Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jola Rutowicz wróciła do Polski. Niesamowite, jak wygląda
Karol Osiński
Karol Osiński 21.09.2021 02:00

Jola Rutowicz wróciła do Polski. Niesamowite, jak wygląda

Jola Rutowicz - ea
TRICOLORS/East News

Jola Rutowicz powróciła na krótki moment do kraju. Wszystko z powodu wesela koleżanki, którego nie mogła ominąć. Zwyciężczyni „Big Brothera” zjawiła się na nim z ukochanym, którego wizerunku nie pokazuje w mediach społecznościowych. Zorganizowała na swoim InstaStories Q&A, podczas którego powiedziała kilka zdań na jego temat.

Rutowicz zasłynęła w 2007 roku podczas wyżej wspomnianego show. Jej kariera w show-biznesie potoczyła się błyskawicznie, jednak szybko zniknęła. Od długiego czasu nie mieszka w Polsce.

Jola Rutowicz wróciła do Polski

Ciężko wyobrazić sobie sytuację, w której ktoś opuszcza wesele swojego bliskiego przyjaciela. Jola Rutowicz prawdopodobnie wyszła z tego samego założenia, i z tego samego powodu zdecydowała się powrócić do Polski.

Na imprezie zaprezentowała się w małej, czarnej sukience, która wyraźnie podkreśliła jej sylwetkę. Jak sama napisała na swoim InstaStories, znajomi byli podekscytowani jej figurą. Jak zwykle mało skromnie.

Do ojczyzny przyleciała w towarzystwie ukochanego, biznesmena, którego wizerunku nigdy nie pokazywała. Zdarzy się, że opublikuje kadr z nim w tle, jednak na żadnym z nich nie widać twarzy mężczyzny.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Mój narzeczony jest biznesmenem, nie showmanem. Mogę tylko zdradzić, że jest najseksowniejszy na świecie! - napisała na InstaStories.

Czym dzisiaj zajmuje się Jola Rutowicz?

Niewiele osób pamięta początki Rutowicz w show-biznesie, które zapoczątkował jej bardzo kontrowersyjny wizerunek i zwycięstwo w programie „Big Brother”. Dopiero po czasie przyznała, że wszystko było ustawiane, włącznie z jej związkiem z Jarosławem Jakimowiczem.

Brała także udział w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”, a po jakimś czasie zdecydowała się napisać książkę. Następnie zniknęła. Po latach okazało się, że mieszka w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Miami, gdzie pracuje jako fotomodelka.

Zobacz zdjęcia:

rutowicz
instagram.com/jollie_rutowicz_
rutowicz 1
instagram.com/jollie_rutowicz_

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].