Justyna Żyła Żródło: eastnews & Piotr Molecki

Luksusowa posiadłość Justyny Żyły

12 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Po głośnym rozwodzie z polskim skoczkiem w posiadanie Justyny Żyły wpadła potężna posiadłość. Na przestrzeni miesięcy celebrytka pokazywała wnętrza domu znajdującego się w Wiśle, uchylając rąbka tajemnicy w social mediach. Dzięki temu fani mogą wyobrazić sobie, w jakich warunkach dorastają pociechy byłych małżonków - dzieci Kuba i Karolina. Trzeba przyznać, że miejsca do zabaw rodzeństwu z pewnością nie brakuje.

  • Wiemy, jak mieszka Justyna Żyła
  • Po rozwodzie celebrytka zatrzymała posiadłość w Wiśle
  • Dwupoziomowy dom jest jasny, przestronny
  • Z zewnątrz otacza go natura
  • Rozwód ze skoczkiem był dla Justyny Żyły niezwykle trudnym doświadczeniem

Justyna Żyła znalazła się na językach po rozwodzie z polskim skoczkiem Piotrem Żyłą. Para pobrała się w 2006 roku i trwała u swego boku aż do 2018 roku, gdy odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa. Ostateczne rozstanie za porozumieniem stron nastąpiło w listopadzie. Justyna Żyła zatrzymała wielką posiadłość, w której mieszka aż do dziś wraz z dziećmi.

Jak mieszka Justyna Żyła? W domu z pewnością nie brakuje przestrzeni

Duży dom Justyny Żyły robi ogromne wrażenie. Przy okazji instagramowych wrzutek celebrytka, kawałeczek po kawałeczku, pokazywała jego stylowe wnętrza. W social mediach byłej żony skoczka swoje miejsce znajdowały bowiem wspomnienia z rodzinnych chwil z dziećmi czy pracowitych popołudni spędzanych przy pichceniu.

Budynek wzniesiono w 2015 roku. Jego wartość szacuje się na ok. 1 mln złotych. Dwuskrzydłowa posiadłość posiada ogromny salon z kominkiem i pięć pokoi. Dom otacza pokaźnych rozmiarów ogród, z którego roztacza się wspaniały widok na okoliczne, naturalne wzniesienia terenu.

Sercem domu jest duży, jasny salon. To tam pociechy Justyny Żyły oglądają ulubione programy, a ich mama ma okazję relaksować się wieczorami przy wesoło trzaskającym ogniem kominku.

Kulisy ślubu Bardowskich z Kulisy ślubu Bardowskich z "Rolnik szuka żony"Czytaj dalej

Salon łączy się z kuchnią. To w tym pomieszczeniu Justyna Żyła pielęgnuje pasję do gotowania. Tuż obok swoje miejsce odnalazł rodzinny stół, przy którym członkowie rodziny mogą wspólnie spożywać posiłki.

Wnętrza domu ogółem są jasne, dobrze oświetlone naturalnym światłem i nowoczesne. Kolorem królującym w aranżacji wnętrz jest biel. Towarzyszy jej brąz - drewniane meble wypełniają kuchnię i salon. W kolorze ciemnego drewna są również drzwi widoczne w przestronnym przedpokoju.

Rozwód był dla Justyny Żyły trudnym życiowym doświadczeniem

Wzrost popularności Justyny Żyły oznaczał jednocześnie lepsze propozycje zawodowe. Celebrytka wystąpiła w “Tańcu z gwiazdami” i rozkręciła kulinarnego bloga. Choć pozornie życie Justyny Żyły wydaje się szczęśliwe, w jednym z wywiadów przyznała, że rozpad rodziny był dla niej niezwykle trudnym przeżyciem.

- Kiedyś ktoś powiedział, że trauma rozwodu jest porównywana do śmierci bliskiej osoby. Chyba tak. Rozstanie, rozpad mojej rodziny to było dla mnie ciężkie przeżycie. Najcięższe - mówiła Justyna Żyła.

Przyznała niegdyś, że ciągła nieobecność skoczka w domu wymusiła na niej odnalezienie się zarówno w roli matki, jak i ojca. Kolejne zimy spędzali zatem we troje - z synem i córką. Co ciekawe, Piotr i Justyna Żyła przez dekadę mieszkali w domu wielorodzinnym. Ich małżeństwo powoli zaczęło się sypać, dopiero gdy rozgościli się we własnej posiadłości w Wiśle.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Gazeta Pomorska, Instagram, Na Temat

Następny artykuł