejmujący wpis

Joanna Racewicz opublikowała na Instagramie poruszający wpis, dotyczący syna. Chłopiec musiał wychowywać się bez ojca: Paweł Janeczek, mąż dziennikarki, zginął w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku. Z tymi wydarzeniami łączą się rozdzierająco smutne okoliczności. Teraz Igor ma już 15 lat i oddał hołd ojcu.

Joanna Racewicz ma nową fryzurę – rude włosy, fot. KAPIF
28.07.2023 13:45 Joanna Racewicz zmieniła fryzurę na złość PiS-owi! Jej rude włosy to odważny manifest

Joanna Racewicz ma nową fryzurę. Rude włosy dziennikarki to polityczny manifest. Jej wygląd podzielił internautów, ale tutaj liczy się mocny przekaz.

Joanna Racewicz komentuje zwolnienia z TVN
06.07.2023 20:05 Joanna Racewicz komentuje zwolnienia w "Dzień Dobry TVN" i sytuację Ohme. "Sama wiem, jak boli"

Światem mediów i show-biznesu wstrząsnęła ostatnio nagła informacja o pożegnaniu kilku prowadzących “Dzień Dobry TVN”. Sami zainteresowani specjalnie otwarcie jeszcze tego nie skomentowali. W rozmowie z naszą reporterką Moniką Maszkiewicz swoją opinię wyraziła za to Joanna Racewicz. Wie, jak to jest.

Gwiazdy na pokazie MMC 2023
14.06.2023 22:52 Pokaz kolekcji MMC z gwiazdami. Natalia Szroeder, Katarzyna Warnke, Edyta Herbuś

Jakie gwiazdy pojawiły się na pokazie kolekcji MMC Resort? Mamy zdjęcia z czerwonego dywanu. Kto oczarował kreacją? Wśród gości były Natalia Kukulska, Lara Gessler, Edyta Herbuś i Natalia Szroeder.

Joanna Racewicz
10.04.2023 19:16 Joanna Racewicz wspomina męża w rocznicę katastrofy. "Miał wrócić na kolację"

Joanna Racewicz postanowiła opublikować w mediach społecznościowych ostatnie zdjęcie jej zmarłego męża, wykonane tuż przed katastrofą lotniczą. Jej emocjonujące słowa wzruszyły wielu internautów. Do dziś przeżywa, że na pokładzie miał znaleźć się ktoś inny. Gwiazdy postanowiły wesprzeć dziennikarkę dobrym słowem, wśród nich byli między innymi Joanna Jędrzejczyk, Sylwia Grzeszczak czy Ada Fijał. "To prawda Pani Joanno, czas nie leczy ran, nawet ich nie zabliźnia zbytnio" czytamy pod jej postem. 

Joanna Racewicz
01.04.2023 19:15 Joanna Racewicz przeszła wielką metamorfozę? "Kobieta jest zmienną"

Joanna Racewicz zaskoczyła nowym zdjęciem na swoim Instagramie, zakomunikowała bowiem, że postanowiła powrócić do dawnego wyglądu. Fani nie mogą wyjść z zachwytu, ale wyczuwają, że coś jest nie tak.W mediach społecznościowych dziennikarka jest obserwowana przed ponad 100 tysięcy osób, nic dziwnego, że nowy post wywołał, aż tyle emocji. Nikt nie spodziewał się jednak, że 49-latka aż tak zaszaleje. 

Kinga Rusin
05.03.2023 15:48 Kinga Rusin reaguje na śmierć 15-letniego syna posłanki PO. "Kto za to odpowie?"

Kinga Rusin, Joanna Racewicz i Agata Młynarska opublikowały w mediach społecznościowych rozdzierająco smutne posty. Historia, jaka poruszyła je do głębi, jest wstrząsająca. Chodzi o 15-letniego Mikołaja, syna posłanki Koalicji Obywatelskiej. Obecnie prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie doprowadzenia do jego samobójczej śmierci.Magdalena Filiks poinformowała 3 marca o odejściu jej syna Mikołaja. Chłopiec zmarł 17 lutego. W sprawie jego śmierci prokuratura szczecińska prowadzi postępowanie z artykułu 151 kodeksu karnego: "doprowadzenie do samobójstwa".

Małgorzata Ohme i Joanna Racewicz
27.01.2023 17:05 Pocałunek Małgorzaty Ohme i Joanny Racewicz na pokazie Deni Cler. "Zrobiłam to z premedytacją"

W czwartkowy wieczór odbył się pokaz mody kolekcji wiosna/lato marki Deni Cler. Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych gwiazd, w tym m.in. Joanna Racewicz i Małgorzata Ohme. Panie skupiły na sobie całą uwagę, ponieważ podczas pozowania na ściance zdobyły się na czuły gest. Na evantach z udziałem gwiazd nie może zabraknąć również fotoreporterów, którzy fotografują prężących się do zdjęć celebrytów. W ostatnim czasie doszło jednak do zdarzenia, które w polskim show-biznesie nie zdarza się często.

Joanna Racewicz EA
19.11.2022 08:54 Joanna Racewicz zakochana? 12 lat po śmierci męża przerwała milczenie

Joanna Racewicz wzbudza ciekawość internautów, którzy ochoczo śledzą aktywność dziennikarki w sieci. Mnożące się wpisy przepełnione przemyśleniami Joanny sprawiły, że doczekała się ogromnej rzeszy fanów, chcących bliżej poznać swoją idolkę. Plotki o nowej miłości nie przestają rozgrzewać sieć.Podczas jednego z wydarzeń medialnych Joanna Racewicz za namową reporterki postanowiła odnieść się do tematu nowego związku. Dziennikarka z uśmiechem na twarzy odpowiedziała na pytanie.

