Swiatgwiazd.pl
Julia Wieniawa

Instagram / Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wyjawiła, jak zarabiała pieniądze

28 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Julia Wieniawa udzieliła szczerego wywiadu w znanym podcaście. Szczerze wyznała, jak wygląda jej kariera, jak wspomina jej początki oraz jakie przedsięwzięcia przyniosły jej największe zarobki.

Julia Wieniawa wystąpiła niedawno w popularnym podcaście. Opowiedziała w nim szczerze o swojej karierze, planach na przyszłość oraz swoim związku. Kilka jej wyznań zszokuje słuchaczy.

Julia Wieniawa szczerze o kulisach sławy

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Aktualnie na Instagramie obserwuje ją ponad 2 miliony internautów, a ona sama regularnie pojawia się w wielu polskich filmach i serialach, jest także właścicielką dwóch firm.

Okazuje się jednak, że młoda gwiazda nie jest zwolenniczką tego określenia. Przyznała, że słowo "influencer" kojarzy jej się przede wszystkim z osobami, które nic nie robią, a ona sama stara się działać na wielu różnych obszarach.

Sama wyznała, że jest osobą bardzo wszechstronną. Jako że zgadza się na bardzo wiele projektów, przez co jej kariera jest rozwinięta w różnych kierunkach, zarówno artystycznych, jak i biznesowych. Nie kryła przy tym dumy z tego, że dziś nie ma dla niej w Polsce konkurencji.

- Ja coś tam śpiewam i zatańczę, i zagram, jeszcze sprzedam ci ciuchy w mojej marce. Jestem wielopłaszczyznowa i ja tak zawsze chciałam, nie lubiłam się szufladkować - wyznała.

Grabowski

Katarzyna Grabowska pokazała wielki brzuch. Jej słynny tata w euforii

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Julia Wieniawa o tym dlaczego już nie chodzi na ścianki

Influencerka wspomniała także o swoich początkach. Wyznała, że choć nie pochodziła z biednej rodziny, rodzice nie spełniali wszystkich jej zachcianek. Wspomina, że o pierwsze conversy musiała swoich rodziców długo prosić, zaś pierwszą wypłatę za rolę w serialu "Rodzinka.pl" przeznaczyła na zakup komputera.

Wyznała także, dlaczego nie chodzi już na ścianki tak chętnie jak kiedyś. Opowiedziała, że przed pandemią bardzo chętnie pojawiała się na branżowych imprezach, ponieważ otrzymywała za to wynagrodzenie. Teraz jednak wyznała, że szkoda jej czasu i energii na to, by pojawiać się wszędzie.

Okazuje się bowiem, że mimo iż młoda celebrytka ma na swoim koncie bardzo wiele projektów i różnego rodzaju współprac, wciąż bardzo wiele z nich musi odrzucać. Wokalistka opowiedziała, że aż 3/4 z propozycji, jakie otrzymuje, trafiają do kosza. Wierzycie jej?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Na scenę "Tzg" wparowała Kajra, a wszyscy patrzyli tylko w jedno miejsce

  • Tragedia po weselu znanej Polki. Nie żyją dwie osoby, wśród rannych dziecko

  • Ogromny skandal w "Tańcu z gwiazdami" po jednym z występów. Widzowie są wściekli

źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >