Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Racewicz odpowiada internautce komentującej jej wygląd. "Zapraszam na kawę"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 06.08.2022 22:22

Joanna Racewicz odpowiada internautce komentującej jej wygląd. "Zapraszam na kawę"

Joanna Racewicz EA
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Racewicz to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych, która może pochwalić się ogromną rzeszą fanów. Wśród tysięcy internautów, którzy śledzą losy gwiazdy, nie brakuje jednak krytyków. W ostatnim czasie jedna z internautek nieprzychylnie skomentowała wygląd Joanny. Ta z kolei zamieściła oficjalną odpowiedź i specjalne zaproszenie.

W sieci rozpętała się burza. Wszystko za sprawą komentarza internautki, który Joanna Racewicz zamieściła na swoim profilu. Dosadnie odniosła się do słów kobiety, co z kolei wywołało kolejną dyskusję.

Joanna Racewicz skrytykowana w sieci

Joanna Racewicz rozpoczęła swoją medialną karierę już w latach 90. Początkowo prowadziła "Panoramę", jednak po latach współpracy odeszła z TVP i rozpoczęła pracę w TVN. Spełniała się wówczas w roli prezenterki "Dzień Dobry TVN", a także programu "Sekrety Mądrej Niani" w TVN Style. Z czasem wróciła do TVP, by w 2018 roku związać się z Polsatem.

Długi staż w telewizji, prowadzenie licznych programów i ogromne doświadczenie sprawiło, że Joanna Racewicz niezmiennie od lat jest na językach. Zdobyła ogromną rzeszę fanów, którzy wspierają ją zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.

Instagram gwiazdy na ten moment śledzi ponad 100 tysięcy osób, co jest pokaźną liczbą. Nic więc dziwnego, że posty publikowane przez Joannę spotykają się z tak gromkim odbiorem. Prezenterka w ostatnim czasie dopatrzyła się komentarza, krytykującego jej wygląd. Warto zaznaczyć, że nie pierwszy raz, kiedy Joanna musi odpierać ataki hejterów i krytyków.

Joanna Racewicz odpowiedziała na krytykę

Znana prezenterka nie omieszkała personalnie zwrócić się do internautki, która skrytykowała jej wygląd. Joanna opublikowała na swoim profilu screena swoich komentarzy. Pewna kobieta napisała:

Kiedyś piękna kobieta. Teraz? Jak można sobie taką krzywdę zrobić.

Pod postem wywiązała się dyskusja, bowiem inna kobieta nie mogła zrozumieć, po co pisać niemiłe rzeczy i specjalnie sprawiać przykrość. Do całej sprawy odniosła się sama Joanna, która postanowiła zaprosić kobietę krytykującą jej wygląd na kawę.

Zapraszam na kawę, może być z ciastkiem. Zrobimy relację, jak mi Pani mówi w twarz (nomen omen), „jaką sobie krzywdę zrobiłam”, dobrze? [...] Przyjmuje Pani wyzwanie? — napisała Joanna Racewicz, komentując profil kobiety komentującej.

Propozycja prezenterki wzbudziła ogromne emocje. Liczne grono kobiet wsparło gwiazdę, która od dłuższego czasu boryka się z nieprzychylnymi komentarzami. Pani Joanno … Pani to klasa sama w sobie. Zawsze jak czytam takie komentarze zastanawiam się, ile frustracji i zgorzknienia musi mieć w sobie dana osoba. Tak to jest horror, co kobieta kobiecie pisze, skąd tyle jadu w Was — czytamy w komentarzach do sprawy.

Zobacz zdjęcia:

Komentarze
Komentarze na Instagramie Joanny Racewicz, fot. instagram.com/joannaracewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz, fot. instagram.com/joannaracewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz, fot. instagram.com/joannaracewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz, fot. instagram.com/joannaracewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz, fot. instagram.com/joannaracewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz, fot. instagram.com/joannaracewicz