Joanna Racewicz
01.11.2022 21:49 Joanna Racewicz o zabiegach medycyny estetycznej. Jaki jest jej ulubiony? "Trzeba potem mieć dzień wolnego"

Niedawno odbyła się premiera książki Pawła Nowaka "Cudze życie". Podczas medialnego wydarzenia mieliśmy okazję porozmawiać m.in.: z Joanną Racewicz. Prezenterka zdradziła nam szczegóły dbania o urodę.Dziennikarka długo prowadziła karierę telewizyjną. Praca przed kamerą wiąże się z dbałością o nieskazitelny wizerunek. Podczas rozmowy Joanna Racewicz zdradziła nam jakim zabiegom najchętniej się poddaje. Mimo pewnych wad efekt wynagradza poświęcenie.

Joanna Racewicz
21.10.2022 08:21 Joanna Racewicz w pięknej stylizacji. Zwróciła uwagę fanów butami

Joanna Racewicz przykuła uwagę swoich obserwatorów jesienną stylizacją, w której zapozowała przed obiektywem. Dziennikarka usiadła na stogu siana, eksponując tym samym swoje zgrabne nogi. Internauci tłumnie skomentowali zdjęcie, zwracając uwagę na buty.Prezenterka i dziennikarka Joanna Racewicz może poszczycić się ogromną rzeszą fanów, którzy z zapartym tchem śledzą jej programy, zaglądają na media społecznościowe, a także kupują książki jej autorstwa. Część internautów zaniepokoiło się o swoją idolkę, kiedy zobaczyli, co ma na swoich stopach.

Joanna Racewicz EA
17.10.2022 13:18 Joanna Racewicz poznała męża na pokładzie samolotu. Kilka lat później zginął tragicznie pod Smoleńskiem

Joanna Racewicz poślubiła w 2004 roku porucznika BOR Pawła Janeczka. Para doczekała się syna, a ich znajomi przekazali, że marzyli o powiększeniu rodziny. Niestety nie zdążyli. Mężczyzna zginął 10 kwietnia 2010 roku w Katastrofie polskiego Tu-154 w Smoleńsku. Oto poruszająca historia miłości Joanny i Pawła.Dziennikarka i prezenterka Joanna Racewicz kilkukrotnie otwierała się na temat straty męża. We wzruszających słowach opowiadała o miłości, która ich łączyła i łączy do dziś.

Joanna Racewicz EA
06.08.2022 22:22 Joanna Racewicz odpowiada internautce komentującej jej wygląd. "Zapraszam na kawę"

Joanna Racewicz to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych, która może pochwalić się ogromną rzeszą fanów. Wśród tysięcy internautów, którzy śledzą losy gwiazdy, nie brakuje jednak krytyków. W ostatnim czasie jedna z internautek nieprzychylnie skomentowała wygląd Joanny. Ta z kolei zamieściła oficjalną odpowiedź i specjalne zaproszenie. W sieci rozpętała się burza. Wszystko za sprawą komentarza internautki, który Joanna Racewicz zamieściła na swoim profilu. Dosadnie odniosła się do słów kobiety, co z kolei wywołało kolejną dyskusję.

Joanna Racewicz (EA)
03.04.2022 09:03 Joanna Racewicz wspomina męża zmarłego pod Smoleńskiem. Zwróciła się do Kaczyńskiego

Joanna Racewicz zareagowała na słowa prezesa partii rządzącej, który wyraził swoje przekonanie co do "zamachu" podczas katastrofy smoleńskiej, w której to zginął mąż dziennikarki. Kobieta jest już zmęczona ciągłym odgrzebywaniem ran przeszłości. W związku ze zbliżającą się rocznicą 10 kwietnia Racewicz zdecydowała się także opublikować w mediach społecznościowych niezwykłe zdjęcie.Przełom marca i kwietnia każdego roku wiążę się z upamiętnieniem tragedii, która spadła na społeczeństwo polskie 10 kwietnia 2010 roku. W katastrofie lotniczej zginęło 96 osób, które jako delegacja naszego kraju leciały na uroczystości związane z obchodami 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Na pokładzie samolotu wojskowego znajdowała się m.in. para prezydencka, dowódcy Sił Zbrojnych, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, parlamentarzyści czy pracownicy Kancelarii Prezydenckiej. Po dwunastu latach od tragicznych wydarzeń nadal nie zostało stwierdzone, jak do nich doszło. Ostatni wywiad Jarosława Kaczyńskiego bardzo poruszył Joannę Racewicz, żonę jednej z ofiar.

Joanna Racewicz
14.03.2022 01:00 Joanna Racewicz skrytykowała Polaków, którzy oszukują Ukrainców. Padły mocne słowa

Dziennikarka Polsat News, Joanna Racewicz, ostro skomentowała zachowanie niektórych Polaków. Rodacy oszukują niewinnych Ukraińców, by zarobić dodatkowe pieniądze.Ponad dwa tygodnie temu rozpoczęła się rosyjska inwazja na teren Ukrainy. Miliony przestraszonych obywateli opuściło swoje domostwa w poszukiwaniu bezpieczeństwa. Nasz kraj przyjął niewinnych uciekinierów, zapewniając im pierwszą pomoc. Wielu znalazło się w dramatycznej sytuacji, bez dachu nad głową, w obcym kraju, często nie znając języka. Wydawać by się mogło, że ludzka życzliwość jest obecnie pierwszym instynktem, którym kierują się nasi rodacy. Okazuje się, że rzeczywistość jest przykra. Dziennikarka stacji telewizyjnej Polsat, Joanna Racewicz, w mediach społecznościowych opisała losy przybywających Ukraińców. Niektórzy są oszukiwani i naciągani na niewiarygodne kwoty za przejazd autem.