Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Już nawet w Bośni huczy o tym, co zrobiła Lewandowska. "Świat zgłupiał"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.06.2024 17:30

Już nawet w Bośni huczy o tym, co zrobiła Lewandowska. "Świat zgłupiał"

Anna Lewandowska
fot. KAPiF

Anna Lewandowska ma ostatnio pecha. O tym, co zrobiła teraz, piszą nawet za granicą. Żona Roberta Lewandowskiego ma coraz gorszą passę. Czym tym razem podpadła?

Anna Lewandowska: seria wpadek

Anna Lewandowska i jej mąż mają ostatnio trudny okres. Robert Lewandowski podczas meczu towarzyskiego z Turcją doznał naderwania mięśnia dwugłowego uda. Kontuzja wykluczyła go z dzisiejszego pierwszego meczu na Euro 2024 z Holandią. Spotkanie skończyło się wygraną Holandii i wynikiem 2:1.

Podczas gdy kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej usiłuje wrócić do formy, niełatwo ma też Ania Lewandowska. Ostatnio wszyscy plotkowali o jej rzekomym romansie z trenerem bachaty, aż całą sprawę skomentował jej mąż, zgorszony atakami na “Lewą”. Teraz jednak nowa afera dotyczy córek pary. Co zrobiła Anna?

Lewandowski skomentował gorące tańce Ani. Komuś pójdzie w pięty Anna Lewandowska spowodowała stłuczkę. Nieprzyjemne sceny

Anna Lewandowska popełniła koleją gafę

Podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej nawet rodziny piłkarzy znalazły się pod szczególną uwagą dziennikarzy z całego świata. O żonie Roberta Lewandowskiego piszą już media w Bośni i Hercegowinie. Tamtejszy serwis sportsport.ba doniósł o sprawie, o której w Polsce pisał Super Express. Chodzi o kolizję, w której brała udział “Lewa”. Anna, cofając z miejsca parkingowego, uderzyła w zaparkowany za nią samochód. Miała rozmawiać też z mężczyzną, który sfotografował całą sytuację. To jednak nie wszystko.

Bośniacki portal donosi o bardzo niefortunnym zdjęciu córek, jakie zamieściła Lewandowska.

Jak się okazało, nie była to jedyna gafa, jaką popełniła tego dnia. Podczas spotkania z Turcją opublikowała na portalach społecznościowych zdjęcia swoich córek trzymających... kabanosy. Niedługo potem zdjęcie zostało usunięte. Ale w internecie nic nie zginęło – piszą zagraniczni dziennikarze.

Sytuacja wywołała spore kontrowersje, ponieważ do tej pory Lewandowscy unikali pokazywania twarzy dziewczynek. Poza tym Anna jest propagatorką zdrowego odżywiania, a kabanosy raczej nie należą do najzdrowszych możliwych przekąsek.

  • Kobieto, nie wiedzieliśmy, że taka jesteś. Przedstawiałaś się jako osoba preferująca wyłącznie zdrowy tryb życia – pisali wtedy fani, cytowani przez serwis.
  • Świat już kompletnie zgłupiał. Anna Lewandowska wrzuciła zdjęcia córek zajadających kabanosy, ale po chwili je usunęła. Normalność stała się nienormalna i chcąc być normalnym, trzeba to ukrywać przed opinią publiczną – pisali internauci, broniący żony piłkarza.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Klara i Laura Lewandowskie pokazują się publicznie. Na wspomnianym już meczu z Turcją dziewczynki towarzyszyły bowiem tacie na murawie. Jak wyglądały?

Jak wyglądają córki Anny i Roberta Lewandowskich?

Mecz Polski i Turcji odbył się 10 czerwca. Był ostatnim meczem towarzyskim naszej reprezentacji przed wyjazdem piłkarzy na Euro 2024. Zakończył się zwycięstwem biało-czerwonych 2:1, jednak, jak wiemy, był pechowy dla Roberta. Dużym pocieszeniem dla naszego kapitana z pewnością była wtedy rodzina.

Anna Lewandowska razem z obiema córkami była na stadionie. To jednak nie wszystko. Laura i Klara odprowadziły Roberta na boisko. Klara zrobiła to już przy okazji meczu z Estonią, dla młodszej córki był to debiut. TVP pokazało twarze dziewczynek, dzięki czemu mogliśmy dokładnie zobaczyć, jak wyglądają.

Anna Lewandowska, zdjęcie córek, Laura i Klara z kabanosami, wpadka
Robert Lewandowski z córkami, mecz Polska - Turcja, fot. TVP
Anna Lewandowska, zdjęcie córek, Laura i Klara z kabanosami, wpadka
Anna Lewandowska z córkami, fot. Instagram

Źródło: Super Express, sportsport.ba