Swiatgwiazd.pl
Justyna Steczkowska

TRICOLORS/East News

Justyna Steczkowska o koncercie z Beatą Kozidrak. „Postąpiłam tak, jak czułam"

18 Października 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Justyna Steczkowska udzieliła wywiadu dla magazynu "Party", w którym opowiedziała m.in. o koncercie z okazji 25-lecia jej kariery muzycznej oraz wspólnym występie z Beatą Kozidrak. Zdradziła także, dlaczego wstawiła się za wokalistką Bajmu, która kilka tygodni wcześniej została zatrzymana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu - "Postąpiłam tak, jak czułam" - powiedziała piosenkarka.

Kiedy Beata Kozidrak wychodziła na scenę po raz pierwszy od jej wybryku wszyscy zastanawiali się, jaka będzie reakcja publiczności oraz samej artystki. Została przyjęta bardzo ciepło, a to m.in. za sprawą Justyny Steczkowskiej.

Justyna Steczkowska wstawiła się za Beatą Kozdirak

Zatrzymanie Kozidrak przez policję na ulicach Warszawy, podczas którego okazało się, że prowadzi pojazd pod wpływem alkoholu, stało się jedną z największych afer w polskim show-biznesie na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Kilka tygodni później Justyna Steczkowska ogłosiła, że wokalistka Bajmu będzie jednym z gości na koncercie, otwierającym trasę z okazji 25-lecia jej pobytu na scenie.

Beata Kozidrak przeprosiła, jednak wszyscy zastanawiali się, jakie powitanie będzie na nią czekać po wykonaniu pierwszego kroku na scenie po tym zdarzeniu. Okazało się, że fani nie obrzucili ją hejtem, czego pierwotnie się spodziewano, ale można było usłyszeć wiele ciepłych słów, którymi ją wspierano.

Justyna Steczkowska udzieliła wywiadu dla magazynu "Party", w którym odpowiedziała na kilka pytań, dotyczących koncertu oraz wyżej przytoczonej sytuacji. Jak słusznie zauważono, wielu ludziom nie spodobało się to, że wstawiła się za swoją koleżanką po fachu. Pytana o tę sytuację odpowiedziała:

Magda Gessler - ea (2)

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

CZYTAJ DALEJ

- Postąpiłam tak, jak czułam, chociaż przeczytałam potem wiele nieprzychylnych słów pod swoim adresem. Cóż… mogę tylko powiedzieć: kochaj bliźniego swego. Czy trzeba dodawać coś więcej? Być człowiekiem to znaczy kochać i wspierać, szczególnie w trudnych chwilach. Jeden błąd, który popełniła Beata, nie powinien przekreślać jej 40-letniej kariery ani być powodem medialnego i społecznego linczu - wspomina piosenkarka.

Justyna Steczkowska wspomina wspólny występ z Beatą Kozidrak

Jednym z najbardziej zaskakujących momentów koncertu był debiut wspólnej piosenki Kozidrak i Steczkowskiej pt. "Między nami". 49-latka wspomniała przyjęcie wokalistki Bajmu przez fanów, które było niezwykle ciepłe i entuzjastyczne. Piosenkarki nie kryły wzruszenia.

- Na koncercie w Poznaniu, rozpoczynającym trasę z okazji mojego 25-lecia na scenie, Beata była moim gościem. Wspólnie zaśpiewałyśmy naszą piosenkę „Między nami”, którą publiczność przyjęła z wielkim entuzjazmem. Kiedy ludzie skandowali: „Beata, wracaj!”, „Kochamy cię!”, obie nie kryłyśmy wzruszenia. Nasza wspaniała publiczność, która okazała tak wiele serca, udowodniła nam, że nie wszyscy myślą tak jak hejterzy - dodaje Justyna Steczkowska.

Beata Kozidrak zdążyła już zapowiedzieć swój kolejny występ, który odbędzie się 28 listopada na Tauron Arenie w Krakowie z okazji Andrzejek.

Zobacz zdjęcie:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku
2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie
3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Źródło: party.plJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoich problemach

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje uwielbiany gwiazdor internetu. Tor Apetor Eckhoff odszedł mimo walki lekarzy

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w niezwykłej produkcji. U boku stanie jej mąż

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Porażające wspomnienie Oliwii Bieniuk, w hotelu wybuchła afera

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Niebywała historia małżeństwa Karola Strasburgera

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Piotr Gąsowski ujawnił skandaliczną wiadomość od internauty

Czytaj więcej >